18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pastor zamordował córkę narzeczonej



Pastor z Michigan został oskarżony o brutalne pobicie i uduszenie sąsiadki, z którą chciał zaspokoić swoje wyuzdane żądze seksualne

Mężczyzna powiedział śledczym, że wielokrotnie uderzył kobietę młotkiem w głowę, po czym udusił ją plastikowa opaska zaciskową. Przyznał, że obnażył ją, jednak nie pamiętał, czy zdołał spełnić swoją fantazję uprawiania seksu z jej martwym ciałem.

John D. White doskonale znał swoją ofiarę. Regularnie zajmował się jej 3-letnim synem, gdy Rebekah Gay pracowała - powiedziała Donna Houghton, długoletnia członkini wspólnoty Christ Community Fellowship.

Duchowny był w związku z matką ofiary i zamierzał ją wkrótce poślubić. W czwartek został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia.

White był pastorem 14-osobowego kościoła od 2009 roku.

Aż zacytuję Słonia:
"Jak już dał się złapać, nikt nie chciał dać wiary
Że lokalnym trupojebem okazał się wikary
AMEN"
Zgłoś
Avatar
nvck 2012-11-04, 12:02 3
@~Sklej
bo kurwa, duchowny to człowiek który z zamysłu ma być jakimś tam autorytetem w pewnych dziedzinach mentalnych, a nie zabijać kobiete i posuwać ją z obijającym się o pierś krzyżem.
Zgłoś
Avatar
k1c1u5 2012-11-04, 12:15 2
A ja przeczytałem Duchovny i myślałem, że David...

Nie pij Piotrek nie pij....
Zgłoś
Avatar
ripman 2012-11-04, 12:21
Katolicy !!! hejtingu czas s! t! a! r! t!
Zgłoś
Avatar
iMarcos 2012-11-04, 12:25
taka fajna laska...
Zgłoś
Avatar
Draiks 2012-11-04, 12:36 1
Skoro wierzący to wiadomo że ma zaburzenia psychiczne.
Zgłoś
Avatar
Kemys 2012-11-04, 12:39
nvck napisał/a:

@~Sklej
bo kurwa, duchowny to człowiek który z zamysłu ma być jakimś tam autorytetem w pewnych dziedzinach mentalnych, a nie zabijać kobiete i posuwać ją z obijającym się o pierś krzyżem.



I zgadzam sie z taba stary jednak przy dodaniu jednego malego założenia: ksiądz jest czlowiekiem, mamy tego samego przodka i takie same choroby psychiczne.
Zgłoś
Avatar
nvck 2012-11-04, 12:46 2
@Kemys
duchowny to nie jest normalny człowiek, jest rzekomo natchniony przez boga, ponoć ma powołanie i dostąpił łaski bożej... i dobrze, że jest to nagłaśniane bo to utwierdza ludzi myślących w tym, że KK to jedna, wielka, chujowa szopka i dobrze prosperująca firma.
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-11-04, 12:56
A nie wyspowiadał byś się jaklby ktoś był z anglikanizmu albo luteranizmu ? Co to za różnica pare zasad, apopo najlepsze zasady mają Prawosławni jak pamiętam. Nie możesz mieć podobizny ojca i matki swego blabla. Czyli nie mozesz się modlić do krzyża, obrazka, np. ludzie którzy Brońmy krzyż" to są bluzniercy dla Ciebie, nie nosisz łańcuszków itp. to ich 1 fajna zasada, mieli tam jeszcze pare ciekawych.
Zgłoś
Avatar
miroslawB.A 2012-11-04, 13:56
@deex1984 spierdalaj, oczytaj kto to, później posłuchaj lub nie następnie wyraź opinie o kimś.
@ Arashel lewicowy katolik czy liberał agnostyk lub prawicowy narodowiec ?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 15:36
miroslawB.A napisał/a:

@ Arashel lewicowy katolik czy liberał agnostyk lub prawicowy narodowiec ?


A co? Nie możesz zdecydować się jak mnie wyzwać żeby brzmiało poprawnie?
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-11-04, 16:45
jak by nie ten cytat smierdzacej slonicy to bylo by piwko ; (
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-11-04, 19:08
nvck napisał/a:

@~Sklej
bo kurwa, duchowny to człowiek który z zamysłu ma być jakimś tam autorytetem w pewnych dziedzinach mentalnych, a nie zabijać kobiete i posuwać ją z obijającym się o pierś krzyżem.


Owszem, powinien być autorytetem, ale ten świat składa się z ludzi, a jak wiemy każdy człowiek ma jakieś swoje fantazje. Ksiądz to też człowiek i ma jakieś swoje fantazje, jedne mniej inne bardziej pojebane. Tylko wkurza mnie wrzucanie wszystkich przedstawicieli danej grupy społecznej do jednego wora na podstawie wyczynów jednostek.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-04, 19:28
Powinni mu za to uciąć chuja tępym nożem, po czym wrzucić do ciasnej celi pełnej wielkich, spoconych Murzynów z wielkimi pałami. I jeszcze sprawdzić, czy przypadkiem ktoś wazeliny tam nie przemycił. Szczerze nienawidzę kleru, nieważne jakiej religii, wszyscy oni powinni być kastrowani przed przyjęciem święceń. Jakby ich tak wywałaszyć, to od razu inaczej by się zachowywali. Ba! Ilu od razu by zrezygnowało...
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-11-04, 22:01
@ rusofil no super, ale w większości religii i odłamów Chrześcijańskich nie obowiązuje celibat. Może w takim razie wykastrujmy jeszcze kolejarzy? Tak dla zasady.
Zgłoś
Avatar
Thor14 2012-11-04, 22:14
@ Sataris
W dupę sobie wsadź to piwo, jeżeli Słonia nie słuchasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie