18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Dubstep dance
V................7 • 2012-03-20, 22:55
Właściwie brekdance+dubstep, gość jest co najmniej dobry


i nie, nie jebnął go samochód..
Zgłoś
Avatar
no_idea. 2012-03-23, 0:29
Kurwy co sprzedały dubstep
Zgłoś
Avatar
Siedem 2012-03-23, 0:46
Vrry7 napisał/a:

i nie, nie jebnął go samochód..


Wszystko zjebałeś, gdyby nie to - może ktoś by włączył.
Zgłoś
Avatar
Panek898 2012-03-23, 0:58
Nie dość że padały są na początku to jeszcze gość co zabiera znak ale wykonanie fajne pod rytm muzyki lubię ten kawałek słuchać
Zgłoś
Avatar
Mic3K 2012-03-23, 1:11
pisze się "breakdance", a nie BREKDANCE
Zgłoś
Avatar
mmarcino 2012-03-23, 1:53
Vrry7 napisał/a:

i na co sie spinasz?? Dłużej masz konto i wielce pana zgrywasz? A kto hejter ten hejter, ja na pewno nie



ja na sadolu siedzę jakiś czas, chociaż nie udzielam się w ogóle, to zawsze bawiły mnie trzoda i brak ograniczeń i cenzury - Ty natomiast wrzucasz jakieś kwejkowo-wrzutowe ścierwo i do tego brandzlujesz klimat w komentach... weź se to na fejsbuka wsadź a nie zaśmiecasz mi ulubioną stronkę ]:-<

Jeśli czegoś nie zrobicie, ludzie od sadola, to tą stronkę czeka zalew przeciętności - a było tak pięknie chamsko zawsze :..-(
Zgłoś
Avatar
kuber89 2012-03-23, 1:59
mmarcino napisał/a:

y natomiast wrzucasz jakieś kwejkowo-wrzutowe ścierwo i do tego brandzlujesz klimat w komentach... weź se to na fejsbuka wsadź a nie zaśmiecasz mi ulubioną stronkę ]:-<

Jeśli czegoś nie zrobicie, ludzie od sadola, to tą stronkę czeka zalew przeciętności - a było tak pięknie chamsko zawsze :..-(


Ujebałes sie na ten filmik bo kurwa moda na nielubienie dubstepow popatrz ile tu innych filmikow ktore wgl niepasuja na sadola wiec niepierdol
Zgłoś
Avatar
mmarcino 2012-03-23, 2:15
kuber89 napisał/a:


Ujebałes sie na ten filmik bo kurwa moda na nielubienie dubstepow popatrz ile tu innych filmikow ktore wgl niepasuja na sadola wiec niepierdol



ja tam do dup stepów nic nie mam, a ujebać się zawsze warto
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-03-23, 7:02
trzy słowa kluczowe, które zniechęciły mnie do oglądania. "dubstep" i "nie jebnął"
Zgłoś
Avatar
M................a 2012-03-23, 8:08
ale, żeby tańczyła naga laska z wielkim cycem to wszyscy by sie podniecali jakie to boskie nawet ,żeby to dubstep był...no sorry pewna czeęść kazałaby swoim już nudnym tekstem wracać do garów...Dubstep jest zaajebisty
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-03-23, 8:32
boże jak słysze ta muzyke to...
ten kawałek w pierwszym filmiku powstal z przeznaczeniem dla homoseksualistow? pytam powaznie
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-03-23, 10:35
Można gdzieś obejrzeć pierwszy filmik w całości? Bo wygląda jak urwany a fajnie się rozpoczynała druga część
Zgłoś
Avatar
smierdzacy_metal 2012-03-23, 11:22
dubstep dpbry jest a nie kurwa jakis spierdolony metal
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2012-03-23, 12:20 1
djbii napisał/a:

Tak znam i niektóre utwory lubie. Pierwszy filmik, pierwszy utwór to wynik współpracy Benny Benassi'ego i Skrillex'a, a dokładnie "Benny Benassi ft. Gary Go - Cinema (Skrillex Remix)", a w drugim filmiku to "Foster The People - Pumped Up Kicks (Butch Clancy Dubstep Remix)".
Dziękuje za uwagę, a hejterzy mogą iść hejtować babcie na mszach za Radio Maryja.

Rzekłem.



Patrz , taki z ciebie znawca , a wlasnie udowodniles , ze jestes kolejnym dubstepowym retardem . Remix , to znaczy tyle co inny mix , przemixowany . Czyli Benassi wyslal sciezki do skrillexa a skrillex wcisnal kilka razy play na swoim macbooku . W przypadku normalnej , nie zjebanej muzyki tanecznej oznacza to , ze producent sam zmienia sciezki , i tworzy nieco inna wersje lub wysyla do innego producenta i ten zneca sie nad sciezkami , dodajac wlasne loopy , synciaki , zmiena brzmienie etc. Za ojcow remixu powszechnie uznaje sie Depeche Mode ( nawet sie za nich nie zabieraj , nie zrozumiesz ) ktorzy w latach 80 doprowadzili tloczenie 12 calowek wypelnionych remixami 2 kawalkow do rangi sztuki . Dzieciaki wracajcie do minimali i drum and bassu , nie robcie z siebie muzycznych anal fabetow , na wzor brytyjskich chavs .
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-03-23, 12:50
nadawałoby się to tu jakby go jednak jebnął ten samochód.
piwa oczywiście nie ma.
Zgłoś
Avatar
Yanosik 2012-03-23, 13:55
GDZIE TAM JEST BREAKDANCE?
To jest prawdziwy bboying, e.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie