18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dubstep + Tekst!
Darkstep • 2013-06-23, 14:53
Materiał wykwintny dla dubstepowych hejterów. Bo grunt to przekaz co nie?...
Uwaga: Mocna gra świateł podczas dropu, grozi atakiem epilepsji.



Nuta: Flux Pavilion - Bass Cannon (Zomboy Remix)
Zapraszam także "Expertów", którzy uwielbiają wszystko wszystkim tłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
xXMolochXx 2013-06-23, 21:48 1
Co wy chcecie? Dobra sieka
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-06-23, 21:49 1
HiHtitmamnan napisał/a:

Wrzucać Pendulum pod temat z dubstepem to jak twierdzić, że Behemoth tworzy pop rock.


Dobrze przeczytałeś?
Proszę, to było, o Pendulum.
Cytat:

miałem na myśli akceptowalną formę muzyki elektronicznej:)



Cytat:

Czekam na bul dupy.


Dorzucam coś w prezencie:
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-06-23, 21:49
Co to kurwa YT???
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2013-06-23, 22:00 1
Jebać dupstep
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-06-23, 22:05
"bul dupy" było napisane celowo, wiec tym bardziej trolling mi sie udal, poza tym ze mam racje
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-06-23, 22:06 1
BongMan napisał/a:

Polecam oglądać bez dźwięku.


Polecam chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2013-06-23, 22:08 2
Znaleźli się wielcy hejterzy.. Chuj wam przeszkadza, że ktoś lubi dubstep? Gościu wstawił coś dla funu, a wy spinacie dupsko..
Schabik napisał/a:

Nie wiem po co najeżdżać na coś czego się nie lubi o.O Ja nie mam problemu w posłuchaniu sobie Pink Floydów albo Led Zeppelin a potem poszukaniu na jutubie jakiejś składanki dubstepowej zaraz po tym i chuj. A jak wam się nie podoba dubstep, to już w tytule jest ta nazwa, i trzeba było nie odpalać


Zgłoś
Avatar
Macary 2013-06-23, 22:09 1
Gdy pierwszy raz usłyszałem Techno pomyślałem, że gorszego gówna się już nie da wymyślić.
Wszystko odwołałem, gdy pierwszy raz usłyszałem dubstep.

Moja pralka jak jej się bęben zjebał grała najlepsze dubstepowe kawałki, idealne dla fanatyków tego gatunku.
Zgłoś
Avatar
Czumuma 2013-06-23, 22:29
BYŚ-KA
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-06-23, 22:37
Uwielbiam patrzeć jak jeden drugiego próbuje zjeść w każdym dubstepowym temacie jaki wrzuciłem... dziękuje za umilenie mi wieczoru. :* To wszystko dla was.
Zgłoś
Avatar
Kofeina101 2013-06-23, 22:38 2
Tutaj też z napisami

Zgłoś
Avatar
SadystycznyKowalski 2013-06-23, 22:43
@Brodaty_Skurwiel a co to za piosenka? Wpada w ucho
Zgłoś
Avatar
B................l 2013-06-23, 23:11
SadystycznyKowalski, Burial - Archangel (Mt Eden Remix), ogólnie polecam całą twórczość Buriala, piękne kawałki robi.
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-06-23, 23:48 1
Głęboki tekst i ambitny przekaz, wielkie wrażenie zrobiła na mnie szczególnie 2 zwrotka, autor dogłębnie analizuje istotę relacji międzyludzkich, te delikatne nawiązania do klasyków literatury. Majstersztyk.
Zgłoś
Avatar
Wepss 2013-06-24, 1:50
Aż mi żal tych ograniczonych osiołków powyżej. Jak można szufladkować gatunki? Szanuję ludzi, którzy słuchają muzyki dobrej, a nie danego gatunku i potrafią dostrzec coś fajnego w popie, dubstepie, drumach, hardstyle, hard rocku, metalu, jazzie, muzyce klasycznej, minimalach, hip-hopie itd. itd. itd. (oczywiście za wyjątkiem disco-polo). To są szerokie horyzonty, a wy się zamykacie jak te baranki w kościołach... Grunt to słuchać dobrej muzyki (jak powyżej), a nie "nie lubię, bo dubstep". Co za barany...

@Macary
"Moja pralka jak jej się bęben zjebał grała najlepsze dubstepowe kawałki, idealne dla fanatyków tego gatunku."

Wolę już pralkę, niż Twoje disco-polo (po wpisie wnioskuję, że takiej wysokich lotów muzyki słuchasz). Aaa, no chyba, że jesteś jednym z tych oryginalnych, co to słuchają tylko opery i poezji śpiewanej, a każdy utwór musi mieć słowa, bo inaczej to nie muzyka. Wszyscy jesteście siebie warci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie