18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
flejtuch 2023-10-22, 13:44 15
Pięknie go wyjasnił.. nie obchodzi mnie to co wcześniej odjebał tirowiec. Oceniam to co na nagraniu.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-10-22, 13:51 84
To, co zrobił tirowiec w takiej sytuacji, powinno być prawnie dozwolone. Jakiś niedojeb na drodze (nie mówię o przyczynie, bo jej nie znamy) zachowuje się jak śmieć, zajeżdża drogę mając pojazd "100 razy" mniejszy i: "He he he, wyhamuję dziada, bo mimo, że nie mam szans w starciu z kolosem, to przecież on ma prawny obowiązek się zatrzymać. Mój instynkt samozachowawczy jest zajebisty!" I to samo się tyczy tych zjebów blokujących ulice na protestach, demonstracjach itp. Powinien być przepis, że "Jako kierowca poczułem się zagrożony, wyhamowali mnie na środku ulicy, byli agresywni, darli mordy, a ja wiozłem córkę do przedszkola tirem, poczułem się zagrożony i wdepnąłem gaz w podłogę chcąc ratować życie i zdrowie swoje i dziecka." I chuj, kilka tatarów drogowych by było więcej, ale jaki spokój później z szeryfami i protestującymi zjebami gdyby każde takie zachowanie oznaczało dla nich zagrożenie życia, jakby stracili nietykalność.

Rozmarzyłem się...
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-10-22, 14:36 14
trza byc niedorozwojem żeby osobówką blokować tira szkoda że po nim się nie przejechał
Zgłoś
Avatar
winko 2023-10-22, 14:48 26
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To, co zrobił tirowiec w takiej sytuacji, powinno być prawnie dozwolone. Jakiś niedojeb na drodze (nie mówię o przyczynie, bo jej nie znamy) zachowuje się jak śmieć, zajeżdża drogę mając pojazd "100 razy" mniejszy i: "He he he, wyhamuję dziada, bo mimo, że nie mam szans w starciu z kolosem, to przecież on ma prawny obowiązek się zatrzymać. Mój instynkt samozachowawczy jest zajebisty!" I to samo się tyczy tych zjebów blokujących ulice na protestach, demonstracjach itp. Powinien być przepis, że "Jako kierowca poczułem się zagrożony, wyhamowali mnie na środku ulicy, byli agresywni, darli mordy, a ja wiozłem córkę do przedszkola tirem, poczułem się zagrożony i wdepnąłem gaz w podłogę chcąc ratować życie i zdrowie swoje i dziecka." I chuj, kilka tatarów drogowych by było więcej, ale jaki spokój później z szeryfami i protestującymi zjebami gdyby każde takie zachowanie oznaczało dla nich zagrożenie życia, jakby stracili nietykalność.
Rozmarzyłem się...



I tak samo poczuł się kierowca autobusu w Katowicach. "Sąd Okręgowy w Katowicach wydał wyrok w sprawie kierowcy autobusu, który przejechał 19-letnią kobietę. Mężczyzna odpowiada za zabójstwo Barbary i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób. W środę został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest prawomocne."

A to, że najebani chcieli się wjebać do środka to nic takiego. Szkoda, że tych trzech też nie było po kołami.
Zgłoś
Avatar
argen64 2023-10-22, 15:21 7
winko napisał/a:

I tak samo poczuł się kierowca autobusu w Katowicach. "Sąd Okręgowy w Katowicach wydał wyrok w sprawie kierowcy autobusu, który przejechał 19-letnią kobietę. Mężczyzna odpowiada za zabójstwo Barbary i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób. W środę został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest prawomocne."
A to, że naj***ni chcieli się wj***ć do środka to nic takiego. Szkoda, że tych trzech też nie było po kołami.



Zapomniałeś tylko napisać, że był naćpany w pizdu!
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-10-22, 15:22 1
Fajnie potraktował tego Mondziaka hehe
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-22, 15:25 1
Jebać szeryfów.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-10-22, 15:34 14
argen64 napisał/a:

Zapomniałeś tylko napisać, że był naćpany w pizdu!



"Naćpany w pizdu" to możesz być ty. Brał jakieś leki po których nie powinien prowadzić, ale taki głąb jak ty od razu o ćpaniu myśli.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-22, 15:35 1
Jebać wszystkich.

Wspaniałe czady epoki kamienia łupanego, gdzie rządziło prawo siły. Kodeks karny sam się pisał, byłeś silniejszy to miałeś prawo zajebać słabszego. Czysta przyroda...

Eh.. rozmarzyłem się.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-10-22, 16:16
Anal_Intruder_69 napisał/a:


Rozmarzyłem się...



Raczej: "Obudź się ! Zesrałeś się "
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2023-10-22, 16:35 1
brawo dla tirowca, tym bardziej, że było to w kraju, ze pewnie mu uja zrobią za to i pięknie
Zgłoś
Avatar
berhol 2023-10-22, 17:17 6
Każdy z nas ma prawo do obrony , nawet do jej przekroczenia. Więc jeśli jedziesz z żoną , dziećmi i ktoś cię atakuje , uderza w szyby , lub jest to większa liczba osób i czujesz się zagrożony to Masz Prawo użyć pojazdu jako broni , każdy sąd cię uniewinni. Oczywiście najpierw zetrzesz się z komunistyczna polską policja , ale dzięki Bogu to nie oni decydują o twoim losie
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-10-22, 17:33 2
dgfdfg napisał/a:

Raczej: "Obudź się ! Zesrałeś się "



Dobrze napisał. Rozmarzył się. Kiedyś nie wstydziliśmy się tego, że marzymy o różnych rzeczach. To wasze zjebane pokolenie jest takie, że dowolny przejaw fantazji traktuje się jako coś wstydliwego. Bo przecież trzeba się trzymać sztywniutko, no nie? Nie wolno się spruć, ani pucować, prawda?
Jebane cioty! I te wasze gejowe torebeczki i bose stopy w adidaskach, które są oznaką skrajnego ubóstwa! Oskarki, Alanki i inne "byki" z fiokiem na środku czoła.

A teraz śpij. Osrany jesteś od urodzenia.
Zgłoś
Avatar
Irokez 2023-10-22, 17:42
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To, co zrobił tirowiec w takiej sytuacji, powinno być prawnie dozwolone. Jakiś niedojeb na drodze (nie mówię o przyczynie, bo jej nie znamy) zachowuje się jak śmieć, zajeżdża drogę mając pojazd "100 razy" mniejszy i: "He he he, wyhamuję dziada, bo mimo, że nie mam szans w starciu z kolosem, to przecież on ma prawny obowiązek się zatrzymać. Mój instynkt samozachowawczy jest zajebisty!" I to samo się tyczy tych zjebów blokujących ulice na protestach, demonstracjach itp. Powinien być przepis, że "Jako kierowca poczułem się zagrożony, wyhamowali mnie na środku ulicy, byli agresywni, darli mordy, a ja wiozłem córkę do przedszkola tirem, poczułem się zagrożony i wdepnąłem gaz w podłogę chcąc ratować życie i zdrowie swoje i dziecka." I chuj, kilka tatarów drogowych by było więcej, ale jaki spokój później z szeryfami i protestującymi zjebami gdyby każde takie zachowanie oznaczało dla nich zagrożenie życia, jakby stracili nietykalność.
Rozmarzyłem się...



A to do takiego zachowania trzeba mieć jakiś przepis?
Ja nie mam tego problemu, jakby mi ktoś zajeżdżał drogę i poczuł bym się zagrożony też bym taranował mając w tym momencie głęboko w dupie wszystko inne. Nie mam pojebanego instynktu uciekania do rowu, tylko analizuję sytuację i wybieram tak abym miał najmniejsze szkody na sobie (uprzedzając pytania czy mam czas - tak, mam czas, zapierdala wtedy u mnie bardzo wolno) . Mam gdzieś czy przerysuję swoje auto. To tylko przyrząd do jeżdżenia z punku A do punktu B.
A czy miałem do tego prawo - niech potem rozstrzyga sąd.
Kurcze właśnie o kamerce sobie przypomniałem muszę założyć po zmianie auta.
Zgłoś