18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Uliczny drifter w Mazdzie MX-5 kontra policyjny patrol w Warszawie.

Policjanci patrolujący ulice Warszawy zatrzymali kierowcę, który pod osłoną nocy driftował Mazdą MX-5 w Wyczółkach. Podczas rewizji stanu technicznego pojazdu okazało się, że wiele modyfikacji w Mazdzie zostało zrealizowanych w przysłowiowej szopie, wśród nich uchwyt hamulca hydraulicznego - rurka z grzejnika i niezaizolowane przyłącze akumulatora. Na widok wyposażenia auta funkcjonariusze policji oraz ekipa filmująca złapali się za głowy. Kierowca Mazdy wykazał skruchę. Co więcej przyznał się także do innych przewinień, które nie rzuciły lepszego światła na jego osobę.

Zakręty pokonywane w kontrolowanym poślizgu skończyły się zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem sprawy do sądu.

Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2015-05-28, 20:36 113
jjaaccaa napisał/a:



Zakręty pokonywane w kontrolowanym poślizgu skończyły się zatrzymaniem prawa jazdy i skierowaniem sprawy do sądu.


no właśnie... w kontrolowanym!
a w Bielsku na S1 na tak zwanym zakręcie śmierci prawie każdego dnia ktoś sie rozpierdala bo wpada w poślizg i jest to poślizg oczywiście niekontrolowany!

czyli jak ktoś umie prowadzić bezpiecznie samochód i nie rozpierdala sie przy 50km/h to jest niebezpieczny i trzeba mu zabrać prawko...
a jak jakaś pizda wypierdoli seicentem w barierę energochłonną na ekspresówce to dostaje niewielki mandat
Zgłoś
Avatar
woli123 2015-05-28, 20:45 23
Typowy Janusz z wąsem
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2015-05-28, 20:56 22
E no, przecież izolacja jest chyba przyczepiona tyrtytkami i to cała rolka !
Zgłoś
Avatar
emptypants 2015-05-28, 21:35 44
kurwa, zakazujmy driftować, a potem się dziwmy, że ludzie panikują jak im auto wpadnie w poślizg w zimę
Zgłoś
Avatar
nepster 2015-05-28, 21:39 88
Ja pierdolę ale się do chłopaka dojebali. Jedzie sobie ładnie, ćwiczy swoją umiejętność W NOCY na PUSTEJ drodze, jak się zorientował, że ktoś za nim jechał to ładnie wyprostował, zjechał na swój pas i przeprosił a Ci idioci zabrali mu prawko. Z jednej strony płaczą, że kierowcy nie umieją porządnie jeździć, z drugiej jak ktoś ma umiejętności to zabierają prawko, bo kurwa nie wiem co, jebać logikę. Chore przepisy...
Zgłoś
Avatar
stonefenix 2015-05-28, 22:15 29
@nepster,woli123,emptypants,kaskaderx10

Normalnie nie obrażam ludzi, ale wyjątkowo stwierdzam kretynów na fali
Po 1 taki drift znając życie zdziera malunek nawierzchni i zostawia gównoślady po driftach
Po 2 jeżeli chcesz sobie driftować to sobie kup plac albo jedz na lotnisko i driftuj
po 3 jak kurwa nie tworzy zagrożenia ? hahaha To że jest kontrolowany drift nie znaczy że nagle go może nie wyjebać z ślizgu. To jest obciążenie dla opon i samochodu. Nie trzeba się na tym znać by to wiedzieć.

Mam nadzieje że nie macie prawka a jeżeli niestety tak, życzę jak najszybszej utraty prawa jazdy
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-05-28, 22:35 9
No nareszcie ktoś się zabrał za te mendy, bo na odcinku od Poleczki przez Wirażową aż po Pileckiego czasami nie idzie w nocy zasnąć przy otwartych oknach.
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2015-05-28, 22:46 12
@ dziewczyny up
widać kto jeździ autobusem
Zgłoś
Avatar
mpietrzak90 2015-05-28, 23:13 6
fajna ta mx5, miałem okazję popizdować taką ale w cabrio , cholernie małe, cholernie lekkie a zarazem cholernie zwinne, taki samochód-zabawka,
Zgłoś
Avatar
DeathStroke 2015-05-28, 23:24 31
@Stonefenix

W zwyczaju nie mam obrażać, podobnie jak ty, no ale kurwa weź wyluzuj, ile masz lat że tak sapiesz? 70? Młodzi doskonalą umiejętności, w nocy, gdzie jest pusto, droga dwupasmowa, na dodatek odgrodzona od przeciwnego pasa ruchu barierką i jadąc 60(!!)km/h wg. Ciebie stwarzają niebezpieczeństwo? Komu? Sobie samym? I nie pierdol, za przeproszeniem jakoby było to "obciążenie dla opon i samochodu" bo auto nie jest stworzone do jazdy wyłącznie na wprost ale i do skręcania także. Nie lubię takich programów, policjanci grają tam idealnych klawiszy, którymi poza wizją nie są.
Zgłoś
Avatar
nepster 2015-05-28, 23:40 28
@stonefenix
jak już zrobisz prawko i pojeździsz trochę autem jako kierowca, to zrozumiesz jakim teraz jesteś idiotą.
ad.1 Kurwa malunek nawierzchni zdziera się tak czy inaczej. Farba którą się go robi jest i tak w chuj śliska, więc nie robi jej specjalnej różnicy czy drzesz na niej drift czy jedziesz prosto.
ad.2 gość robił to w nocy, pusto było jak na lotnisku więc argument Ci trochę nie wyszedł.
ad.3 napiszę jeszcze raz, BYŁA KURWA JEGO MAĆ JEBANA CZARNA NOC. Owszem może go wyjebać ale to stanowi zagrożenie dla niego a nie innych. Jak było widać zwracał uwagę na to czy nikt za nim nie jedzie. Co do twojego pierdolenia o oponach i samochodzie, kurwa brak mi słów. Wiedziałbyś czemu gdybyś miał kiedyś okazję prowadzić jakieś auto
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-05-29, 2:19 28
@nepster

stonefenix miał na chyba myśli to, że kierowca tego auta z filmu to potencjalny kandydat do uzupełnienia statystyk wypadków drogowych.

Po Twojej ostatniej wypowiedzi można śmiało stwierdzić że jesteś nieświadomym konsekwencji takich zabaw. Niech się rozpierdoli co nie? Jedzie przecież jak jest
Cytat:

KURWA JEGO MAĆ JEBANA CZARNA NOC

więc w/g Ciebie w takiej sytuacji rozumiem, że przepisy przestają obowiązywać...
Ej ludzie! Słyszeliście? Jak nikt nie widzi to można wszystko! a jak jest jeszcze noc i ciemno jak w dupie to w chuj wszystko!

OK. Powiedzmy że się już rozjebał tym autem, nawet niech będzie że przeżył i wiesz co dzieje się potem? Zastanawiałeś się przez chociaż sekundę? Ja Ci napiszę żebyś się kurwa nie spocił. Ktoś jakimś cudem wypatruje tępego chuja rozjebanego na drodze i dzwoni na 112. Ew. sam tępy chuj o ile przeżyje. Tępe chuje mają to do siebie że mają farta i zawsze przeżyją. Potem do tego tępego chuja musi zapierdalać 1. karetka, 2.straż pożarna, 3.policja. Droga zablokowana na jakiś czas. A jak ktoś akurat chciał tamtędy jechać? I nie może bo tępy chuj się tam rozjebał bo jest zjebanym tępym chujem, któremu driftować się zachciało? A jak któryś pracownik w/w służb chciał skończyć zgodnie z grafikiem spokojną noc? Ale nie bo tępy chuj się znajdzie, wybebeszy auto a jak dobrze pójdzie to i siebie, na środku drogi podczas "jebanej czarnej nocy" i ktoś to przecież musi potem posprzątać.
I nie ma kurwa czegoś takiego, że "pusto było, ciemno było". Pusto to taki tępy chuj ma we łbie.

To tyle mojego gdybania - inną wersję konsekwencji bycia tępym drogowym chujem widać na filmie. Powinien jeszcze sikać ze szczęścia że mu W CHUJ łaskawie dowodu rejestracyjnego nie zatrzymali - ja bym się nie zastanawiał.
Zgłoś
Avatar
monto 2015-05-29, 3:19
Zwykle chuje moim zdaniem, koles, ani nie stwarzal zagrozenia, bo jezdzil w nocy ani nic niebezepiecznego nie robil bo sie na tym znal. Jest kamera to trzeba dojebac frajera i koniec. W takich sytuacjach jestem JP jak to sie mowi.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-05-29, 4:01
on się tak bardzo nie martwił jak wy, że mu prawko zabierają, rozluźnijcie poślady, dobrze jeździ to zaraz sobie wyrobi nowe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie