18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
hell.no 2017-04-22, 5:46
Te drzewa jak z papieru...
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-04-22, 7:30 2
Po to mają głąby ustalone ile mogą jezdzić i ile odpoczywać. Kurwa, jak mnie głupota ludzka wkurwia. Ktoś mądrzejszy o tym zadecydował, że tak ma być, a nie inaczej, ale i tak Janusze będą się pluli "bo kto wie kurwa lepiej ode mnie", a potem tragedia i płacz, że on musiał, bo terminy, bo dostawa... Gówno kurwa. Zaraz zostanę najechany przez kierowców tirów wszelkiej maści, ale już tak na przyszłość - chuj wam do mordy. Jesteście zakałami na drodze, a panoszycie się jak królowie na dodatek, jak widać na filmie wyżej, stwarzacie większe zagrożenie na drodze niż osobówki.
Zgłoś
Avatar
kir3k 2017-04-22, 10:07 3
A skąd kurwa wiecie że zasnął .. może pierdolnął na zawał .
Zgłoś
Avatar
karol2200 2017-04-22, 10:48 2
ePeeL napisał/a:

Po to mają głąby ustalone ile mogą jezdzić i ile odpoczywać. Kurwa, jak mnie głupota ludzka wkurwia. Ktoś mądrzejszy o tym zadecydował, że tak ma być, a nie inaczej, ale i tak Janusze będą się pluli "bo kto wie kurwa lepiej ode mnie", a potem tragedia i płacz, że on musiał, bo terminy, bo dostawa... Gówno kurwa. Zaraz zostanę najechany przez kierowców tirów wszelkiej maści, ale już tak na przyszłość - chuj wam do mordy. Jesteście zakałami na drodze, a panoszycie się jak królowie na dodatek, jak widać na filmie wyżej, stwarzacie większe zagrożenie na drodze niż osobówki.



Jeżdżę dużo Tirem i osobówką. Odnośnie tachografu to się zgodzę ale jest takich hardkorowców już bardzo mało i też twierdzę, że huj im w dupę.

Ale to, że ciężarówki stwarzają większe zagrożenie na drodze, to jest to gówno prawda.
Jak sam kurwa powiedziałeś tiry to zakały na drodze, więc kurwa ruch na ulicach jest dzięki nim wolniejszy. To tacy jak ty próbujący wyprzedzać swoim BMW na siłę ciężarówki jadące 70/80/90 km/h wpierdalają się na chama i stwarzają o wiele większe zagrożenie.

Wypadki stwarzają ludzie z osobowościami i charakterami jazdy a nie kurwa ciężarówki albo osobówki. Jeżeli myślisz inaczej, to znaczy że słuchasz za dużo radia i zjebanych wiadomości gdzie, przy każdym wypadku jest powiedziane ile osobówek i ciężarówek było w wypadku i tym samym jesteś narzędziem w skłócaniu ze sobą grup społecznych.

Jak to gdzieś w radio usłyszałem jak jakaś pizda mówi: ruch ciężarówek w tym rejonie zostanie wznowiony przez co niebezpieczeństwo wypadku jest większe. Gówno kurwa prawda
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-04-22, 18:05 1
karol2200 napisał/a:

Ale to, że ciężarówki stwarzają większe zagrożenie na drodze, to jest to gówno prawda.
Jak sam kurwa powiedziałeś tiry to zakały na drodze, więc kurwa ruch na ulicach jest dzięki nim wolniejszy. To tacy jak ty próbujący wyprzedzać swoim BMW na siłę ciężarówki jadące 70/80/90 km/h wpierdalają się na chama i stwarzają o wiele większe zagrożenie.

Wypadki stwarzają ludzie z osobowościami i charakterami jazdy a nie kurwa ciężarówki albo osobówki. Jeżeli myślisz inaczej, to znaczy że słuchasz za dużo radia i zjebanych wiadomości gdzie, przy każdym wypadku jest powiedziane ile osobówek i ciężarówek było w wypadku i tym samym jesteś narzędziem w skłócaniu ze sobą grup społecznych.

Jak to gdzieś w radio usłyszałem jak jakaś pizda mówi: ruch ciężarówek w tym rejonie zostanie wznowiony przez co niebezpieczeństwo wypadku jest większe. Gówno kurwa prawda



Ja pierdole... Dziwne, że akurat jeżdżąc ulicą normalnie to nie widuje za dużo osobówek, które łamią nagminnie różnorakie przepisy (pomińmy ograniczenie prędkości). Wiele razy byłem świadkiem jak tiry omijają bramki przy wjazdach do miast i poruszają się drogami. na które kurwa nie mają wstępu, bo przy wjezdzie na daną drogę jest znak wielki jak chuj - zakaz poruszania się pojazdów z masą powyżej ton 6 czy tam iluś. W każdym bądz razie tiry już się na to nie łapią, ale taka dziwka wielka krowa 20 tonowa, Janusze jeden z drugim będą jechać, bo nie będą płacić za wjazd do miasta, bo to kradzież! Chamstwo! Dlatego rozpierdalają drogi i powodują zagrożenie w miejscach, gdzie ewidentnie ich nie powinno być. A zwróć takiemu uwagę na CB Radiu. Zostaniesz skurwiony jak pies, bo jakim cudem osobówka miała prawo się odezwać do kierowcy kurwa tira! Boga na drodze!
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2017-04-22, 19:54
Problem jest, że większość kierowców jedzie na wykurwistym kacu. Kto widział co się dzieje na weekendowych parkingach to przyzna racje. Pełna imprezka, grill, browary i flaszki. Nawet jak taki wytrzeźwieje do poniedziałku to wsiądzie tak spierdolony za kółko, że później odpierdalają się takie akcje.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-04-22, 22:59 1
@Dinaeel
Bo to nie była z gatunku tych pancernych...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-24, 10:33
Tak wygląda korwińska droga gdy nie ma przepisów o czasie pracy kierowców. Ale za to jest wolny rynek! zero przepisów! wolność o swoboda!
Zgłoś
Avatar
Weston91 2017-04-24, 14:09
Słabe te brzozy w Polsce... tu gość tirem ścina ze 3 a na naszego polskiego tupolewa jedna rosyjska wystarczyła...
Zgłoś