18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polacy z każdym rokiem rozkręcają się w tym sporcie co raz bardziej. W tym roku na jednej z najtrudniejszych technicznie tras tegorocznych mistrzostw serii DMEC Polacy zgarnęli całe podium, i tym samym udowodnili, kto rządzi w Płocku.
Hałas, smród palonej gumy i prędkość to to, co tygrysy lubią najbardziej.
Zgłoś
Avatar
shiters 2019-07-08, 22:57 1
motorsport jest fajny, ale tylko i wyłącznie w tedy, kiedy sam bierzesz w nim udział. oglądanie wyścigów, driftów i tym podobnych jest zwyczajnie nudne!
Zgłoś
Avatar
Krypt0 2019-07-08, 22:58
@up weź idz spać lub nawracaj mochery pod kościołem,
chce coś normalego przeczytać a tu co drugie to twoje wypociny...
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-07-08, 23:03 1
Trzeba przyznać, że na żywo widowisko jest niesamowite. Tylko jakiś jebany cebulowy cwel co nie z jednej miski cebule wpierdalał może nawet na to narzekać, że ludzie potrafią mieć frajde z czegoś więcej niż pisanie gównianych komentarzy na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2019-07-08, 23:17 1
Byłem zarówno na kwali jak i TOP 32, było kozak. Miałem okazję pogadać z kierowcami, z czego sporo pogadałem z Piotrkiem Więckiem i Jamesem Deanem, bardzo w porządku chłopaki. Finał był kozacki, moim zdaniem powinien wygrać Więcek, ale i tak było świetnie. Atmosfera panująca na stadionie to coś nie do opisania, akcja z latarkami w finałowym przejeździe to było coś. Mam nadzieję, że w Rydze będzie jeszcze lepiej, bo też się wybieram

Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2019-07-08, 23:28 4
Wiewór napisał/a:

No niestety nie zgadłeś.
4 letnie auto 2.0 Biturbo 200 KM.
Prawdziwe sporty motorowe to jest Dakar, rajdy i auta turystyczne.
Drift to jest pedalstwo z Japonii gdzie jest moda na oklejanie aut zjebanymi naklejkami i piłowanie aut na parkinach na ręcznym bo nie ma gdzie jeździć.



Samochód firmowy szefa się nie liczy
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-07-08, 23:37
Cokolwiek tutaj się odpierdala, rozkręcił się temacik srania szambem i typowo bolskie wyładowywanie swojej frustracji na polskim społeczeństwie i państwie. Jak nie potraficie zarabiać więcej niż średnią krajową/ lub wypierdalacir sezonowo na truskawki, to jest kurwa wasz problem. Społeczeństwo nie jest winne waszemu niedojebaniu, nieudaczniki.
Zgłoś
Avatar
ThatsAllFolks 2019-07-08, 23:37 2
motorsport to rajdy i wyścigi. rallycross.. jazda "na styl" bardziej kojarzy mi się z jazdą figurową na lodzie walka o pozycję, walka na odcinkach rajdowych i RALLY CROSS to są widowiska.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2019-07-09, 0:08 2
Rozrywka idealna dla wieśniaków - miłośników 20 letnich bmw. Żaden to sport bo o ile w wyścigach można zmierzyć czas który wynika z jakości sprzętu i kunsztu kierowcy tak tu mamy totalne nic wynikające z bezsensownego marnowania sprzętu i paliwa. Gówno nie kierowcy, gówno nie sport.
Zgłoś
Avatar
Stary_Wyjadacz_Konserw 2019-07-09, 0:13 2
Wiewiór, wymień zatem jakiż to model jest tej Twojej drezyny, że w dwóch litrach na podwójnym turbo po czterech latach ma 200 kucy. Nie ma takiego auta!!! Chyba, że to ursus c360 bi turbo 40letni, tylko ci zero uciekło
Zgłoś
Avatar
mit2 2019-07-09, 0:25 1
Wiewór napisał/a:

Grzechotnik. Benzyna mi niepotrzebna bo jeżdżę tylko autostradami.
Zgadles insignia.



Wielki kurwa znawca wozi dupę królową lawet w dieslu

Nic dziwnego, że potrzebuje biturbo do osiągnięcia 200 kuców. W końcu to szwabskie gówno. Do tego w mojej opinii ropniaki nadają się tylko do ciągników - rolniczych i siodłowych.

Może drift nie jest aż tak wymagający jak rajdy, ale niczym nie ustępuje wyścigom na torze.
Zgłoś
Avatar
borsuk18 2019-07-09, 1:21 2
Wiewór napisał/a:

Drift to jest polski odpowiednik nascara. Widowisko dla najniższej warstwy społeczeństwa. Plebs siedzi i podnieca się zjebanymi plastikowymi furami trzymającymi się na szpachli i słowie honoru jak szympansy na widok wypiętej dupy.
Bezzębny margines odurzony alkoholem i narkotykami cieszy się, że kierowcy jeżdżą w kółko i smażą gumę tudzież rozpierdalają swoje potłuczone samochody o bandy.
Później janusz wraca do domu z pioterem:
-patrz pjoter jak tata robi pasatem te dryfty. Cyk i ręczny na zakręcie w opur.
o kurwa skond to drzewo siem tu wzielo. Pjotek kurła to tfoja wina bo mnie namuwileś.
Pjoter matko bosko nie muf matce rzesmy fure skasowali. Wujek wlodek nam w stodole wyklepie i podszlifuje boszem.


W samo sedno
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2019-07-09, 2:42 1
camson napisał/a:

Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym pochłaniającym ogromne środki pieniężne by móc startować i coś osiągnąć, a ty tu wieśniaku z jakąś szpachlą wyjeżdżasz. Jedna opona czy carbonowy panel jest więcej wart niż twoje daily o ile je w ogóle masz. Po braku wiedzy i ignorancji wnioskuję, że jesteś po prostu <tu_wybierz_sobie_inwektywę>.



O kurwa, kretyn namierzony... nascaar, a drift to dwie rożne rzeczy, szczególnie technicznie. Mam wątpliwości czy aby natura wyposażyła Cię w obie półkule mózgowe, a jak nie to won na drzewo z powrotem.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2019-07-09, 5:30 1
o ja jebie ile Sebków ;D
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-09, 7:49 1
idejakprzecinak napisał/a:

Samochód firmowy szefa się nie liczy


Stary nie wszyscy są takimi biedakami jak ty
To jest moje auto a nie firmy.

mit2 napisał/a:

królową lawet


Co kurwa? Człowieku to jest auto bezawaryjne. Leje olej do baku i wymieniam olej w silniku. Raz do roku pióra wycieraczek.

mit2 napisał/a:

Nic dziwnego, że potrzebuje biturbo do osiągnięcia 200 kuców


A jak ty chcesz inaczej wycisnąć taką moc z grzechotnika bez doładowania? Znasz się ty cokolwiek na autach?

mit2 napisał/a:

Do tego w mojej opinii ropniaki nadają się tylko do ciągników - rolniczych i siodłowych.


W mojej też
Ale fakty są takie, że mniej pali. Benzynowym przy 150 mialem spalanie 10-11 a grzechotnikiem przy 180 mam 7.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2019-07-09, 10:23 3
Wiewór, Musisz mieć strasznie smutne życie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie