18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Droga do sadyzmu
Halman • 2013-07-27, 9:17
Nie zobaczycie tutaj psiego samobójstwa na torach, ten ładny pies nie ma zamiaru tego zrobić chociaż może... film dokumentalizuje jedną z form ludzkiego sadyzmu.

Stałem na moście przylegającym do pewnego przystanku kolejowego paląc papieroska (tak kurwa, jestem palaczem, idę pod prąd) czekając na autobus. Na stacyjkę podjeżdża podmiejski pociąg. Wysiada na niego facet z dużym, płowym i wychudzonym psem. Facet lat 40 ma wygląd małorolnego i już zwraca moją uwagę dziwnym zachowaniem; wysiada ale jedną nogą jest na stopniu i coś gada do psa który posłusznie siedzi na peronie wpatrując się w niego. Nie słyszę co tam gada. Po chwili sygnał, drzwi się zamykają przed psem który zbadał ze może zostać bez swojego chujowego właściciela.
Biegnie obok szybko przyspieszającego pociągu, póki nie kończy się peron. Zdezorientowany kręci się po peronie, po chwili zeskakuje z niego. Pies nie biegnie za pociągiem który już znikł... idzie torami tak jakby nie miał sił lub kondycja mu na to nie pozwalała. Ogarniam się, wyciągam kamerę:



Widziałem niejedno ale kurwa jego mać; jedziesz na urlop? ktoś się na pewno zaopiekuje psem na dwa tygodnie. Do chuja wafla są schroniska jeśli nie chcesz w ogóle psa.. kurwa nie wiem co powiedzieć. Napierdolił bym temu frajerowi, znam twoją twarz, pamiętaj kiedyś może się spotkamy!

Materiał własny, zarejestrowany godzinę temu.
Zgłoś
Avatar
michael323 2013-07-27, 15:55 4
@Henboh
Yorki to nie psy...
Zgłoś
Avatar
lelonowsky 2013-07-27, 15:56
zabić sukinsyna
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2013-07-27, 15:58 1
tak własnie

sorra18

to husky jest a nie owczarek zaden do chuja pana

Twoja Babka
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-07-27, 16:00 1
Cytat:

znam twoją twarz, pamiętaj kiedyś może się spotkamy!



Jak już go spotkasz to wrzuć materiał na harda... i zostaw coś dla innych, niech każdy mu wpierdoli.
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2013-07-27, 16:03 14
Wy to też jesteście pojebani z tymi swoimi komentarzami typu "mogłeś przygarnąć psa". Tu chodzi o to, że właściciel chamsko zostawił swojego psa. Jak masz zwierzaka, to jesteś za niego odpowiedzialny. Tak więc WŁAŚCICIEL ma obowiązek się nim zająć. A wy oczekujecie że autor nagrania rzuci wszystko (może ma jakieś umówione spotkania), podbiegnie do obcego (niewiadomo czy nie agresywnego lub chorego) psa i weźmie go do siebie do domu lub będzie latał po mieście szukając schroniska... Zastanówcie się może najpierw a później komentujcie.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-07-27, 16:16
Autor to frajer jakich mało. Było zejść i zabrać psa!
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-07-27, 16:20 1
Ten portal naprawdę schodzi na psy. Teraz już dosłownie. Mogłeś to wrzucić na stronę towarzystwa opieki nad zwierzętami, a nie tutaj. Lubię psy, ale kurwa to jest sadistic.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-07-27, 16:28 1
Straszne. Chodźmy się powiesić...
Zgłoś
Avatar
Wujek Jar 2013-07-27, 16:29 1
@MrFox
Ty na sto procent byś tak zrobił...
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-27, 16:49 1
@up - ja kiedyś tak zrobiłem.

Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-07-27, 16:50 2
no właśnie kurwa! tu jest sadistic kurwa! my tu jesteśmy silne chłopy! sadyści! my plujemy tam na jakieś psy! było tego psa jeszcze kurwa kopnąć! ja bym go kopnął kurwa! bo w końcu jestem sadistic!

jesteście żałośni jak kupa gówna...
Zgłoś
Avatar
szyberdaa 2013-07-27, 17:15
czemuś mu ku ** a nie pomógł????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2013-07-27, 17:37
bylo go przywiazac do szyny zamiast plakac jak zniewiescialy gej
Zgłoś
Avatar
a12b 2013-07-27, 17:51 1
Z was kurwa tacy sadyści jak z tuska mąż stanu
Zgłoś
Avatar
morbek 2013-07-27, 18:01
Cytat:

Autor tematu też p*zda, zamiast przygarnąć psa i chociaż go oddać do schroniska, to tylko nagrał jak futrzasty się zmęczył. Trzeba było się lepiej ogarnąć, a nie wyzywać typa który go zostawił, ch*jowa postawa z twojej strony.



Tylko weź pod uwagę że nikt nie weźmie Psa którego nawet nie zna i nie wiadomo jak się zachowuje. Jakbyś miał małe dziecko na pewno byś go nie zostawił z psem którego nie znasz, bardziej oto chodzi że jakbyś przygarną takiego psa którego chciałbyś oddać do schroniska to też nie jest takie proste bo trzeba wiele aby taki piesek trafił do takiej instytucji przykład jak w schronisku nie ma wolnych miejsc nikt ci psa nie weźmie nawet gmina się tym nie zaopiekuje a nawet jakby to trzeba pisać do urzędu gminy o wolne miejsce w schronisku to tyle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie