18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Droga do sadyzmu
Halman • 2013-07-27, 9:17
Nie zobaczycie tutaj psiego samobójstwa na torach, ten ładny pies nie ma zamiaru tego zrobić chociaż może... film dokumentalizuje jedną z form ludzkiego sadyzmu.

Stałem na moście przylegającym do pewnego przystanku kolejowego paląc papieroska (tak kurwa, jestem palaczem, idę pod prąd) czekając na autobus. Na stacyjkę podjeżdża podmiejski pociąg. Wysiada na niego facet z dużym, płowym i wychudzonym psem. Facet lat 40 ma wygląd małorolnego i już zwraca moją uwagę dziwnym zachowaniem; wysiada ale jedną nogą jest na stopniu i coś gada do psa który posłusznie siedzi na peronie wpatrując się w niego. Nie słyszę co tam gada. Po chwili sygnał, drzwi się zamykają przed psem który zbadał ze może zostać bez swojego chujowego właściciela.
Biegnie obok szybko przyspieszającego pociągu, póki nie kończy się peron. Zdezorientowany kręci się po peronie, po chwili zeskakuje z niego. Pies nie biegnie za pociągiem który już znikł... idzie torami tak jakby nie miał sił lub kondycja mu na to nie pozwalała. Ogarniam się, wyciągam kamerę:



Widziałem niejedno ale kurwa jego mać; jedziesz na urlop? ktoś się na pewno zaopiekuje psem na dwa tygodnie. Do chuja wafla są schroniska jeśli nie chcesz w ogóle psa.. kurwa nie wiem co powiedzieć. Napierdolił bym temu frajerowi, znam twoją twarz, pamiętaj kiedyś może się spotkamy!

Materiał własny, zarejestrowany godzinę temu.
Zgłoś
Avatar
LtPyro 2013-07-27, 18:54
Może facet jechał po prostu gdzieś do pracy lub kumpla. Miałem kiedyś kota który mnie odprowadzał na pociąg, więc psy pewnie też tak potrafią
Zgłoś
Avatar
Shidu 2013-07-27, 19:19
Pies jak już ktoś wspomniał wygląda na Huskiego, okropnie nieposłuszne i zadziorne psy , do tego głęboko zakorzeniony instynkt łowiecki, niewybiegany potrafi w ciągu jednej nocy przekopać pół ogródka , roznieść na strzępy pranie , obgryźć małe drzewka czy krzewy itd. itd. , psiaki są za to bardzo towarzyskie, odważne, "spokojne" , i mają masę energii ale to co dla nich jest zgubne to ich wygląd , wielu kupuje ich ze względu na to , że pies pasuje do ich pięknego ogrodu albo ślicznie się prezentuje wśród wiejskich burków , co zazwyczaj po 2 tygodniach kończy się ogromnym szokiem bo albo pies wybił cały kurnik u sąsiada , albo wydarł z korzeniami argentyński kaktus lub chociażby tak jak mój odgryzł przytrzaśnięty pas w samochodzie Dwa słowa : pies skurwiel ale nie wymieniłbym go na żadnego innego ! Co nie zmienia faktu , że psy te ze względu na swój charakter najczęściej giną pod kołami samochodów albo zostają właśnie porzucone.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-07-27, 19:31
Bad_Motherfucker napisał/a:

Myślałem, że chociaż pociąg będzie jechał...



Chcesz się popisać w internecie żeby dostać wirtualne piwa, czy na serio jesteś pozbawiony jakiejkolwiek empatii ? Jeśli to drugie to współczuję, szczerze.
Zgłoś
Avatar
ostatniwolnynick 2013-07-27, 20:32
W takim przypadku łapie się psinę i na miejskie dzwoni i go do zwierzyńca oddają.
Zgłoś
Avatar
MavcioMen 2013-07-27, 21:34
@MrFox koleś napisał że czekał na pociąg czy na coś z resztą i tak był za daleko z resztą sam byś przygarnął takiego psa od tak ?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-27, 21:50 1
Wszystkie wasze żale mnie chuj obchodzą, zwłaszcza typa który wstawia gwiazdki w moje słowa. Cytat to cytat, pało.

