18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
RaWoon 2011-12-18, 17:02 73
podryw chujowy jak ta muzyka
Zgłoś
Avatar
noVic 2011-12-18, 18:15 11
Ale jakby nie patrzeć, to pośmiać się można z tych pseudo fanów dubstepu.
Zgłoś
Avatar
golip 2011-12-18, 19:27 3
Tak to jest jak się idzie na podryw po grzybach.
Zgłoś
Avatar
styq 2011-12-18, 21:58 56
Przez tego typu wrzucane filmiki dubstep srogo traci na swojej reputacji. Istnieją setki rewelacyjnych dubstepowych kawałków, a wrzucane są co chwile jakieś gówna. Btw. Nie osądzajcie całego gatunku muzycznego na podstawie kilku-kilkunastu ostatnio wrzuconych całkowicie zjebanych utworów.
Zgłoś
Avatar
minetek 2011-12-18, 22:11
no ale dziewczę takie GŁĘBOKIE spojrzenie ma
dałbym sję jej skusić...
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2011-12-18, 22:25
Jakoś sztucznie ta laska wygląda
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2011-12-18, 22:35 2
Czym rozni sie metalowiec od dubstepowca ? Niczym - oboje zostali wyrzezbieni w gownie .
Zgłoś
Avatar
valkyx 2011-12-18, 22:48 5
up odezwało się dziecko disco polo...

nie znasz się na różnych typach muzyki tylko słuchasz disco polo to nie wyrażaj swojej opinii proste, ja dubstep lubię, zacząłem więcej go słuchać jak pojawił się filmik z facetem tańczącym do dubstepu na tle dużego okna / drzwi balkonowych, od tamtej pory trochę już różnych kawałków przesłuchałem od skrilexa po Butch Clancy, trafiają się wrzucone tutaj niektóre crapy ale cóż, jedno ścierwo nie czyni całego gatunku ZUEm z piekła rodem, podoba mi się wypowiedź styq-a w pełni się z nim zgadzam, obrażanie ludzi słuchających metalu również mnie obraża bo przez metal też przechodziłem i dalej czasami wracam do niektórych kawałków, także wracaj do discopolo i nie komentuj tego na czym się nie znasz
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-12-18, 22:48 5
Styq - nie unoś się ja osobiście lubię ten gatunek muzyki, ale wkurwia mnie i śmieszy, że stał się ostatnio przesadnie popularny, czy nawet "modny". Gimbusy, którym nie starcza JP na 100% są teraz mega fanami dubstepu
Zgłoś
Avatar
nikustrip 2011-12-18, 23:27 1
zna ktoś tytuł?
Zgłoś
Avatar
Zeton 2011-12-18, 23:38 2
Porównywanie tego SHITU do całego gatunku jest tak krzywdzące jak porównanie Beatlesow do Jonas Brother , Mayday-a do jakiegoś gówna, Metalliki do innego szajsu Disneya. Paktofoniki Do Ważki G. Zrozumcie wy małe neo-przeroby Ze w kazdym stylu jest czarna owca lub nawet stado ale zawsze znajdzie sie jakas perełka co ci sie spodoba Dobija mnie jak ludzie sa madrzy wielcy i poteżni przez internet Mama nie pusciła cie na impreze tak nawciskaj wieczorem innym uzytkownikom tego szanowanego i renomowanego Portalu Jakim Jest Sadistic . Chcesz sie wyzyc zapraszam na strony XXX Tam.. elo Peace
Zgłoś
Avatar
Bendar 2011-12-18, 23:47
Jak to jest, że kiedyś tego gówna nie było nigdzie a teraz jest kurwa wszędzie!?
Zgłoś
Avatar
Archilus 2011-12-18, 23:50 2
Może i w każdym stylu jest jakaś czarna owca, ale w niestety wśród gatunków muzycznych czarną owcą jest dubstep...
Zgłoś
Avatar
cycjusz 2011-12-18, 23:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie