18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Droga do sadyzmu
Halman • 2013-07-27, 9:17
Nie zobaczycie tutaj psiego samobójstwa na torach, ten ładny pies nie ma zamiaru tego zrobić chociaż może... film dokumentalizuje jedną z form ludzkiego sadyzmu.

Stałem na moście przylegającym do pewnego przystanku kolejowego paląc papieroska (tak kurwa, jestem palaczem, idę pod prąd) czekając na autobus. Na stacyjkę podjeżdża podmiejski pociąg. Wysiada na niego facet z dużym, płowym i wychudzonym psem. Facet lat 40 ma wygląd małorolnego i już zwraca moją uwagę dziwnym zachowaniem; wysiada ale jedną nogą jest na stopniu i coś gada do psa który posłusznie siedzi na peronie wpatrując się w niego. Nie słyszę co tam gada. Po chwili sygnał, drzwi się zamykają przed psem który zbadał ze może zostać bez swojego chujowego właściciela.
Biegnie obok szybko przyspieszającego pociągu, póki nie kończy się peron. Zdezorientowany kręci się po peronie, po chwili zeskakuje z niego. Pies nie biegnie za pociągiem który już znikł... idzie torami tak jakby nie miał sił lub kondycja mu na to nie pozwalała. Ogarniam się, wyciągam kamerę:



Widziałem niejedno ale kurwa jego mać; jedziesz na urlop? ktoś się na pewno zaopiekuje psem na dwa tygodnie. Do chuja wafla są schroniska jeśli nie chcesz w ogóle psa.. kurwa nie wiem co powiedzieć. Napierdolił bym temu frajerowi, znam twoją twarz, pamiętaj kiedyś może się spotkamy!

Materiał własny, zarejestrowany godzinę temu.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-07-27, 9:26 6
daj namiar na tego własciciela na priv
Zgłoś
Avatar
qubus93 2013-07-27, 9:28 19
a co z psem? został na dworcu? jeżeli masz możliwości to go przygarnij do siebie chociaż na jakiś czas
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-07-27, 9:32 4
qubus93 napisał/a:

a co z psem? został na dworcu? jeżeli masz możliwości to go przygarnij do siebie chociaż na jakiś czas



Pies był już naprawdę daleko, nie wiem czy by mnie słyszał a jak by słyszał czy by zareagował
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-27, 11:39 114
Autor tematu też pizda, zamiast przygarnąć psa i chociaż go oddać do schroniska, to tylko nagrał jak futrzasty się zmęczył. Trzeba było się lepiej ogarnąć, a nie wyzywać typa który go zostawił, chujowa postawa z twojej strony.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2013-07-27, 11:48 8
Za to powinna być min 5 lat, a nie że goście, którzy skatowali psa dostają 1 rok max. Jesteśmy przeciw ubojowi rytualnemu, ale nad psami można się znęcać prawie bezkarnie. To samo tyczy się hodowców głodzących bydło, czy tej pizdy co hodowała yorki.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-07-27, 12:15 15
"Ogarniam się wyciągam kamerę" no no szczyt ogarnięcia nie łatwiej jest wyciągnąć telefon i zadzwonić po odpowiednie służby ?
Zgłoś
Avatar
squallaz 2013-07-27, 13:22 9
Może to nie był pies kolesia. Pies mógł przyczepić się do niego. Jak byłem nad morzem z panną to do nas też przyczepił się zajebisty pies. Trochę pobawił się, a potem do kogoś innego pobiegł. I tak przez ostatnie 3 dni to codziennie go widzieliśmy. Za każdym razem z kimś innym. Było to w Rewie w czerwcu.

Fotki psa:



Zgłoś
Avatar
chudziutki 2013-07-27, 14:12 4
ooo to przecież Berneński Pies Pasterski! fajne psiaki!
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-27, 14:17 2
Pies to nie zabawka...
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-07-27, 15:39 3
to nie pies tylko husky czy inny malamut.one są tak przyjebane ,że na bank jest mu bardzo fajnie na tych torach. Wiem bo moja żona miała dwa.Koty to kurwa przy tym sa wybitnie przywiązane do ludzi....
Zgłoś
Avatar
versós 2013-07-27, 15:44 1
a psu pomogłeś? czy tylko wyciągnąłeś kamerę i wrzuciłeś filmik do neta?
Zgłoś
Avatar
mienki 2013-07-27, 15:46
up Pierdolisz jaki by to pies nie był tylko ostatni skurwiel wypierdala psa na tory .
Mi to bardziej wygląda na owczarka szwajcarskiego
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-07-27, 15:48 3
Ja jebe



Myślałem, że chociaż pociąg będzie jechał...
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-07-27, 15:51 2
Kurwa a ksiazki o psie ktory jezdzil koleja nieczytaliscie? Kurwa na wczasy se pojechal psiak a tu cisnienia jakies.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie