18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
p................l 2014-02-10, 12:38 168
Łatwo jest być patriotą z USA. Na odległość. Znając Polskę z opowieści dziadków czy nawet rodziców. Myślę że też bym dał radę.
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-02-10, 12:46 3
Up
mam kuzyna w usa - 16 latka, żeby była jasnosć urodził się w usa (rodzice to nasza emigracja) gnój ostatnio powiedział że on NIE JEST POLAKIEM chuj mu w oko, ale w świetle tego co napiosałeś dam tematowi jednak piwo i nie zgodzę sie z Tobą.
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-02-10, 13:14 1
@up może to ten cwel co r nie wymawia bogacz?
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-10, 13:23 2
Tatuują się więźniowie i idioci. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-02-10, 13:24 34
Zgadza się, patriotyzm to nie faszyzm. Ale patriotyzmem też nie jest dziarganie sobie na klacie orzełka.
Zgłoś
Avatar
Sanjizz 2014-02-10, 13:33 16
nie wiem skąd to się wzieło u Amerykanów z Polskimi korzeniami... Brat Żony ma orzełka Żona też chciała dziaragać orła na szczęście pomysł szybko wybity z głowy. To nie tatuaż świadczy o twoim patryiotyźmie i jak Pan z 1 posta napisał łatwo być patriotoą na odległość i osobiście mnie to wkurwia jak widze pseudo Polaka który nawet nie wie że Kraków swojego czasu był stolicą Polski (co można wybaczyć) ale żeby nie wiedzieć w którym miejscu leży obecna stolica kraju i nie umieć jej pokazać na mapie ?? uważać tym samym wielkim w dupe Ptaryiotą ?? większoć ludzi jest patriotami bo to wygodne i modne jestem ciekaw ilu z nich wróciło by do Polski by w niej żyć i patriotycznie budować ją ku lepszemu ( założe się że 0 ) więc taki patryiotzym to hype i promotorka. Taki wielki dumny Polak a wlaczy o medale dla USA wiadomo dlaczego bo w PL hajs by się mu nie zgadzał nie ma piwa i dowidzenia
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-02-10, 13:37 4
"Patriotyzm to nie faszyzm!". Zgadzam się. Patrioci są potrzebni. Nie rasiści, pałkarze, kibole czy antysemici. Potrzebni są patrioci.
Co do tatuażu - jeśli przez rysunek na ciele wyrażać ma się patriotyzm, to współczuję...
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-02-10, 13:40 4
@2up apropos mapy Dawno temu kolega z gimbazy miał nieciekawą sytuacje z geografii, i kobiecina chciała go wyciągnąć (pytanie było o sąsiadów Polski), a ten głąb nic nie wiedział. To zapytała co to jest to niebieckie na górze, a ten kretyn mówi NIEBO! śmiechnołem
Zgłoś
Avatar
Steven 2014-02-10, 13:51 1
A mnie to się tam podoba. Ale ból dupy musi być. Pozdrawiam wszystkich Polaków na obczyźnie i w kraju.
Zgłoś
Avatar
MlodyPoliglota 2014-02-10, 13:58 6
Obywatel USA z polskimi korzeniami o azjatyckich rysach..
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2014-02-10, 14:45
@pietras_ja to jakim cudem jesteś idiotką a nie masz tatuaży.
Zgłoś
Avatar
rantanplan 2014-02-10, 15:02 1
Pierdolicie. W USA nikt nie jest amerykaninem. Rzadko kto tak mówi i zazwyczaj są to ludzie z którymi nie chcielibyście mieć nic wspólnego. Jest po prostu taka mentalność, że jest się brytyjczykiem, francuzem, chinolem, polakiem. I żaden z nich nie mówi z akcentem, a zazwyczaj nie znaja języków "kraju swoich przodków" (poza "brytyjczykami"). To akurat jest w miare modne.

Aha i piwa nie ma. Tak jak mówiłem to nie ma nic wspólnego z patriotyzmem jakkolwiek pojmowanym. Ci ludzie wiedzą, że są amerykanami.
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2014-02-10, 15:07 7
za 1500 z nadgodzinami ten orzełek mu szybko by zwiesił głowę
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-02-10, 15:48 5
Ciekawe, że dla niektórych oznaką patriotyzmu jest życie w naszym kraju i jeśli ktoś wyjedzie z niego za chlebem i możliwością godnego wychowywania dzieci to w oczach powyższej grupy już nie jest patriotą. Nawet jeśli szczerze tęskni za rodzinnym krajem ale wie, że na dzień dzisiejszy nie ma tu większej przyszłości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie