18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~tip.top 2011-12-19, 18:50 1
cvb napisał/a:

Radzę zaznajomić się z takim słowem jak "tolerancja".


" A pierdolisz pan, tolerancja!"
Zgłoś
Avatar
Lilithiell 2011-12-19, 18:51
styq napisał/a:



Dj Fresh - Gold Dust Flux Pavilion Remix, więcej z nazw nie kojarzę. Pozdro.



no i o to właśnie chodzi
Zgłoś
Avatar
Yestic 2011-12-19, 19:29
Nie rozumiem ludzi, którzy przesłuchali kawałek utworu, dodatkowo mega kijowego i uznają, że dubstep to kawał gówna. Właśnie nie - kawał gówna jest to Wasze pierdolenie przez raperów. Peja, Mezo, Grubson i więcej komercyjnych ścierw zrobiło Wam wodę z mózgu. Owszem - toleruję takich ludzi. Znam wiele osób, które słuchają gówna, nie rapu i mówią "ale ten dubstep jest do chuja, weź lepiej posłuchaj Peji", albo "Ale techno"...
Dubstepu słucham ponad półtora roku - wcześniej ten gatunek nie był taki komercyjny, tylko znalazły się osoby pokroju Skrillexa, które wyniosły ten gatunek wprost z UK. Tak, tam właśnie powstał ten gatunek, tak samo, jak drum'n'bass i inne elektryczne utwory. Jak Wam nie pasuje ten gatunek, to nawet o nim nie wspominajcie. Na gimbusów też nie ma co patrzeć, bo "zakochali" się w chujowym remixie jakiegoś popowego utworu, co jest teraz w modzie. Większość z nich ma pustą głowę i nie wie nawet, co to jest dubstep: "wiesz co Paweł? Wczoraj posłuchałem Skrillexa, kocham go".
Tak tak - czekam na hejt :*
Zgłoś
Avatar
Torquemada 2011-12-19, 19:50
Jesterm dub stepowym laikiem, ale czy dubstepu (może nie semego gatunklu ale jakby ideologii szybkich głębokich basów) nie zapoczątkował Bonkers dizzie rascals?
Zgłoś
Avatar
S................o 2011-12-19, 20:07
styq napisał/a:

Przez tego typu wrzucane filmiki dubstep srogo traci na swojej reputacji. Istnieją setki rewelacyjnych dubstepowych kawałków, a wrzucane są co chwile jakieś gówna. Btw. Nie osądzajcie całego gatunku muzycznego na podstawie kilku-kilkunastu ostatnio wrzuconych całkowicie zjebanych utworów.



Poproszę chociaż 5 na pw
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2011-12-19, 20:10
@up psysutra

to że trafiłeś na chujową imprezę to już Twój problem
Zgłoś
Avatar
dudik18 2011-12-19, 21:42
jarekddz napisał/a:

@ styq

Dobra kurwa, wrzucaj tu jakis dobry kawałek tego zjebanego dubstepu. Pokaż mi kurwa jakiś dobry kawałek tu i teraz, podaj tytuł, bo pierdolone bronienie tego gatunku muzyki jest dla mnie chore do tej pory. Pokaż mi i przekonaj mnie, że jednak się mylę. Czekam



Russian Lullaby - Butch Clancy dubstep

Don Diablo ft. Dragonette - Animale (Datsik Remix)

Mt Eden Dubstep - Sierra Leone

Ode to 2011 ver2 Massive Attack Paradise Circus Zeds Dead

no ale jak się słucha muzyki na głośnikach za 12.99 z tesco to nie dziwię się że dubstep jest chujowy
Zgłoś
Avatar
styq 2011-12-20, 2:24
Swoje podałem inni dodali kto zaakceptuje tego się chwali.
Zgłoś
Avatar
NAPIERDALATOR 2011-12-20, 9:36
o gustach się nie dyskutuje.Sam osobiście uwielbiam Dubstep, średnio przepadam za metalem itp. co nie oznacza od razu ze mam mieszać jego fanów z gównem.

Edit :
Torquemada napisał/a:

Jesterm dub stepowym laikiem, ale czy dubstepu (może nie semego gatunklu ale jakby ideologii szybkich głębokich basów) nie zapoczątkował Bonkers dizzie rascals?





właśnie przez takich jak ty Dubstep traci szacunek.

Polecam Wikipedia -> Dubstep
Zgłoś
Avatar
drTERRRORRR 2011-12-20, 16:54
Jak komus nie pasuje DuBstep, to niech nie slucha i tyle a nie pyszczy i publikuje mentalnosc kmiota
Zgłoś
Avatar
twospliffs 2011-12-20, 18:11
O gustach się nie dyskutuje, każdy kto posiada mózg doskonale to rozumie. A po użytkowniku Lafirynda widać że był robiony przez wełnianego kondoma.
Zgłoś
Avatar
babycow 2011-12-20, 20:42 3
Cytat:

podryw chujowy jak ta muzyka


Ciesz sie, ze na sadolu nie ma piw ujemnych, suko!
Zgłoś
Avatar
danis008 2011-12-21, 3:42
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
cyssiek 2012-02-07, 21:18
a tak naprawdę to wrzuce swoje trzy grosze.

Dubstep fajnie elo super wub wub yom yom

ale prawdziwy dubstep to jest coś mega innego niż to co prezentuje Cookie Monsta etc
Radikal guru - Strong Dub
Digital Mystikz - Earth a Run Red
Polecam posłuchać
Zgłoś