18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pierdylion83 2024-07-12, 17:57 3
Zadowolone sadoleuszki?
Zgłoś
Avatar
Krysbos 2024-07-12, 18:44
To chyba kutango. Tylko dość zwinne.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-12, 19:10
Jakby mężczyzna miał dużego pytonga to też by nim drapał po brzuszku, partnerki podczas seksów, od wewnątrz.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-12, 19:15 8
W sumie spoko. Też chciałbym tak władać kutasem...
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-07-12, 19:20
Jak w tej bajce dla dzieci: John Dillermand
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-12, 20:54 4
Krysbos napisał/a:

To chyba kutango. Tylko dość zwinne.



Niechcialbys sie dostac w jego zasieg, bez spodni. Trafiajac na slonia ludziofila.
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2024-07-12, 20:55
jakbym miał takiego to bym sie miał czym po plecach podrapać
Zgłoś
Avatar
Jurij07 2024-07-12, 20:57 7
Nigdy nie bierzcie swojej na safari w wakacje, np. jak ja do Kenii. Stary sadol to pisze.
Potem nagle a'la Erasmus, bo się uczyć chce na prawniczkę..
Chuj tam, poczekałem bajdurząc polską lancą polską urzędniczkę, wraz z jej kolegą i dołączyła się koleżanka.

Wniosek?

Jeżeli kochać to nie indywidualnie, jak się zakochać to tylko we dwóch. Chłopaki, głowa i parówa do góry
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-12, 21:31 1
Jurij07 napisał/a:

Chuj tam, poczekałem bajdurząc polską lancą polską urzędniczkę, wraz z jej kolegą i dołączyła się koleżanka.



Bajdurzyłeś jednocześnie polską urzędniczkę i jej kolegę? Widzę niezdecydowanego konesera mamy
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 21:52
pierdylion83 napisał/a:

Zadowolone sadoleuszki?



Chuja tam zadowolone, mikrusy jebane. Każdy z was chciałby takiego mieć. W końcu moglibyście sobie sami obciągnąć.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-12, 22:41
ibrahim napisał/a:

Chuja tam zadowolone, mikrusy jebane. Każdy z was chciałby takiego mieć. W końcu moglibyście sobie sami obciągnąć.



Takim to sam moglbym sobie ryj obic. To juz wole tego swojego mikrusa przy tym. Przynajmniej ze spodni sam nie ucieknie, co najwyzej namiot postawi.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-13, 0:21 1
Jurij07 napisał/a:

Nigdy nie bierzcie swojej na safari w wakacje, np. jak ja do Kenii. Stary sadol to pisze.
Potem nagle a'la Erasmus, bo się uczyć chce na prawniczkę..
Chuj tam, poczekałem bajdurząc polską lancą polską urzędniczkę, wraz z jej kolegą i dołączyła się koleżanka.
Wniosek?
Jeżeli kochać to nie indywidualnie, jak się zakochać to tylko we dwóch. Chłopaki, głowa i parówa do góry



Po Twojej słuch zaginął, podobno wzięła ślub z Erasmusem...
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-13, 0:33 1
Jurij07 napisał/a:

Nigdy nie bierzcie swojej na safari w wakacje, np. jak ja do Kenii. Stary sadol to pisze.
Potem nagle a'la Erasmus, bo się uczyć chce na prawniczkę..
Chuj tam, poczekałem bajdurząc polską lancą polską urzędniczkę, wraz z jej kolegą i dołączyła się koleżanka.
Wniosek?
Jeżeli kochać to nie indywidualnie, jak się zakochać to tylko we dwóch. Chłopaki, głowa i parówa do góry



Serio póścileś kobietę za granicę sama? I zgaduje że chciała tylko czarnej knagi?
Zgłoś
Avatar
Dawid16116 2024-07-13, 14:26
Odrazu widać że to trzecia droga xdddd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie