18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jarekddz 2011-12-19, 1:12 1
@ styq

Dobra kurwa, wrzucaj tu jakis dobry kawałek tego zjebanego dubstepu. Pokaż mi kurwa jakiś dobry kawałek tu i teraz, podaj tytuł, bo pierdolone bronienie tego gatunku muzyki jest dla mnie chore do tej pory. Pokaż mi i przekonaj mnie, że jednak się mylę. Czekam
Zgłoś
Avatar
styq 2011-12-19, 1:34 15
Janusz nie uniosłem się, tylko przez kilka-kilkanaście ostatnio wrzuconych "kawałków" nazbierało mi się czytając różne komentarze. Dubstepu praktycznie nie słucham, ale kojarzę i znam ten gatunek muzyki. Osobiście kocham metal, ale nie lubię metaliki to taka dygresja co do poniektórych wyżej napisanych komentarzy.

Bendar... Dubstep pokazał mi przyjaciel jakieś 8 lat temu, który wrócił z Anglii. Wydaje mi się, że ten gatunek już istnieje parę lat.

Fakt wkurwiają dupstepowe gimbusy, ale odpierdolcie się od całego gatunku bo to żenujące... Wkurwiają was gimbusy wrzucające np. filmiki z Top Gear'a aby nałapać się piw. Czy to oznacza, że Top Gear to jakieś chujstwo? Mam nadzieję ze co niektórzy zrozumieli o co mi dokładniej chodziło. Powtórzę, sam dubstepu nie słucham, ale bronię go jako gatunku muzycznego innego niż JP ^^

edit: jarekddz Każdy ma swój gust i jestem w 100% pewien, że nawet jeśli podane pod ryło na tacy bardzo dobre kawałki Ci się spodobają. To wydaje mi się, że Twoja duma i jakiś pseudohonor i tak nie przyznają mi racji. Jesteś uparta i wulgarna, więc prócz tego odpisania na pewno nie będę prowadził z Tobą dyskusji i uszanuję Twoje zdanie. Spośród setek utworów wydaje mi się, że bardzo popularny ostatnio Modstep - Sunlight jest fajny. Prócz tego podoba mi się również

Dj Fresh - Gold Dust Flux Pavilion Remix, więcej z nazw nie kojarzę. Pozdro.

Zgłoś
Avatar
andamarius 2011-12-19, 6:15 2
W każdym gatunku muzyki da się znaleźć niezły utwór. Po za tym gdy dziadkowie słyszeli rock, mówili to naszym rodzicom, co hejterzy mówią o dubstepie (Z tego wynika, że się starzeję ;P).

Zgłoś
Avatar
Samilo 2011-12-19, 6:53
Czy nikt w tym nie widzi ani odrobiny ironii i jajcarstwa że wszyscy spinają się na tą muzykę?
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-12-19, 8:30 9
A ja powiem chuja się znacie melomani pierdoleni co by się nie stało odrobinę lubiane pojawiają się hejterzy jedni lubią dubstep inni metal inny disco a jeszcze inni baby z kutasami, ja pierdole nie prościej wam wyłączyć coś i nie klikać tylu przycisków na klawiaturze tylko wejść napisać jebać to jebać tamto ?? Dla mnie dubstep to jest muzyka jak każda inna a jak mi się coś nie podoba to nie słucham nie pisze durnowatych komentarzy
Dla mnie hejterzy wyglądają tak
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2011-12-19, 10:18
@jarekddz

DJ Fresh - Louder (Doctor P & Flux Pavilion Remix)
Chase & Status - Flashing Lights
Freestylers - Cracks (Flux Pavilion Remix)
Mt Eden Dubstep - Still Alive
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-12-19, 11:49
jak miałem Commodore C64 to tak brzmiało wgrywanie gier... widać już magnetofony "znały" się na muzyce
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2011-12-19, 12:06 1
i przez takich kurwa zjebusów jak ten typ w filmiku wszyscy mają Dubstep za gówno .. posłuchajcie troche a nie oceniacie itp .. ja pierdole jebany pajac który robi sobie beke z dobrej muzyki -.-
Zgłoś
Avatar
Krasy5 2011-12-19, 13:52 3
ahaha ale mi sie z was smiac chce hejterzy dubstep najlepiej smakuje po joincie albo inaczej to joint smakuje lepiej przy dubstepie tyle w temacie !!
Zgłoś
Avatar
fukkkofff 2011-12-19, 15:52 2
a mi sie wydaje ze joint zawsze dobrze smakuje chyba ze masz bake z dupy wyciagnieta
ps:jestescie pojebani z tym bronieniem dubstepu
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-12-19, 15:55 6
fukkkofff napisał/a:

ps:jestescie pojebani z tym bronieniem dubstepu



O krzyżu już zapomnieli.
Zgłoś
Avatar
psysutra 2011-12-19, 18:41
Ja na temat dubstepu swoje zdanie wyrobione mam. W tym roku wybrałem się na polski weekendowy Open Air Kalachakra, gdzie cały drugi dzień JEBALI dubstepami na chilloucie. Jak leciały nuty w stylu Radikal Guru, było sympatycznie, chociaż tam było trochę dubu czuć. Bo tak to przez 24h jednego i tego samego... No kurwa, jak na kacu się czuło. Jednostajne jebanie jednego i tego samego. Znajomi mi podrzucają coraz to jakieś insze inszości. Spoko, i tak dla mnie ten gatunek jest chujowy.

Słucham Techno, GoaTrance, Psychedelic Trance. A na dubstep electroclash i inne jakieś wynalazki mam wyjebane. Dziękuję dobranoc. Do roboty czas wracać
Zgłoś
Avatar
TheVil18 2011-12-19, 18:42
Lafirynda napisał/a:

Czym rozni sie metalowiec od dubstepowca ? Niczym - oboje zostali wyrzezbieni w gownie .

Ty Lafirynda czy jak tam sie zwiesz powiedz mi jekiej Ty muzyki sluchasz jak juz tak oceniasz
Zgłoś
Avatar
Lufkacz 2011-12-19, 18:43
Gdybyscie przezyli jedna z takich imprezek "Dub"to inaczej byscie tu wypisywali pzdr
Zgłoś
Avatar
cvb 2011-12-19, 18:48 2
Radzę zaznajomić się z takim słowem jak "tolerancja".
Nie znacie, nie słuchacie, nie komentujcie..
Koniec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie