18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dowcip
Ingles • 2012-06-26, 17:38
W pewnej wiosce, pewien rolnik miał problem z kurami. Za nic w świecie kury nie chciały znosić jajek. Rolnik zastanawiał się co zrobić i wpadł na pomysł, że może jacyś naukowcy mu pomogą. Pech chciał, że jedynym naukowcem w okolicy był emerytowany profesor fizyki teoretycznej, który zażywał wiejskiego klimatu na emeryturze. Rolnik poszedł do niego i mówi:
- Panie profesorze, mam problem, bo kury nie chcą znosić jajek.
- Niech mnie pan zabierze na tą farmę, pooglądam i się zastanowię.
Pojechali, profesor oglądnął kurnik, kury, zrobił notatki i powiedział, że przyjedzie za tydzień. Minął tydzień, profesor zjawił się na farmie.
- I jak, panie profesorze znalazł pan rozwiązanie?! - zapytał rolnik.
- Tak, ale jest pewien problem - odpowiedział profesor.
- Jaki?
- To rozwiązanie jest poprawne jedynie dla idealnie sferycznych kur w próżni.

Dowcip z dedykacją dla gimbazy, która każdy prosty dowcip jedzie od sucharów, spodziewam się podobnych komentarzy i pod tym dowcipem, ale zanim zaczniecie cisnąć to może choć przez chronon zastanówcie się czy mieliście do czynienia z fizyką (bądź inną nauką ścisłą/techniczną) na jakimkolwiek wyższym poziomie niż gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-06-26, 17:45 6
Powinieneś zacząć, od wyjaśnienia co to fizyka.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-06-26, 17:47 1
Ależ to nie suchar. Ten dowcip jest po prostu durny tak jak : "Na plaży siedziało też e^x....." brechtają się nim tylko wykładowcy i to tylko ci bardziej skrzywdzeni przez los.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-06-26, 18:05 59
@up undercover gimbus?
Zgłoś
Avatar
h3h3 2012-06-26, 18:22 11
Kapral Poproszek napisał/a:

Ależ to nie suchar. Ten dowcip jest po prostu durny tak jak : "Na plaży siedziało też e^x....." brechtają się nim tylko wykładowcy i to tylko ci bardziej skrzywdzeni przez los.



O kurwa, to jestem wykładowcą!?
Zajebiście, idę w takim razie wykładać blantologie.
Zgłoś
Avatar
c................s 2012-06-26, 20:03 1
Tekst wpisany "maczkiem" o wiele bardziej treściwy niż sam "kawał".
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-26, 20:15 2
Cytat:

Dowcip z dedykacją dla gimbazy, która każdy prosty dowcip jedzie od sucharów, spodziewam się podobnych komentarzy i pod tym dowcipem, ale zanim zaczniecie cisnąć to może choć przez chronon zastanówcie się czy mieliście do czynienia z fizyką (bądź inną nauką ścisłą/techniczną) na jakimkolwiek wyższym poziomie niż gimnazjum.


proszę, w normalnej czcionce
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-26, 20:18 8
Gdzieś go wcześniej słyszałem/czytałem. Gdybym ja tylko miał tak dobrą pamięć... Chyba Pratchett ale głowy nie dam jak i innej części ciała.
P.S. Fizyka teoretyczna rulez. Jak się nie ma rozwiązania problemu to się je na szybko wymyśli. Coś w równaniu nie wychodzi to wprowadzi się jakąś dodatkową stałą czy dodatkowy wymiar. Bo kto to sprawdzi.
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-06-26, 22:24
Na chuj się tak tłumaczysz. Dobry dowcip obroni się sam. Dam Ci piwko. Mimo tego, że słyszałem go wcześniej.
Zgłoś
Avatar
ajgored 2012-06-26, 22:24
Świetny dowcip nigdy lepszego nie czytałem idę spać .
Zgłoś
Avatar
precel55 2012-06-26, 22:29 1
NIe ma piwa bo nie kapuje
Zgłoś
Avatar
Sevelis 2012-06-26, 22:31 4
Masz ci los, w takim razie 3 lata studiów ekonomicznych na nic, bo ani odrobinę mnie owy dowcip nie rozbawił. Tak, tak, jestem gimbusem.
Zgłoś
Avatar
gregor4020 2012-06-26, 22:39
@up - no jeszcze jesteś...
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-06-26, 22:40 3
Rozczaruję Cię autorze postu, ale ten dowcip jest do dupy. Niektóre zadania z fizyki śmieszą bardziej, myślisz że jak podejdziesz psychologicznie, to Ci którzy chcą poczuć się mądrzejsi wystawią piwko i napiszą że zajebisty?
Za chuja!

Jestem po profilu mat-fiz, nadal nie śmieszny
Zgłoś
Avatar
Ingles 2012-06-26, 22:42 3
Sevelis napisał/a:

Masz ci los, w takim razie 3 lata studiów ekonomicznych na nic, bo ani odrobinę mnie owy dowcip nie rozbawił. Tak, tak, jestem gimbusem.


No nie całkiem na marne, po studiach ekonomicznych, przynajmniej teoretycznie, nie będziesz się mylił wydając mi resztę w McDonaldsie jak już uzyskasz "wyższe" wykształcenie
Kortens napisał/a:

Rozczaruję Cię autorze postu, ale ten dowcip jest do dupy. Niektóre zadania z fizyki śmieszą bardziej, myślisz że jak podejdziesz psychologicznie, to Ci którzy chcą poczuć się mądrzejsi wystawią piwko i napiszą że zajebisty?


Powiedz mi drogi matematyko-fizyku ile zrobiłeś w życiu zadań z fizyki uwzględniających warunki całkowicie rzeczywiste, nie opierające się na modelach (no chyba, że za każdym razem licząc siłę wypadkową uwzględniałeś grawitację czarnej dziury w centrum naszej Galaktyki). A jak nie rozumiesz to może pomyśl czy świadczy to o tobie, czy o dowcipie.
PS nie wiem, czy wiesz, ale pisanie "Ciebie, Twój, Ci itd." z wielkiej litery świadczy o szacunku do osoby do której się zwracasz, a kiedy to robisz machinalnie to świadczy o tym, że tego nie rozumiesz, tylko się wytresowałeś, pardon, nauczyłeś na pamięć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie