18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MajkelT 2014-08-25, 20:56 2
Jego to bardziej dupa bolala.... a jeszcze bardziej plecy ;d
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2014-08-26, 9:06 18
Nie rozumiem skąd tyle piw.
Zgłoś
Avatar
p................o 2014-08-26, 9:21 6
Nie rozumiem tego opisu.
Chyba jestem debilem.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2014-08-26, 9:26
A w oczach łzy
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2014-08-26, 9:33
Jaja mu zgniotło
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-08-26, 11:05 8
Ojej, gówniarz coś holował i mu się ryba spięła/zerwała/pękł haczyk/pękła żyłka czy plecionka.
Ojej, ależ to jest sadystyczne. Jakbym miał 20 lat temu kamerę, to bym cały ten portal zawalił na 3 miesiące podobnymi przypadkami. Fascynujące. Przepraszam, źle dobrałem słowa. Podobnym gównem bym zawalił całą tę stronę. Jeszcze trochę i zaczniecie tu wrzucać dramatyczne filmiki o myciu zębów czy upadającym widelcu podczas obiadu u babci.
Zgłoś
Avatar
Unbium 2014-08-26, 11:08
@kalium zamknij mordę i scrolluj dalej :v
PS. Nudne masz życie.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-08-26, 11:23 5
Nudne życie ciołku to mają ci, co za takie gówno dają "piwa". Ale wrzesień już blisko, wkrótce się sytuacja unormuje. Mordę to masz ty pajacyku, do mnie mów per Pan. No i wracaj na kwejka bo najwyraźniej ci się strony popierdoliły.
Zgłoś
Avatar
konop720 2014-08-26, 11:59
oj wyjebał sie dzieciak z krzesła bo muś tam jebło w wędce i pierdolamento wielkie o dumie wyśmiać i okopać autora
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-08-26, 12:09
Kurwa tu chodzi o to ze chlopak sie poplakal ale nie chcial tego pokazac, po prostu twardy mlodzieniec.
Zuch chlopak. (ale widze ze wiekszosc tego zrozumiec nie moze)
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-08-26, 22:05
Kurwa, normalna reakcja ze strony przyszłego mężczyzny, że nie dał po sobie poznać bólu. No chyba, że w dobie zlewacenia obyczajów powinien leżeć i beczeć jak pizda, a tatuś skakać wkoło niego i piszczeć jak baba że syneczek mu się zabił niemal, po czym pozwać producenta wędki, żyłki, właściciela stawu, i narobić rabanu w mediach, które przez dwa tygodnie pierdoliłyby o śmiertelnym niebezpieczeństwie zbiorników wodnych
Zgłoś