18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drzewa, zima, ciężarówka
capekpl1 • 2013-02-20, 15:52
Tak wiem mało sadystyczne, ale filmiki związane z pracą w lesie od zawsze mnie rajcują. Od najmłodszych lat jeżdżę z ojcem do lasu po konary (i nie tylko) i powiem wam tak nie ma nic piękniejszego jak praca w lesie w zimie.

Zgłoś
Avatar
N................o 2013-02-21, 19:23
Pierdolicie. Gość napisał, że legalnie.

Podziwiam. Sam wiele czasu spędziłem na pracach w lasach, sadach. Jedna z niewielu prac fizycznych, która odpręża.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-02-21, 19:37
Bardzo fajna praca. Chyba nawet zazdroszczę.
Zgłoś
Avatar
podbama 2013-02-21, 19:40
Raczej nie byłbym dumny, gdyby ktoś umieścił filmik, gdzie szoruję przyczepą o zbocze (filmik 1) lub przy zawracaniu też z przyczepą zupełnie się nie mieszczę i przyczepa ląduje całkowicie poza drogą, a ja czuję odległość od skarpy dopiero, gdy ciężarówka opiera się o nią przodem. Ciekawe, jak ten gość zawróciłby z ładunkiem w tym samym miejscu. W życiu nie jeździłem z przyczepą, tym bardziej takim kolosem, ale przypuszczam, że gorzej bym tą samą ciężarówką nie zawrócił.
A to mistrz w swojej klasie (wrzucony przez Penera sadistic.pl/zawracanie-autokarem-na-moscie-vt108730.htm1041407 )
Zgłoś
Avatar
ConorBro 2013-02-21, 19:40
Do pierwszego filmiku chciałem napisać: "Stój bo Ci się przyczepa odepnie!" ale zapomniałem, że to nie jest GTA... ;/
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2013-02-21, 19:49
w gta dawno by się przyczepa wypięła
Zgłoś
Avatar
SpoconyPielgrzym 2013-02-21, 19:53
Wolna Sobota taki film był
Zgłoś
Avatar
Cruciator 2013-02-21, 19:58 1
Swego czasu pracowałem w lesie, też w terenie górzystym. Wiem dokładnie o czym mowa. Browar się należy.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-02-21, 20:19
A chuj ci w dupę kurwo drwalska! Przez takich jak ty ja co chwila zapierdalam w takich koleinach że o cie pierdole! Nigdy kurwa po sobie i po tych jebanych ciężarówkach nie wyrównacie drogi! A później kurwa się człowiek zakopuje na dwa metry po chuj.
Zgłoś
Avatar
sv3n 2013-02-21, 20:35
@up
D.pę zapewnie podcierasz firanką u starej w w pokoju, meble masz k.wa z krowich placków a zamiast drzwi snopek siana.

A do autora:K.wa ile ty jeździsz z ojcem do lasu,że ci jeszcze nie wytłumaczył co wywozicie z lasu.Konary, k.wa konary...Papierówkę, opał, tartaczkę, to twój ojciec ewntualnie może wozić.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-02-21, 20:39 1
@podpis

No właśnie, przypuszczasz Podstawowa różnica między filmami. W twoim jest przyczepa zwykła, a w tym temacie tandem. To dużo zmienia. A, że w drodze się nie mieści? No i chuj?! Zawrócił i nic nie urwał. Zamiast tego miał zatoczki szukać? To nie egzamin gdzie się na kreski na placu patrzy, tylko życie
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2013-02-21, 20:52
I ja byłem na ścince w lesie, fajna sprawa zwłaszcza jak ci traktor w błocie ugrzęźnie i huj wie co dalej
Zgłoś
Avatar
capekpl1 2013-02-21, 21:33
Jeszcze raz napisze że wszystko legalnie. Polega to na tym że dawniej lasy państwowe było chłopskie ( woj. Małopolskie, powiat limanowski). W zamian za przywłaszczenie sobie tych lasów państwo wymyśliło karty serwitutowe, dzięki nim można legalnie sprzątać po lesie gdy jest ścinka i brać konary do bodajże średnicy nie przekraczającej 7cm.
Więc proszę mnie tu nie wyzywać od złodziei.
Zgłoś
Avatar
kaskowski 2013-02-21, 21:48
fajnie fajnie Podoba się, chociaż Szwajcarzy powiedzieliby, że to Kazachstan 1920.
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-02-21, 22:12
Co pana najbardziej denerwuje?

- drzewa, Zima, ciężarówka - taka sytuacja. Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
PanWhite 2013-02-21, 22:46
Również mam przyjemność pracować w górskich lasach i wcale nie jest to taka sielanka jak się wydaje, ale jest to miejsce do którego jednak chce się wracać pomimo ciężkiej pracy fizycznej. Piwerko leci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie