18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
albineek 2013-01-20, 23:05
jak zwykle Rusek wypadl najlepiej i to doslownie
Zgłoś
Avatar
Markos002 2013-01-20, 23:34
a ten rozdwojony slupek w 1:40 to widzialem juz na filmiku z failami:D
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-01-21, 0:40
wioskowi drifterzy najlepsi specjaliści
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2013-01-21, 9:02
na pewno większość "specjalistów-drifterów" z sadistica skończyłaby podobnie lub jeszcze lepiej
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-01-21, 13:38
konto1981:

a jak zaczynają ludzie z miast? Od razu umieją wszystko perfekcyjnie?

hejt, wyjdź z domu pajacu, jedyne co potrafisz to hejcić
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2013-01-21, 13:39
Dzisiaj jakiś zjeb mi się prawie wpierdolił w samochód bo chciał zadriftować...
Jebana wieś dostała samochody i udają rajdowców w 30 letnich BMW.
Zgłoś
Avatar
cyman9 2013-01-21, 13:58
jejku jacy oburzeni wielkomieszczanie, pewnie sami nie macie samochodu którym mogli byście się pobawić albo nie potraficie jeździć więc wkurwiają was inni którzy się tym bawią.
jesteście takimi samymi cipkami jak baba która mnie wczoraj strąbiła jak pokurwiona bo ją wyprzedziłem, no jak ja kurwa śmiałem? przecież jechała prawie 20 na godzinę?!
ps. nie jestem posiadaczem bmw
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-01-21, 14:38
Hahaha Szkoda, że swojego faila nie nakręciłem ;D Śnieżek spadł, mrozik chwycił, mówię - podriftuję. Pojechałem na plac, 1-2-3, redukcja na 2, ręczny... i zdechł... Pierwszy i zarazem ostatni drift. Otwieramy maskę, a tam:
urwany kabel akumulator-masa, urwany kabel od ciśnienia (już wiem czemu mi wariował na niskich obrotach), zerwany kabel wysokiego napięcia Nie pytajcie jak to się "pourywało". Sam nie wiem.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2013-01-21, 15:06 1
Ryuk napisał/a:

Hahaha Szkoda, że swojego faila nie nakręciłem ;D Śnieżek spadł, mrozik chwycił, mówię - podriftuję. Pojechałem na plac, 1-2-3, redukcja na 2, ręczny... i zdechł... Pierwszy i zarazem ostatni drift. Otwieramy maskę, a tam:
urwany kabel akumulator-masa, urwany kabel od ciśnienia (już wiem czemu mi wariował na niskich obrotach), zerwany kabel wysokiego napięcia Nie pytajcie jak to się "pourywało". Sam nie wiem.



Jak się nie chciało wymienić rozrządu bo auto "nie wymagało wkładu finansowego" to się pourywało
Zgłoś
Avatar
rexaro 2013-01-21, 15:24
I jest Karpacz
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-01-21, 15:53
DR_DRE napisał/a:



Jak się nie chciało wymienić rozrządu bo auto "nie wymagało wkładu finansowego" to się pourywało



Rozrządu? Jakiego rozrządu, o czym Ty mówisz? Masz pojęcie gdzie są w ogóle porozmieszczane takie przewody ? Wysokie napięcie (2) idzie do kopułki (nijak nie leży to koło rozrządu), kabel "masowy" (3) to nic innego jak (uziemienie) kabel biegnący od akumulatora do blachy, a wysokie ciśnienie (1) jest przy filtrze powietrza... Także nie wiem czemu z tym wyleciałeś


Zdjęcie wyczajone w necie. Mój wygląda o niebo lepiej ;D Przy okazji możecie zgadywać czym próbowałem driftować ;D I nie, nie jest to tył napęd, więc "latam przodem" ;] Chuj nie drift, ale zawsze coś ;]
Zgłoś
Avatar
Stiv-O 2013-01-21, 16:09
Piwko za drift Arabów !
Zgłoś
Avatar
cyman9 2013-01-21, 16:57 1
sprawdź poduszki pod silnikiem

i nie wysokie ciśnienie tylko podciśnienie
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2013-01-21, 17:25
najbardziej mi szkoda te e30 a najwiekszy debil to chyba ten celicy na pustym parkingu ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie