18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2018-11-07, 13:22 45
No to standardowo zaraz się zleci grupa pierdoląca o tym "jaka płaca taka praca" itp.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2018-11-07, 13:46 8
"Lest we forget how fragile we are"

Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-11-07, 14:19 4
moszna ....... moszna!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-11-07, 16:21 6
A kolor skóry kuriera, nie ma tu nic do rzeczy oczywiście...
Zgłoś
Avatar
Lucian201 2018-11-07, 17:10 3
Trochę wina wysyłającego paczka w żaden sposób nie zabezpieczona , pracuję na magazynie i codziennie odbieram od kilku do kilkunastu paczek , więc widzę jak kurierzy mają te paczki poukładane . Zero zabezpieczeń wszystko lata od lewej do prawej po całej pace , poza tym jak czasami im dojebią 100+ paczek do rozwiezienia na dzień to się z nimi nie pierdolą bo po prostu nie mają na to czasu , a pensja nie jest zła 2300-2500 na rękę na start
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-11-07, 17:27 1
A wiecie jak ciężki jest taki kibel ? Nie pracuję na magazynie ale się domyślam
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2018-11-07, 18:24 11
Po to są te zjebane wózki do przewożenia kartonów, żeby ich debile pokroju typa z filmiku nie turlali po betonie z zawartością. To niesamowite - czy w PL czy za oceanem, kurierzy to takie dziwki.

Wszelkie ew. uwagi, że może za mało płacą, a może za dużo pracy? To jakby piekarze srali do chleba, to też by się ktoś zajadał ze smakiem, bo może piekarzowi ciężko?

@Lucian201 kurierzy nie mają się z paczkami pierdolić, tylko mają je dostarczyć w danym dniu, o danej porze, pod wskazany adres. Dlatego przesyłki dostarczane kurierem zawsze biorę za pobraniem, żeby mi kurwy gdzieś pod drzewem nie zostawiły za pokwitowaniem jakiegoś żula albo nie odesłali opłaconej przesyłki jako niepobranej, chociaż w życiu do mnie z nią nie przyjechali.
Zgłoś
Avatar
ciastek0302 2018-11-07, 18:28 3
co za debil zamawia sracza/umywalkę przez neta? Rozumiem z odbiorem własnym ale kurierem?
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2018-11-07, 19:02 3
up
może kupił używany na olx
Zgłoś
Avatar
Antek01 2018-11-07, 19:26 1
Jak się robota nie podoba to zmień. Ot cała filozofia odnośnie tego jak to komuś w pracy ciężko.
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-11-07, 19:48
@UP
Fizole zawsze wolą marudzić, a w ostateczności wołać rząd o pomoc.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-11-07, 21:19
Lucian201 napisał/a:

Trochę wina wysyłającego paczka w żaden sposób nie zabezpieczona , pracuję na magazynie i codziennie odbieram od kilku do kilkunastu paczek , więc widzę jak kurierzy mają te paczki poukładane . Zero zabezpieczeń wszystko lata od lewej do prawej po całej pace , poza tym jak czasami im dojebią 100+ paczek do rozwiezienia na dzień to się z nimi nie pierdolą bo po prostu nie mają na to czasu , a pensja nie jest zła 2300-2500 na rękę na start


Do przewozu takich ładunków trzeba mieć zrobiony kurs na przewóz rzeczy. Szczegółów nie znam, ale nie ma chuja żeby nie uczyli ich jak zabezpieczać ładunek w czasie transportu! Po prostu nie ma chuja! Tacy debile powinni z własnej kieszeni płacić za uszkodzony towar i jeszcze zostać wystrzelani po mordach.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-11-07, 22:20
chyba odbiorcy mocno nie cisnęło ze sraniem,
bo ja czasem bym nie wybrzydzał
Zgłoś
Avatar
Antek01 2018-11-08, 20:02
ellsworth, gówno uczą. Idziesz do takiej roboty, to dostajesz auto i w teren. Akurat mam styczność z kierowcami, którzy rozwożą przesyłki najczęściej paletowe, to większość dopiero po tym jak wyjebała im się paleta na aucie, nauczyli się jak jest ustawiać. Tym bardziej w kurierce chcesz by uczono jak układać paczki? Proszę Cię...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie