18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Drop that knife.
~DMT • 2014-05-09, 11:26
Bambo terroryzował rodzinę, przyjechali panowie żeby mu wytłumaczyć że to nie ładnie i tak się nie robi. Gdy prośby i pieszczoty prądem nie pomogły, odjebali go Można tak od 1:00.

Zgłoś
Avatar
hardpagan 2014-05-09, 15:48
albo mi się wydaje albo to ten glina troll z paralizatorem włączył go (4.14 słychać dzwięk i glina z bronią mówi do niego żyby wyłączył) a murzynek z radości aż wyskoczył z wanny
Zgłoś
Avatar
Anake 2014-05-09, 16:18 2
A co jak czarnuch nie mogl wypuscic noza, bo go ciagle razili pradem, a wtedy wszystkie miesnie sie zaciskaja? xD
Zgłoś
Avatar
Falluss 2014-05-09, 16:26 1
Uwielbiam te żarty
" I dont wanna shoot you, I dont wanna shoot you"
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-05-09, 16:40
hgh napisał/a:

Hmm no a mogli jebnąć batonem po kościach, połamać i na leczonko.

Można śmiało przewinąć do 4:16, wcześniej tylko "drop the knife"!



Na kolesia z nożem?... Każdy chce żyć stary... po co mają ryzykować jak mogą go z daleka obezwładnić?
Zgłoś
Avatar
Kowal216 2014-05-09, 16:41 1
Parę słów o tym, czemu w USA policjanci tak chętnie pociągają za spust. Wszystko zajebane z gazety Świat Wiedzy.

Po pierwsze policjant ma prawo zastrzelić człowieka nawet gdy nie ma broni i nie chce zaatakować w żaden sposób. Funkcjonariusz może strzelać gdy "poczuje się zagrożony".
W miejscowości Manteca w 2011 roku policjant oddał w 4 sekundy 13 strzałów do Ernesta Dueneza, który nie zareagował, gdy policjant kazał mu podnieść ręce. Jest też opisanych parę innych absurdalnych przypadków, ale wszystkiego nie będę przepisywał. Jak ktoś chce to pw.
"Najpierw strzelaj, później pytaj" - ta reguła jest dla policjantów z USA jak mantra. Amerykańska policja ma dostęp do prawie każdego gatunku broni.
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-05-09, 17:01 8
Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego ludzie nie wykonują poleceń gliniarzy. Przecież policjant nie chce nikogo okraść, zgwałcić czy pobić. Robisz co ci każe, prawdopodobnie zostaniesz skuty i odwieziony na komisariat. Masz prawo do wykonania telefonu i możesz zażądać adwokata. Jednak ludzie muszą kurwa kozaczyć. Pies czuje się zagrożony to strzela. W USA nic mu za to nie zrobią, w Polsce to kurwa będzie sensacja medialna i wyrok dla mundurowego.

Podziwiam tego łysego glinę. To jest pierdolona oaza spokoju. Przeszło cztery minuty gada do czarnego, żeby ten rzucił nóż i strzela dopiero wtedy gdy jest na prawdę zagrożony.

Mnie policja nigdy nawet nie spisywała, to nie wiem jak to jest, ale kozaczenie przed gliną uważam za idiotyzm.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-05-09, 17:26
zapewne czarna dziwka placze na koncu... ja pierdole to na chuj wzywala policje
jebane czarne gowna
Zgłoś
Avatar
Pasmoneq 2014-05-09, 17:36
Aż musiałem się zalogować żeby dać piwko..

Coś pięknego, łezka się w oku kręci..
Zgłoś
Avatar
kur2005 2014-05-09, 18:13
Przecież to fedor emelianenko, mógł mu zapierdolić dźwignię
Zgłoś
Avatar
lobo206 2014-05-09, 18:13
od 4:43 zajebiscie wyje headshoot w nowym Unreal Tournament i Quake'u powinni dac ten dzwiek hahaha
Zgłoś
Avatar
quickxxx 2014-05-09, 19:33 1
Kurde, do tych czarnuchów to oni muszą więcej powtarzać komendy w ciągu kilku minut niż ja do swojego psa przez okres miesiąca czasu, a i tak nie słuchają nigdy i giną, albo są kopani prądem.
Zgłoś
Avatar
Eravier 2014-05-09, 19:38 1
@bowmanek

Jak ktoś kozaczy gdy jest spisywany albo dostaje mandat za picie w miejscu publicznym to już w ogóle jest debilem. Ogólnie kozaczenie nie popłaca. Policjant też człowiek i zazwyczaj się idzie jakoś dogadać (niższy mandat wytargować, albo coś), a jak się nie uda to trudno. Kozaczeniem można tylko i wyłącznie sprawę pogorszyć.

No ale z drugiej strony dobrze, że kozaczą, to mamy co na sadolu oglądać. I przy okazji selekcja naturalna trwa.
Zgłoś
Avatar
wiesniak 2014-05-09, 20:43 1
Counter Terrorist WIN !!!
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-05-09, 20:55
Bo taka jest prawda, że lepiej odjebać , niż płacić ewentualne odszkodowania kalece.
Szybko i sprawnie, dla mnie najlepsze rozwiązanie.
Ile można powtarzać, a co do znajomości języka, czy kurwa trzeba znać żeby zrozumieć co jest nie tak?
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-05-09, 23:05
Kurwa fajnie się to ogląda a te krzyki na końcu i te pikanie zajebiście klimatyczne. Podobało mi się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie