18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kojarzycie na pewno nowy gadżet, jakim jest Oculus Rift. Jeżeli nie, to zapraszam chociażby na ciocię wiki: en.wikipedia.org/wiki/Oculus_Rift

Wpadłem na filmik gościa, który korzystając z tego urządzenia gra w przeróżne gry-horrory. Tutaj ogrywa grę Dreadhalls i trzeba przyznać, że wyszedł mu całkiem niezły materiał. Poziom immersji dzięki tym całym goglom musi być niesamowity, co zdaje się potwierdzać reakcja kolesia z filmiku. Oglądanie tego sprawiło mi sporo satysfakcji.

No nic. Tyle pierdolenia. Oto film:

Zgłoś
Avatar
MadFollower 2014-02-28, 1:57 1
Nie powiem, daje frajde, przyprawia o ciary.
Sam bym tak pogral!
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-02-28, 2:08
Kupiłbym Oculus Rift tylko właśnie po to żeby pograć w takie schizowe rzeczy

Swoją drogą zajebista gra - już w 4 minucie miałem pełne gacie

EDIT:
5:58 i akcja z tym posągiem rozjebała moje spodnie. Ja pierdole schiza niezła, czegoś takiego właśnie oczekuje po horrorze

Muszę w to kurwa zagrać
Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-02-28, 3:49 14
Zastanawiam się, czemu wszyscy grający w tego typu gry zachowują się jak cipki :/
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-02-28, 7:50 15
Naprawdę chce wam się to oglądać ? Ja rozumie 3 - 4 minuty wycinków z najlepszą akcją ale nie kurwa pół godziny jak ktoś se gra, to jak patrzenie jak ktoś wpierdala pizze
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-02-28, 8:17 7
grafika jak w wolfenstein 3D, a koles to jakas pizda.
Zgłoś
Avatar
babel_ag 2014-02-28, 8:32
Kurwa jakbym się tak podniecał jak kiedyś grałem w cs'a to nigdy bym bani nie zajebał...
Zgłoś
Avatar
I2ufu5 2014-02-28, 11:02 8
czy wam kurwa upierdolili jaja przy samym korzeniu czy tylko trollujecie ?

pytam się:
JAK SIĘ MOŻNA KURWA BAĆ GRY KOMPUTEROWEJ!?
A co jak nagle będzie wojna? Ze strachu to wy chyba na samą myśl się posracie i sobie grób wykopiecie.
Zgłoś
Avatar
VeloX 2014-02-28, 13:31 26
@I2ufu5



Ja pierdolę, zluzuj gacie i się nie popisuj. Mnie raczej też takie rzeczy nie ruszają, ale jak ktoś się boi, a przy tym nie piszczy jak cipka to chyba ok, w końcu od tego są takie gry żeby się bać twardzielu

A z Oculusa miałem okazję korzystać kilka minut w pracy i powiem wam że potencjał w tym gównie jest. Zajebiście łapie nawet delikatne ruchy głowy. Trochę czerep może boleć przy dłuższym graniu, ale poziom immersji już zajebisty, a przy do dobrej grafie to już w ogóle byłby odjazd.
Zgłoś
Avatar
S................u 2014-02-28, 14:52
polecam wszystkim "Amnesia" (gra)
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-28, 15:24
Słabe.

Ciekawe jak szybko oczy siadają.
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-02-28, 21:04
Musi kurwa drzeć mordę jak jakiś wyjec?
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-02-28, 21:20 7
I2ufu5 napisał/a:

czy wam kurwa upierdolili jaja przy samym korzeniu czy tylko trollujecie ?

pytam się:
JAK SIĘ MOŻNA KURWA BAĆ GRY KOMPUTEROWEJ!?
A co jak nagle będzie wojna? Ze strachu to wy chyba na samą myśl się posracie i sobie grób wykopiecie.



kolejny cwaniak. Twój organizm w oculusie odbiera bodźce całkiem inaczej niż przed monitorem. Wręcz myśli, że jest w niebezpieczeństwie i ty również zaczynasz tak myśleć. Sam byś bał się i nic na to nie poradzisz.
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-02-28, 21:23
Strasznie drze ryja słuchać się go nie da zaraz zaczną mi krwawić uszy , wolę pewdiepie on się też drze ale tylko gdy coś go bardzo przestraszy i jego głos nie jest aż tak irytujący.
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-02-28, 21:33
Achhh,mieć to cudne urządzonko i pograć na tym w rfactor,to dopiero zajebistość
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie