18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Dramat dawcy
s................a • 2012-06-27, 18:27
Dawca zapierdala, dawca płacze

Zgłoś
Avatar
ghostsir 2012-06-28, 13:35
Wiem, że to nieodpowiednie miejsce na zatrzymanie, ale jakoś nikt z osobówek nie kwapił się, żeby mu chociaż pomóc wstać czy moto podnieść.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-06-28, 14:40
Wręcz przeciwnie jeszcze coś dogadywali... Tępe łby z puszek.. W Polsce jest taka sama znieczulica.
Zgłoś
Avatar
piernik666 2012-06-28, 15:07
widać, że ludzie z samochodów mają go w dupie. Ale też widać, że więź miedzy motocyklistami jest bo po drugiej stronie ulicy zatrzymał się koleś na motocyklu i przyszedł mu pomóc. I właśnie to mi się podoba u motocyklistów zawsze i wszędzie sobie pomogą. Raz pamiętam jedną akcje kumplowi przegrzał się motocykl (problem z chłodnicą miał) i zatrzymaliśmy się na poboczu i czekaliśmy sobie a on coś patrzył przy chłodnicy , przeleciały obok nas motorki i za 2-3 min wrócili do nas z pytaniem czy coś się stało czy pożyczyć narzędzia itp. a gdybyśmy stali np samochodem z podniesioną maską to żaden inny kierowca nawet by się nie zatrzymał
Zgłoś
Avatar
Rsoric 2012-06-28, 15:22
Twój stary to dawca, wydał takiego dałna na świat..
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-06-28, 17:29
Jaka muzyka piękna Idealnie oddająca emocje w filmiku i jakże komediowa.

Dla tych co nie znają utwór nazywa się "Everyday"
Zgłoś
Avatar
LastSoul 2012-06-28, 17:49
ja i chuj napisał/a:

Motocykl geniuszu


Dzięki za poprawkę, mały błąd wleciał...
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-06-28, 17:56
BMWswap napisał/a:

każdy głupi wie że jak jest wyciek na drodze to się na niego nie wjeżdża, a ten, motorem i to jeszcze na zakręcie, centralnie w wyciek. co za łeb ale teraz będzie już mądrzejszy



Powiedzial ktos go kreci baczki na parkingu pod tesco

bo pewnie tego nie wiesz ale będac w zakrecie motorem niewiele mozna zrobic,mogl by sie niby bardziej pochylic ale tez by pewnie wyjebal

Kolejna kwestia ze droga mogla byc hujowa u mnie w okilicy tez tak jest niby droga jest fajna,prosta a tak naprawde jak sie wyprzedza to na srodku drogi czuc koleiny tez mozna latwo wyjebac
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-28, 23:43 1
wciazszukam napisał/a:



Ciężarówka, osobówka, tirówka, silnik benzynowy czy diesla, sprzątaczka, to wyrazy bardzo jednoznaczne. Natomiast motor w języku polskim oznacza tyle co silnik: motor benzynowy, motor od pralki itd. Jakbyś miał negocjować z jakimkolwiek z naszych wschodnich sąsiadów i mówił o motorze jako o motocyklu, a o silniku jako o jednostce napędowej, to byś się nie dogadał. Przez swoją ignorancję i brak wyobraźni ograniczasz własne możliwości.

Według mnie należy dbać o różnorodność języka polskiego, a nie spłycać go, jak to się dzieje obecnie między innymi dzięki mediom. Inteligencja, pomysłowość i zaradność naszego narodu wynika między innymi z bogactwa językowego jakim dysponujemy. Zasób słów przeciętnego Polaka jest znacznie większy niż u przeciętnego Amerykanina, co daje mu większe możliwości wyrażenia siebie, czy dokładnego zobrazowania jakiejś sytuacji. Co ciekawsze, każdy myśli we własnym ojczystym języku, co czyni z Polaków osoby o bogatszym wnętrzu w porównaniu chociażby do Niemców.

Zastanów się czasami trochę głębiej, do czego nawołujesz.

PS. O kurwa! Próbowaliście napisać coś w komentarzu z włączonym Caps Lockiem? Jaki reżim



Wybacz, ja nie mówię o sobie, bo sam staram się urozmaicać swój język, starannie dobierać słowa, unikać powtórzeń, ale nie mogę mieć absolutnie żadnych pretensji do ludzi, którzy mowę potoczną przenoszą w słowie pisanym na forum - to przecież jest swobodna wymiana myśli, bardziej zbliżona do dialogu, niż do korespondencji listowej, zatem jeżeli ktoś nie dba o to, by używać języka czysto literackiego, to nie mam prawa się do niego przyczepić.
Powtórzę, stylistyka, ortografia, interpunkcja, gramatyka - zawsze wytknę.
Mowy potocznej nie.
Jeżeli ktoś mi powie: "jechałem sobie spokojnie, gość mi zajechał drogę, więc dałem po heblach", to nie będę go poprawiał, że nie gość, tylko inny kierowca, bo gości to można przyjmować w domu i nie będę mu mówił, że hebel to narzędzie do obróbki drewna, a on nacisnął pedał hamulca.
Mowa potoczna to także część języka polskiego, tak samo jak wulgaryzmy. Nie bądź bardziej święty niż sam Chrystus.
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-06-30, 11:31
ja pierdole.

Faceci z reguły dzielą się na dwa typy. Ci co mają motocykle i Ci którzy zawsze chcieli by je mieć ale nie mogą więc pierdolą na wszystko i wszystkich. Jeśli facet nie chce mieć motocykla to albo jest pierdolonym pedałem albo starszym panem z 2 dzieci i rodzinnym vanem, który tylko czeka na kryzys wieku średniego żeby ów motocykl sobie kupić i mieć wymówkę przed zona.

Nie wierzę że ktoś nigdy nie miał chęci pośmigać na quadzie czy też crossie o wyścigowych nie wspominając.

powiem krótko - pierdolcie sie zakompleksieni zazdrośni frajerzy.
Zgłoś
Avatar
groch777 2012-07-03, 13:51
przy zakupie motoru pierwsze co robimy to kupujemy Dobry ciuch. później się zastanawiamy jaka pojemność 125, 600 a może 1100
Zgłoś