Nie miałbym problemu żeby zgarnąć tego psa z tych torów, bo kurwa nigdy nie wiadomo, czy się tam nie położy i go coś nie rozjedzie. Autor filmu nie miał tak daleko do tych torów, przecież stał na przejściu nad nimi, to zamiast coś zrobić, (przecież z opisu wynika jak bardzo go to poruszyło) to kręci bekę i nagrywa.

Psy nie są głupie, nie rzucą się na Ciebie bez powodu, chyba że srasz w porty na jego widok. I nie trzeba futrzastego brać do domu, jeśli nie ma takiej opcji, ktoś wspomniał, wystarczy hycel, oni muszą się nim zająć.
Pozdro.
Zgłoś
Avatar
xsamael 2013-07-27, 21:54
MrFox napisał/a:

Autor tematu też pizda, zamiast przygarnąć psa i chociaż go oddać do schroniska, to tylko nagrał jak futrzasty się zmęczył. Trzeba było się lepiej ogarnąć, a nie wyzywać typa który go zostawił, chujowa postawa z twojej strony.


MrFox chyba się z wackiem na łby pomieniałeś. Do schroniska broń boże. Mieszkasz w bloku psa nie bardzo możesz przygarnąć to myślisz sobie, a ch*j zrobię dobry uczynek i zaprowadzę psa do schroniska nim go jaki idiota zatłucze. Biorę sznurek prowadzę psa do schroniska i mówię. Dzień dobry znalazłem psa na ulicy nie mam możliwości go przygarnąć proszę zaopiekujcie się nim... I co słyszę znalazł pan psa jest pana proszę się nim zaopiekować. He he myślę chyba panią z schroniska pogrzało żebym psa brał do domu, oni mają tylko obowiązek opieki nad bezpańskimi zwierzętami a wg nich pies już "jest pański". Nie będąc albo będąc idiotą zostawiam psa przed wejściem o czym informuję pracowników i sp**. Jakie jest moje zdziwienie gdy otrzymuję wezwanie jako podejrzany o porzucenie psa. Proponuję sie zastanowić aby pomagać zwierzętom. Co najgorsze to fakt.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-27, 22:17 1
@up - co najgorsze masz zaznaczone "płeć kobieta", a piszesz w formie męskiej. Kobieta sadistica?

To teraz argumenty:
1. Psa można bezpłatnie oddać i to bez większego pieprzenia.
2. Oczywiście jak zostawisz psa przed wejściem to oni i tak Cię namierzą z satelity i znajdą że to Ty byłeś.
3. Można zadzwonić do nich że jest tu i tu bezpański pies, powinni sami się pofatygować.

Takie są historie "prawdziwe i oparte na faktach" w internecie, że się kupy nie trzymają.
Zgłoś
Avatar
glut2195 2013-07-27, 23:21
jaaa zamiast przygarnąć tego liska , to jeszcze go kamerujesz jak byś polował na dzika... zamiast go zaprowadzić do schroniska albo znaleźć mu dom to bawisz się w rutkowskiego
pozdrowienia
Zgłoś
Avatar
kasanovva 2013-07-28, 0:40
Na jakiej Pies był stacji i w którą stronę poszedł?
Odpowiedz mi w prywatnej wiadomości.
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-07-28, 10:34 1
Wielki nigeryjski chuj w dupę wszystkim "obrońcom zwierząt"
Większość z was zapewne jest mieszkańcami blokowisk żrący się z sąsiadami, rodziną ale pieska, który napierdala na pełnej piździe kiedy jesteście w szkole/pośredniaku, kochacie karmiąc go wyprowadzając i...

sadistic.pl/3-sposoby-srania-w-lesie-vt140415,30.htm1429707
Zgłoś
Avatar
Brzydki09 2013-07-29, 12:34
Przyrodzenie każdemu na mordę i do D... którzy wyrzucają psy albo je przywiązują w lesie do drzew, ehhh
Zgłoś
Avatar
Qwertyliusz 2013-07-30, 0:48
Przypomniał mi się stary dowcip:

Idzie dwóch pijaków po torach.
- Franek, daleho jeszsze? Nohi mnie już bolo od tych schodóf.
- Spoho, Józek. Winda jezie! XD
Zgłoś