18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witam. Sporo ostatnio czyta się o pewnej feministce, którą brzydzi się już nawet część lewackiej strony mocy. Sprawa była już poruszona na sadistic ale dla tych którzy nie wiedzą zachęcam do zapoznania się z nazwiskiem Katarzyna Bratkowska. Teraz przedstawię Wam pana, któremu ktoś omyłkowo lub za konkretną opłatą dał tytuł doktora. Otóż niejaki Jacek Kochanowski, promotor gender i innego pedalstwa. Dodatkowo wspiera w/w feministkę i od kilku dni nakurwia na swoim tweeterze różne ciekawe teksty.





Nie mam zamiaru nikogo tutaj gorszyć dalszymi mądrościami tego kogoś, bo człowiekiem go nazwać nie można. Kto chce to poszuka o czym prawi ten posraniec.

Aha. Zachęcam do zgłaszania udostępnianych przez niego treści jako gorszące, wzywające do nienawiści na tle narodowym i społecznym na facebookach i innych duperelach. Skoro ktoś, pod własnym nazwiskiem promuje takie postępowanie to powinien się liczyć z tym, że większość się za niego weźmie. Przez takich jak on ludzkość zmierza do samozagłady. 4chan potrafi? To my jako sadolowi internauci także możemy coś zdziałać, a nie tylko narzekać na ciapactwo, pedalstwo i lewactwo.

Temat dodaję, bo dawno nic mnie tak nie wkurwiło, jak nazwanie mnie oszołomem, bo nie zgadzam się na mordowanie nienarodzonych dzieci.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-12-23, 23:55 21
Pącki napisał/a:

2 tygodniowy płód to nie dziecko nawiedzony katolu Pojebało was ludzie, tesrałfenu się nasłuchaliście to teraz gówno w głowie macie


To olśnij nas, ateuszu od kiedy do kiedy możemy mówić o płodzie, a od kiedy mamy do czynienia z dzieckiem? Poprzyj to odpowiednią argumentacją i dowodami.
Zgłoś
Avatar
znavca 2013-12-24, 0:26 1
kula w łeb kurwom
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-12-24, 0:33 13
Spoko, nie ma co się z nimi kłócić. Niech tą swoją aborcję zalegalizują. Potem my zalegalizujemy karabiny i dokonamy na nich aborcji postnatalnej. Na Bongmanie zwłaszcza, bo to debil.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-12-24, 0:42 10
Pącki napisał/a:


2 tygodniowy płód to nie dziecko nawiedzony katolu Pojebało was ludzie, tesrałfenu się nasłuchaliście to teraz gówno w głowie macie



kurwa alfa i omega się odezwał. to kiedy jest dziecko?
Zgłoś
Avatar
Helmut1.8 2013-12-24, 1:03 3
Chciało się kurwie jebać to niech teraz pizda wychowuje dzieciaka albo sama się zajebie.
Dziecko jest tutaj niewinne więc dlaczego ma ponieść karę śmierdzi za to ze jego matka jest niedojebana????
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-12-24, 1:04 1
Nie potrafię wyrazić znanymi mi słowami jak mało interesuje mnie cała ta sytuacja.
Zgłoś
Avatar
mateo 2013-12-24, 1:08 3
ja pierdolę ale nawet jeśli jakaś kurwa popuści pizdę jakiemuś chujowi i ją zaleje i nie chce mieć dziecka to co kurwie zaszkodzi urodzić i oddać... są ludzie (i nie mówię tu o dewiantach z kutasami w dupie) którzy chętnie wychowają dziecko... a ten kto jest za aborcją niech się zastanowi kto będzie dymał na ich emeryturę jak wszyscy zaczną się skrobać
Zgłoś
Avatar
BowlKuba 2013-12-24, 1:10 3
Kiedy czytam większość komentarzy pod tematami budzącymi dyskusję uderza mnie jedna rzecz. Zanika rozsądek. Mnóstwo osób podąża w tym kierunku - jest albo białe albo czarne, nie ma nic pomiędzy. Każdy kto popiera aborcję - nieważne jak to argumentuje, nieważne że ograniczoną pewnymi normami, jest jebanym lewakiem, mordercą i antyPolakiem. Z kolei każdy, kto jest przeciwko aborcji jest cebularzem z Ciemnogrodu, katolem, bezmózgiem dającym narzucać sobie ramy. Skala tego zjawiska jest przerażająca.

Moim zdaniem aborcja powinna być legalna.

Nie, nie jestem lewakiem.
Zgłoś
Avatar
Grochu89 2013-12-24, 1:13 3
Jak sie chce ruchać trzeba sie liczyć z konsekwencjami. co innego gwałt albo zagrożenie ciąży. w innym przypadku powinno być surowo karane.
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-12-24, 1:13 9
Rzygać sie już chce tymi pojebanymi ludźmi od dewiacji i innych pojebanych wymysłów wspołczesnego świata. Ja kurwa mogę dużo przełknąć. Aborcje po gwałcie czy jak kobieta może przez dziecko umrzeć. Eutanazje gdy choroba sprawia ból tez. Ale kurwa ludzie bądźmy poważni. Baba się rucha bez gumki w dni płodne więc ewidentnie chce zajść w ciąże. No chuj już tam z tym dzieckiem, które notabene może w dniu narodzin oddać do domu dziecka czy zostawić w szpitalu. Ale błagam was nie dajmy się oszaleć i pozwalać na takie pojebane publiczne zachowanie jak np. to które ta kurwa odjebuje na naszych oczach. Co to ma być konkurs życzeń? Ruchasz się to rodzisz proste. Nie chcesz dziecka to się zabezpieczasz. Normalna kurwa kolej rzeczy. Pamiętać trzeba jedno, że granica na co zezwalamy będzie się przesuwać. Najpierw zabjemy 2 tygodniowy płód, potem miesięczny, a potem może kurwa ten który jest 2 dni przed terminem narodzin? Czym wtedy różni się dziecko w brzuchu jeden dzien przed porodem od tego minute po porodzie? Niczym? To ok tniemy te np. 2 dni po porodzie bo w sumie jeszcze potrzebuje kogoś do życia. Co to jest za pierdolenie. Patrze na te społeczeństwo teraz i mi się zwyczajnie płakać chce widząc to co się dzieje. Nawet tutaj na sadisticu są osoby które krzyczą "ona jest matką jej decydować". Chuja prawda, jej decydować o poczęciu potem mamy odpowiedzialność, a przyzwolenie społeczne na zabijanie dzieci w brzuchu jest zwykłą autodestrukcją powodującą niż demograficzny jaki mamy teraz w niemczech holandii anglii i innych ostojach tolerancji. Otwórzcie oczy i nie walczcie z religią, która tak na prawdę nic złego w społeczeństwie nie czyni, oprócz narzucania swoim wiernym poświecenia godziny w niedziele. A obracanie aborcji jako sposobu walki z klerem jest nadużyciem na które zdrowo myślący człowiek nie wyrazi zgody.
Zgłoś
Avatar
aron911 2013-12-24, 1:14 2
Proponuje całej społeczności sadistica zrobienie owej "pani" jakiegoś prezentu pod choinkę i strolować ja na FB.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-12-24, 1:14 2
Aż musiałem sprawdzić czy dobrą stronę wszedłem. Przez chwilę myślałem, że jestem na tej popierdolonej FRONDzie czy jak się tam zwie. Ejj... Terlikowski Ty tutaj?
Po drugie wzmiankowana Bratkowska nigdy nie chciała poddać się aborcji zrobionej przez gina - a stosując "naturalne" metody. Więc po co ten ból odbytu?
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-12-24, 1:20 9
BongMan napisał/a:

Ale on ma rację. Jebać ciemnotę i zabobon. Jak kobieta chce przerwać ciążę to ma do tego pełne prawo. Kim są inni ludzie, by jej zabraniać?



Pochodzisz z sosnowca, nie masz prawa mówić o życiu w jakiejkolwiek postaci to po pierwsze primo. Po drugie primo przerwać to kobieta może jedynie gumę z majtek.

Kim są inni ludzie, by jej zabraniać?
Odp.:
Kim są ludzie którzy mordują własne dzieci?
Zgłoś
Avatar
mayerek 2013-12-24, 1:23 2
Osoba, która chce usunać ciąże, powinna usunąć ją razem z Tą osobą, co myśli co chce zrobić.
Wtedy będzie takich ludzi mniej, mniej i mniej...
Zgłoś
Avatar
Sancez 2013-12-24, 1:27 4
Wystarczy wejść na profil FB tego p*jeba żeby zobaczyć, że to pedał i tylko inne pedały/lesby go popierają..

Czy to przypadek, że w obecnych czasach tymi którzy najbardziej zajadliwie atakują kościół to wszyscy wykolejeńcy, którzy wywodzą się z pedalstwa?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie