18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Drukujemy dla szpitali
pinowak • 2020-03-25, 23:09
Drodzy sadole! Szukamy osób z drukarkami 3d do pomocy przy drukowaniu przyłbic do szpitali na terenie całej Polski. Znajdźcie nas na fejsie `Przyłbice dla Medyków '. Akcja zupełnie charytatywna. Ja jestem z Warszawy i jest nas 70 osób, drukujemy 500 przyłbic dziennie! Pomożecie?

Zgłoś
Avatar
elwariatuncio 2020-03-25, 23:20 12
Cytat:

Pomożecie?


Nie
Zgłoś
Avatar
chocho 2020-03-25, 23:30 21
elwariatuncio napisał/a:

Nie



O żesz ty chuju!
Zgłoś
Avatar
pshemek78 2020-03-25, 23:30 9

Zgłoś
Avatar
90kondzio90 2020-03-25, 23:58 65
Takie rzeczy to Państwo powinno robić !! Skurwysyny wszystko rozdały i rozkradali..
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2020-03-26, 0:08 2
Harmon wzrostu EPO(Steryd maratończyków)Rozszerza pęcherzyki płucne,które pobierają więcej tlenu...A nie to jest temat wiadra na głowę i jak tego w Polsce nie ma to bez komentarza...
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-03-26, 0:09 8
I cyk donosik do skarbóweczki leci, że podatku od darowizny nie płacicie. Wy przestępcy skarbowi! Jak mozecie skarb państwa na szwank narażać? Do pierdla was wsadzic w jednej celi z Masą i Trynkiewiczem. Już ja się o to postaram!!!
Zgłoś
Avatar
pinowak 2020-03-26, 0:22 8
radek225 napisał/a:

I cyk donosik do skarbóweczki leci, że podatku od darowizny nie płacicie. Wy przestępcy skarbowi! Jak mozecie skarb państwa na szwank narażać? Do pierdla was wsadzic w jednej celi z Masą i Trynkiewiczem. Już ja się o to postaram!!!



Nawet na crowfoundingu nie możemy hajsu zebrać bo nie mamy podpisanych umów, że coś damy, ze kupujemy filament dla takiej a takiej osoby o dowodzie osobistym numer.. , nie ma wyceny masek... Szpital pisze @, dzwoni, pisze na fb my robimy, zawozimy, jest. Szybko i bez pierdyliona papierków. Polski system nie jest gotowy na szybkie dzialanie bez zbędnego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
Liton 2020-03-26, 0:25 2
pinowak napisał/a:

Znajdźcie nas na fejsie `przyłbice dla szpitali'.



Taki chuj. Nie ma takiej grupy ani hashtaga.
Zgłoś
Avatar
pinowak 2020-03-26, 0:31 2
Liton napisał/a:

Taki chuj. Nie ma takiej grupy ani hashtaga.



Kur%a pisząc szybko zajebałem się z nazwą: Przyłbice dla Medyków - Warszawa i Mazowieckie. Zaraz to wyedytuje, jak da rade. Soooory i dzieki za sprawdzenie!
Zgłoś
Avatar
Widelecc 2020-03-26, 0:31 5
Ależ nikt nie musi nic dostarczać, bo przecież chuj Moravitzky zapewniał że państwo jest doskonale przygotowane?
Przecież ta spierdolina dyrektur co zwolnił położną która ośmieliła się powiedzieć prawdę że brakuje sprzętu, zapewnia że jest go pod dostatkiem... To po co jeszcze drukować coś na drukarkach?
Zgłoś
Avatar
pinowak 2020-03-26, 0:36
!
nazwa grupy na fb Przyłbice dla Medyków a nie przylbice dla szpitali (sorry po%bala mi się nazwa)
!
!
Wie ktoś jak to wyedytować, albo wykasować i postawić jeszcze raz, bez tej głupiej wtopy?
!
!
!
Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-03-26, 0:38 1
pinowak napisał/a:

Nawet na crowfoundingu nie możemy hajsu zebrać bo nie mamy podpisanych umów, że coś damy, ze kupujemy filament dla takiej a takiej osoby o dowodzie osobistym numer.. , nie ma wyceny masek... Szpital pisze @, dzwoni, pisze na fb my robimy, zawozimy, jest. Szybko i bez pierdyliona papierków. Polski system nie jest gotowy na szybkie dzialanie bez zbędnego pierdolenia.



Obiecaj komuś posadę albo "dowód wdzięczności" wręcz, to wszystko ułatwi.
Zgłoś
Avatar
pinowak 2020-03-26, 0:46
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-03-26, 0:58 7
Mogę drukować ale mam Canon PIXMA IP 4300
Jedynie 2d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie