18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak chyba dobrze wszystkim wiadomo na Ukrainie po ogłoszeniu przez pro-moskiewskiego prezydenta Janukowycza decyzji o zaprzestaniu dążeń do podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE wybuchły dość spore zamieszki. Są one brutalnie tłumione przez milicjantów. Nasuwają się analogie do Pomarańczowej Rewolucji, kiedy to po odejściu Leonida Kuczmy Ukraińcy jasno dali do zrozumienia, że nie chcą już komuchów, niestety później w wyborach powtórzyli błąd Polaków i znów wybrali komunistę. O ile ja sam jakimś wielkim zwolennikiem UE nie jestem, o tyle trzeba przyznać, że umowa stowarzyszeniowa jest wielką szansą dla Ukraińców, bo daje spore możliwości np. w wymianie handlowej, bez konieczności implementacji durnowatych dyrektyw typu ślimak to ryba lądowa. Przedstawiam Wam kilka filmów pokazujących jak czerwony Wiktor wyraża swoją miłość do narodu.



Nieformalnym liderem opozycji stał się wielokrotny mistrz świata w boksie Witalij Kliczko.

W Internecie pojawiają się już niepotwierdzone informacje o tym, jakoby władze przygotowywały się do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Daje się także posłyszeć głosy, iż Rosja wysłała "wsparcie" w postaci Specnazu. Nie ma także dokładnych danych ile dziś osób protestowało pod siedziba prezydenta. Źródła podają liczby od 200 000 do nawet 500 000 ludzi. Manifestacja ta została jednak brutalnie spacyfikowana przez Berkut. Co więcej już pojawiają się dywersanci wysyłani przez władzę, którzy chcieli sfingować szturm na siedzibę prezydenta i tym samym rzucić niekorzystne światło na opozycjonistów. Poniżej kilka zdjęć jak Berkut rozprawia się z manifestantami.





Władze podają, że rannych zostało około 100 milicjantów. O ludności cywilnej oczywiście ani słowa. Tak się składa, że studiowałem z pewną Ukrainką i mam na bieżąco informacje z pierwszej ręki także jeszcze pewnie coś wrzucę, a na razie przypominam: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!
Naprzód Ukraina!

Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2013-12-02, 17:05 1
@ImprezowyKotek wczoraj spikerka w tvp3 mowila ze sa to pokojowe legalne demonstracje, kilka razy na minute
Zgłoś
Avatar
kogut117 2013-12-02, 17:06 1
Kiedy zaczną strzelać??
Zgłoś
Avatar
piterrulez 2013-12-02, 17:07 2
-lakeroll

Nie broniąc wszystkich tych "gliniarzy" lecz tych co pracują w policji bo może też chcą coś zmienić, ale są w tym tłumie zapewne i tacy, którzy może i nie wierzą w to, że wygrają z tłumem ale może wierzą w to, że stojąc tu i odpierają atak debili, którzy ze stadem małp mają nie wiele wspólnego bo małpy ich przerastają, nie stracą pracy dzięki której ich córka czy synek mają w co się ubrać czy żona co do garnka włożyć.
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2013-12-02, 17:07
mrnobody123: walcza glownie o to, by rzad u nih patrzyl na wole ludu i nie mial ich gleboko w chuju. Obecna wladza ma w dupie lud, ludzie maja chujowe warunki i widza w UE mozliwosc zmiany- potrzeba im wlasnie zmian, a nie tego co maja- postkomunistycznego betonu na uslugach Kremla.
W obecnej chwili widac jak jest- ludzie chca do UE bo tam widza jakas alternatywe do tego gowna w ktorym sie znajduja, jakis cien szansy. Rzad natomiast probuje metod "rosyjskich"- mysli, ze kijem nauczy wszystkiego. Takie metody byly dobre kiedys, dzis juz sie nie sprawdzaja.
W porownaniu z dzisiejsza sytuacja UE nie jest dla nich zlym wyjsciem. Ba! Polska tez na UE zyskala w pewnym momencie, dopoki komus z gory nie zachcialo sie przyspieszac na sile zmian.

Jak oceniam sytuacje?
Albo Ruscy wejda, albo rzad ustapi, albo ludzie sami ich obala (kazdy rycerz dupa, kiedy wrogow kupa)
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-12-02, 17:07
Chodzi o to żeby wybrać mniejsze zło. Lepiej być w unii niż pod ruską płachtą najlepiej by było pozostać neutralnym ale niestety sie nie da. Wole żeby ukraina była w unii niż za rok usłyszeć o manewrach z udziałem Rosji, Białorusi i Ukrainy
Zgłoś
Avatar
Dantiv 2013-12-02, 17:07
wprdl napisał/a:

ee tam ja już myślałem że wjadą w nich tą koparką : (



Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-12-02, 17:08
czemu te pały takie bierne? Ktoś mi wyjaśni?
Zgłoś
Avatar
rozbujnik 2013-12-02, 18:06
ale się pchają do tej UE niech się lepiej spytaj nas polaków jak się żyje w tej unii
Zgłoś
Avatar
konek3 2013-12-02, 22:07
Wyobraźcie sobie co by było, jakby w tym kraju był swobodny dostęp do broni. Już by tam granaty latały.
Zgłoś
Avatar
kials 2013-12-02, 22:24
Poczekać aż naćpają gliniarzy i rzucą na ludzi jak na Wujku... ach ten "utopijny" komunizm.
Zgłoś
Avatar
Romand 2013-12-03, 8:26
Janukowycz jest na tyle prorosyjski na ile to konieczne żeby nie popełnić samobójstwa albo nie dostać niespodziewanego zawału. Zależność Ukrainy od Rosji była oparta na dostawach gazu. Najgorsze, najbardziej uzależniające i niekorzystne kontrakty z Gazpromem zostały zawarte przez "pomarańczowych rewolucjonistów" popieranych przez "europejczyków". Janukowycz po dojściu do władzy wsadził do pierdla odpowiedzilną za to byłą premier Tymoszenko i wypowiedział Gazpromowi kontrakt gazowy (w rezultacie Gazprom ma 7 mld USD straty) i dogadał się z Shellem, Chevronem i Exxonem na eksploatację złóż łupkowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to niedługo Ukrainia może być samowystarczalna energetycznie, podziękować Gazpromowi i mieć wyjebane na łaskę unijnego kalifatu.

Ktoś jeszcze nie kojarzy co się tam teraz dzieje? Ano jest gaz więc od razu zlecieli się chętni do zaprowadzania "demokracji i praw człowieka", ot co.
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-04, 0:24
Miałem nadzieję, że ktoś to jeszcze wrzuci - poprzednio jak wrzucili ten filmik na Sadola, to został bardzo szybko usunięty z YT.

2:57 gościa trochę poniosło z tym łańcuchem.
Zgłoś
Avatar
wolfik990 2013-12-04, 0:27
Pięknie kurwa!
Zgłoś
Avatar
B................_ 2013-12-04, 0:34 1
Czy o swoje to nie byłbym taki pewien...
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-12-04, 1:13
Kurwa patrzcie i sie uczcie bo może jutro będzie trzeba walczyć z naszymi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie