18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
driimohr 2011-08-25, 11:24
muzyka niczym z nintendo xD
Zgłoś
Avatar
Nascher 2011-08-25, 11:30
@omgwtflol, wybacz, piwo miało być dla Terissimo

A tak właściwie... Co to kurwa jest Dubstep? Od niedawna cholerstwo zaczęło się pojawiać wszędzie... Próbowałem przesłuchać dwa kawałki i jedyne skojarzenie do tego 'gatunku' to silnik traktora o 6 rano zmiksowany z bzyczeniem komara nad uchem. Równie mocno wkurwia.
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2011-08-25, 12:15
omgwtflol napisał/a:

Nie masz głośników, które przenoszą dobrze niskie tony - nie zauważysz różnicy.


No to po co w ogóle wyróżniać odmiany skoro praktycznie nie ma różnicy?

Wikipedia: Dubstep napisał/a:

Rytm aż do połowy dekady 2000-2010 stanowił zwykle klasyczne 4/4 (ze stopą na "raz" oraz werblem "na trzy") lub halfstep (z werblem "na dwa" i "na cztery", a stopą pomiędzy "trzy" a "cztery") dla odróżnienia od muzyki house


No to zajebista różnica pomiędzy gatunkami. Widzisz, np. różnica pomiędzy punkrockiem a reggae jest bardzo wyraźnie zaznaczona poprzez różnice subkulturowe, przesłanie, historię powstania, idee, dynamikę, nastawienie, tempo, charakter (łagodny/z pazurem).
Tymczasem różnica pomiędzy housem a dubstepem polega na rytmie, podczas kiedy w żywej muzyce każdy utwór ma inny rytm, całe płyty inny charakter, a zespoły zupełnie inny styl. Mimo to tysiące wykonawców określa się jednym, gatunkowym określeniem.

Aha, i nie pierdol mi że wikipedia jest chujowym źródłem, bo jeśli uważasz, że to co jest tam napisane jest nieprawdą, to idź i wyedytuj.

omgwtflol napisał/a:

Ale tkwij w swoim brodziku intelektualnym i nazywaj Skrillexa dubstepem, Alchemist Project techno a Jonas Brothers hard rockiem.


Nie rozpędzaj się, bo nie nazwałem Skrillexa dubstepem, Alchemist Project techno, a Jonas Brothersów hard rockiem - Ty natomiast robisz dokładnie to, o czym pisałem w pierwszym poście - mówisz, dana muzyka NIE JEST.
Zgłoś
Avatar
tashi 2011-08-25, 12:21
hahaha oni chca nas strollowac, twierdzac ze to muzyka, c'nie? prosze panstwa, nie karmić trolli!
Zgłoś
Avatar
scyzoryk14 2011-08-25, 14:05
Terissimo napisał/a:

@up

To jest muzyka?



Dzieci z 19-stego wieku się pojawiły ...
Jak nie muzyka to Styl życia ;]
Przykro mi , zostałeś w tyle , a świat idzie do przodu
Wiem , odpiszesz mi że świat cofa się ... ale to już nie mój problem że jesteś za cienki żeby to słuchać
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-25, 14:06
Zdunkov napisał/a:


No to po co w ogóle wyróżniać odmiany skoro praktycznie nie ma różnicy?


Jest ogromna, z tym że... Hm, wiesz, niektóre gatunki muzyki bardziej nadają się do tańczenia na imprezie, niektóre do słuchania w domu, dubstepu ciężko jest słuchać na "typowym domowym sprzęcie", a coś takiego jak robi Skrillex jest dużo 'lżejsze' i bardziej radiowe, wszystkie leady etc. są na dość wysokich tonach w przeciwieństwie do tych w dubstepie, gdzie praktycznie wszyskto jest na sine wave i bardziej to "czuć" niż słychać. To nie jest mała różnica

Zdunkov napisał/a:


Tymczasem różnica pomiędzy housem a dubstepem polega na rytmie, podczas kiedy w żywej muzyce każdy utwór ma inny rytm, całe płyty inny charakter, a zespoły zupełnie inny styl. Mimo to tysiące wykonawców określa się jednym, gatunkowym określeniem.

Aha, i nie pierdol mi że wikipedia jest chujowym źródłem, bo jeśli uważasz, że to co jest tam napisane jest nieprawdą, to idź i wyedytuj.


Pokaż mi jeden utwór housowy, który ma wpływy dubu.

Zdunkov napisał/a:

Nie rozpędzaj się, bo nie nazwałem Skrillexa dubstepem, Alchemist Project techno, a Jonas Brothersów hard rockiem - Ty natomiast robisz dokładnie to, o czym pisałem w pierwszym poście - mówisz, dana muzyka NIE JEST.


Napisałam też czym jest, ale Ty oczywiście tego nie zauważyłeś

PS. Nie, nie jestem jedną z tych która bojkotuje wikipedię bez powodu, ale -polska- wikipedia to już jednak trochę przesada.

______________

twój stary wali mi konia gównem
Zgłoś
Avatar
Nascher 2011-08-25, 14:16 1
scyzoryk14 napisał/a:


Jak nie muzyka to Styl życia ;]
Przykro mi , zostałeś w tyle , a świat idzie do przodu


A potem się dziwić, że dzieci się ułomne rodzą i w wieku 13 lat jebią policję, noszą zamiast spodni worki po ziemniakach i słuchają rapowanego shitu z komórek na cały regulator(z calym szacunkiem dla 'porzadnego' rapu, sami osadzcie, ktory jest dobry, bo ja rapu nie słucham).
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2011-08-25, 14:27
Największym plusem dubstepu jest fakt, że anonimowi-eksperci-we-wszystkim przerzucili na niego swój hejt z rapu
Zgłoś
Avatar
eboleq 2011-08-25, 14:51
cała ta muzyka elktroniczna jest dla półmozgów. 0 przesłania 0 niczego. Akurat żeby jak się jest najebanym potańczyć do tego.

Różnice jak sama pisała ta ćwiermozgini wyżej są nie do wychwycenia na kolumnach domowych...więc who cares.

świat jest teraz popierdolony... na facebooku widać to najlepiej takie ścierwiaste bandy jak Linkin Park mają po 100 tysięcy głosów więcej w tych jebniętych ankietach niż takie klasyki jak Led Zeppelin itd.
Zgłoś
Avatar
Xayrax 2011-08-25, 15:02
youtube.com/user/MikeDiva
To kanał tego kolesia. Od razu poznałem. Ma jeszcze inne ciekawe filmiki.
Zgłoś
Avatar
rixspi 2011-08-25, 19:04 2
ksio napisał/a:



Co niektórzy to wiedzą chłopcze, a i tak ich to gówno obchodzi (tak zgadłeś, mam na myśli miedzy innymi siebie). Za to reszta nie wie o czym piszesz wiec idż świecić swoją "pseudo-muzyczną-wiedzą"na jakies forum muzyki elektronicznej. Bo dosc mamy takich dubstepowych gamoni jak ty.



Nie poznaliśmy się, więc z takimi tekstami się wstrzymaj. Padło zapytanie, więc odpowiedziałem. Chuj Ci do tego czego słucham. Moja wiedza wynika z zainteresowania ogółem muzyki i tak, dubstep i techno są muzyką i nie ja to wymyśliłem.

Dla niektórych klasyka jest najpiękniejsza dla niektórych techno, rap czy rock. Nauczcie się tego kurwa w końca. Różnorodność jest piękna i bardzo dobrze, że jest tyle gatunków.
Zgłoś
Avatar
skurczybyk1990 2011-08-25, 23:28
Dubstep odmiana drum n bass-u
ale nadal wole prawdziwe Old skool-e

______________

Smoke weed every day
Zgłoś
Avatar
k................o 2011-08-25, 23:42 1
@rixpi

Wiadomo ze jest to muzyka , nie zaprzeczam. Jak byś uważał w gimnazjum gdy pani was uczyła czytania ze zrozumieniem to byś wywnioskował z mojego postu, że również słucham (między innymi) elektroniki, znam sie również na wielu innych rodzajach muzyki ale nie próbuje zabłysnąć nią na portalach internetowych. Powracając do czytania ze zrozumieniem: pytanie kolegi na które tak gorliwie odpowiedziales było ironią i tak naprawde nikt nie chce zebys to pisał. Najzwyczajniej w swiecie słuchaj sobie swojego dubstepu w domu i nie mecz nas po prostu swoim pierdoleniem ziomus bo...
Czekaj, czekaj jak Ci to dobrze wyperswadować... może dużymi literami:

CHUJ NAS TO OBCHODZI!
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-26, 10:19
skurczybyk1990 napisał/a:

Dubstep odmiana drum n bass-u


Soft rock odmianą death metalu.

______________

twój stary wali mi konia gównem
Zgłoś
Avatar
matthias90 2011-08-26, 13:15
@up

To jest muzyka?

to nie muzyka to styl życia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie