18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jak chyba dobrze wszystkim wiadomo na Ukrainie po ogłoszeniu przez pro-moskiewskiego prezydenta Janukowycza decyzji o zaprzestaniu dążeń do podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE wybuchły dość spore zamieszki. Są one brutalnie tłumione przez milicjantów. Nasuwają się analogie do Pomarańczowej Rewolucji, kiedy to po odejściu Leonida Kuczmy Ukraińcy jasno dali do zrozumienia, że nie chcą już komuchów, niestety później w wyborach powtórzyli błąd Polaków i znów wybrali komunistę. O ile ja sam jakimś wielkim zwolennikiem UE nie jestem, o tyle trzeba przyznać, że umowa stowarzyszeniowa jest wielką szansą dla Ukraińców, bo daje spore możliwości np. w wymianie handlowej, bez konieczności implementacji durnowatych dyrektyw typu ślimak to ryba lądowa. Przedstawiam Wam kilka filmów pokazujących jak czerwony Wiktor wyraża swoją miłość do narodu.



Nieformalnym liderem opozycji stał się wielokrotny mistrz świata w boksie Witalij Kliczko.

W Internecie pojawiają się już niepotwierdzone informacje o tym, jakoby władze przygotowywały się do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Daje się także posłyszeć głosy, iż Rosja wysłała "wsparcie" w postaci Specnazu. Nie ma także dokładnych danych ile dziś osób protestowało pod siedziba prezydenta. Źródła podają liczby od 200 000 do nawet 500 000 ludzi. Manifestacja ta została jednak brutalnie spacyfikowana przez Berkut. Co więcej już pojawiają się dywersanci wysyłani przez władzę, którzy chcieli sfingować szturm na siedzibę prezydenta i tym samym rzucić niekorzystne światło na opozycjonistów. Poniżej kilka zdjęć jak Berkut rozprawia się z manifestantami.





Władze podają, że rannych zostało około 100 milicjantów. O ludności cywilnej oczywiście ani słowa. Tak się składa, że studiowałem z pewną Ukrainką i mam na bieżąco informacje z pierwszej ręki także jeszcze pewnie coś wrzucę, a na razie przypominam: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!
Naprzód Ukraina!

Zgłoś
Avatar
gosu82 2013-12-04, 2:05
tymi kijami to se moga babe po dupie poklepac.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-12-04, 2:45
Oni sie bija o to ze chca wstapic do UE? jacy kretyni. UE to porazka.

@edit
Btw niech oni sie ciesza ze do nich nie zaczeli strzelac za tego molotova.
Zgłoś
Avatar
markedone 2013-12-04, 7:16
3:20
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2013-12-04, 8:08
chuj tym dzikusom w dupe i wielki chuj w dupe za flagi upa i chuj im w dupe za wolyn i wiele innych "i im w dupe".
nie wpuszczac dziczy nigdzie. sram na nich. pozdrawiam, mam ich w dupie.
(a i badzcie pewni, ze jak by ukraincy mogli to by nam zrobili powtorke z 1943.)
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2013-12-04, 22:57 15
brutalność milicji

Zgłoś
Avatar
drenio 2013-12-04, 23:08
tak paczam ilu ich tam jeszcze biegnie... i myśle... kur*** - przekopka jak się patrzy:)
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-12-04, 23:10 9
Tak właśnie powinno się postępować z kibolami w Polsce
Zgłoś
Avatar
takija 2013-12-04, 23:12
Żeś z tym filmem na biężąco wskoczył widze....stary wichura idzie! o tym cos wrzuć!
Zgłoś
Avatar
Bimbeer91 2013-12-04, 23:31
bydło jebane
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-05, 0:28
to tylu ich biegło żeby 2 bidoków spałować? mają rozmach skurwysyny...
Zgłoś
Avatar
lubieżny_ksiądz 2013-12-05, 1:33
w Polsce by to nie przeszło jeszcze by policja wpierdol dostała ...
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-12-05, 6:19 6
Vuko, leć zza firany na komendę, albo dzwoń z dziadka komucha telefonu po zomików nędzo jebana
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-12-05, 8:52
kaelem napisał/a:

Vuko, leć zza firany na komendę, albo dzwoń z dziadka komucha telefonu po zomików nędzo jebana


Do zobaczenia za miesiąc, albo za "nigdy"...
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-12-05, 9:13
Pałować ich kurwa bardziej! Jebać te pierdolone propagandy europejskie! Ludziom, którzy się tam pojawiają, "tajemnicze" organizacje płacą całkiem dobre pieniądze. To jedna wielka prowokacja. Temat, który ma uzmysłowić europejczykom, jak to dobrze jest żyć w Unii, że niektórzy o nią walczą. Srał ich pies. Mam nadzieje, że Ukraina wejdzie do Unii i to wszystko pierdolnie, bo kraje europejskie nie sprostają pomocy finansowej, której potrzebuje Ukraina. To będzie gwóźdź do trumny tego zachodnio-socjalistycznego Związku Republik Europejskich. A potem niech pierdolnie USA, które również nie wyrobi z pomocą dla Europy. I niech będzie jakaś wojna. Wielka. Światowa. Przynajmniej postrzelałbym sobie, nie zależy mi na życiu w takim gównie, jakie nas otacza.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-05, 9:22
Jak brutalność? Policja ma być od tego aby napierdalać a nie masować plecy pedałom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie