18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
shoe5maker 2024-08-10, 10:06 16
Może nauczy się do czego służą kierunkowskazy i lusterka.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 10:07 15
shoe5maker napisał/a:

Może nauczy się do czego służą kierunkowskazy i lusterka.


Chuja się na uczy. Pewnie wyszedł/wyszła z pretensjami do nagrywającego.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-08-10, 11:11 36
Tak powinien kończyć każdy debil, który na lewym pasie szuka zjazdu z trasy.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-10, 12:41 5
ja jebie, żeby tego nie wyprowadzić bez dachowania? bankowo fajere puściła oczy dłońmi i zasłoniła i czekała, aż to się samo skończy!
ew. kierownik zasłabł, stąd nawet nie muśnięty hebel
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-10, 19:39 3
Za jazdę z gówniakiem na pokładzie bez smoczka powinna być kara jak za używanie telefonu bez zestawu głośnomówiącego. To ma na pewno dużo większy wpływ na wypadkowość. I mówię o gówniakach tak do 15 roku życia.
Zgłoś
Avatar
andrew31 2024-08-10, 22:17 2
Mnie tak kiedyś jeden kutas zrobił. Gdyby nie to że jechałem z dzieciakiem nawet bym hamulca nie dotknął. A kutas by się sam rozjebał takim manewrem dokładnie jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
arsen82 2024-08-10, 22:22 2
Gość zmieniał pas z lewego na prawy bez kierunkowskazu. Jednak nie zmienia to faktu, że Pana kierownika z kamerką nie powinno być na prawym pasie. Prawo o ruchu drogowym zabrania wyprzedzania prawym pasem poza obszarem zabudowanym.
Zgłoś
Avatar
Czarnypqnx33 2024-08-10, 22:26 1
Jak bym wysiadł z auta to bym zapytał.
- Jak jeździsz ty penisie ?
Zgłoś
Avatar
marekclub 2024-08-10, 22:51 1
arsen82 napisał/a:

Gość zmieniał pas z lewego na prawy bez kierunkowskazu. Jednak nie zmienia to faktu, że Pana kierownika z kamerką nie powinno być na prawym pasie. Prawo o ruchu drogowym zabrania wyprzedzania prawym pasem poza obszarem zabudowanym.



Ić stont
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-08-10, 23:16 2
Sub duży samochód z poczuciem władzy,.bo się wyżej siedzi. Niestety środek ciężkości, tak samo jak dupa, też jest wyżej.
Miłego latania przy kolizji
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2024-08-11, 9:47 1
Henboh napisał/a:

Tak powinien kończyć każdy debil, który na lewym pasie szuka zjazdu z trasy.



On nie szukał zjazdu z trasy tylko zjeżdżał na prawy pas. Tak się kończy jak się wyprzedza prawym pasem.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-11, 9:54 1
arsen82 napisał/a:

Gość zmieniał pas z lewego na prawy bez kierunkowskazu. Jednak nie zmienia to faktu, że Pana kierownika z kamerką nie powinno być na prawym pasie. Prawo o ruchu drogowym zabrania wyprzedzania prawym pasem poza obszarem zabudowanym.



a skąd ty kurwa wiesz jakie jest prawo drogowe u skośnookich?
Zgłoś
Avatar
Artanis02 2024-08-12, 9:24 1
Jechałem ostatnio przez jakieś miasto na Podkarpaciu i hindus-dostawca na skuterze mi skręcił z prawego pasa w lewo, nie żeby było jakoś niebezpiecznie, ale utwierdziłem się w swoim rasistowskim przekonaniu.
Zgłoś