18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
yava1111 2014-05-15, 16:20 52
Chujowy.
Zgłoś
Avatar
GKC 2014-05-15, 16:28 11
Kran do kompletu
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-05-15, 16:40 15
wkurwia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.

kurwa panowie to nie afryka.w szynku, barze ,restauracji, chuj. piwo kosztuje może krocie to przynajmniej zmarnujcie im trochę wody i papieru- dla własnej satysfakcji-raz że odpłacicie za drogie piwo(bo to oni zabulą za rachunek za wodę),dwa że nie będziecie jak te wieśniaki o których pisałem. .a jak ktoś się ze mną nie zgadza to fajnie jest wychowany.
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-05-15, 16:56
jbone napisał/a:

wkurwia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.

kurwa panowie to nie afryka.w szynku, barze ,restauracji, chuj. piwo kosztuje może krocie to przynajmniej zmarnujcie im trochę wody i papieru- dla własnej satysfakcji-raz że odpłacicie za drogie piwo(bo to oni zabulą za rachunek za wodę),dwa że nie będziecie jak te wieśniaki o których pisałem. .a jak ktoś się ze mną nie zgadza to fajnie jest wychowany.



Po chuj się tak plujesz? Na sadolu same prawiczki.
Tylko słoiki w dupach im po głowie chodzą .
Zgłoś
Avatar
GKC 2014-05-15, 16:58 13
Wal_Kwasa napisał/a:



Po chuj się tak plujesz? Na sadolu same prawiczki.
Tylko słoiki w dupach im po głowie chodzą .



Chciałbym zauważyć, że też tu jesteś.
Zgłoś
Avatar
D................s 2014-05-15, 17:00 16
jbone napisał/a:

wkurwia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.



Potem te panienki trzymaja tego fiuta w ustach, wiec o co ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-05-15, 17:18 3
GKC napisał/a:

Kran do kompletu
Obrazek



To też dozownik mydła.
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-05-15, 17:27
Domine-Mortis napisał/a:



Potem te panienki trzymaja tego fiuta w ustach, wiec o co ci chodzi?



słuchaj nie każda kobieta to taka szmata, jaką tobie się udało poderwać na takiego drina.

pozatym masz 19 lat więc jedyna kobieta jaka mogła mieć tą twoją kuśkę w ustach to opcja że masz 13 letnia siostrę....
Zgłoś
Avatar
JohnJ 2014-05-15, 17:49 3
jbone napisał/a:

wkurwia mnie jak faceci stoją obok mnie w kiblu zapinają rozpora i wychodzą.przy stoliku obejmują koleżanki lub kupują im drinki.mam ochotę podejść i powiedzieć tym laskom: wiesz wyszedł z kibla gdzie trzymał penisa i bez mycia przyniósł ci tą ręką szklankę z drinkiem.



Słyszalem kiedyś w jakimś francuskim filmie coś takiego:
Są dwa rodzaje męszczyzn. Ci z czystymi i ci z brudnymi fiutami. Ci z brudnymi muszą koniecznie po laniu myć ręce. Ci z czystymi myją je przed sikaniem aby nie ubrudzić fiuta.
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-05-15, 18:04 4
JohnJ napisał/a:

męszczyzn.



EDIT:
no kurwa!

gdzie była twoja matka gdy wynaleziono: skrobankę,ostre poronienie,kleszcze,prezerwatywy,tabletki poronne,tabletki antykoncepcyjne-hormonalne,wycięcie macicy,podwiązanie jajników,wypalanie pochwy,spalenie na stosie.

no ja się pytam gdzie?
Zgłoś
Avatar
JohnJ 2014-05-15, 18:14
Ooops! Czasami mi coś takiego się palnie. Może dla tego że miałem Polski tylko do 12. roku życia...

EDIT:
To może pogadamy sobie po niemiecku, anglielsku, hiszpańsku albo w lacinie, skoro jesteś taki dobry?
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-05-15, 19:09 3
JohnJ napisał/a:

Ooops! Czasami mi coś takiego się palnie. Może dla tego że miałem Polski tylko do 12. roku życia...

EDIT:
To może pogadamy sobie po anglielsku, jak jesteś taki dobry?



no po ANGLIEsku może być.jestem z nowej szkoły więc ani ruskiego ani niemieckiego nein pajmut .

ps.żartowałem. Nie będę wdawał się w dyskusje z prostackim deklem który nie potrafi sklecić zdania w rodzimym języku a wyzywa się na pojedynek na inne.

nie mam dla ciebie czasu.

Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2014-05-15, 19:29 1
jbone napisał/a:



nie mam dla ciebie czasu.



pisząc to pokazałeś, że jednak masz
Zgłoś
Avatar
132qwe 2014-05-15, 19:30
@jbone bo ci żyłka pęknie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie