18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Duży może więcej.
dyak • 2015-01-17, 17:29


i opis do filmu:
Cytat:

Kolejny "zawodowy" kierowca... A dokładnie w tym miejscu kilka lat temu była śmiertelna czołówka na tym właśnie pasie, widać nawet krzyż na poboczu - 2 osoby wtedy zginęły też przy wyprzedzaniu na ciągłej...

Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2015-01-17, 17:39 23
co za kurwa debil... zatrzymac sie i zabic takiego chuja.
Zgłoś
Avatar
Autor 2015-01-17, 17:56 2
Puściłbym się za skurwysynem, nawet kurwa do granicy jak by się chuj nie chciał zatrzymać
Zgłoś
Avatar
Larennn 2015-01-17, 19:33 2
W życiu i w przyrodzie zawsze wygrywa prawo masy :/
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2015-01-17, 20:15
w dupie byliście ,gówno się znacie i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
angeloparty 2015-01-17, 22:25 20
@zielonydarian
no to słuchamy ? co go tłumaczy ?
Zgłoś
Avatar
GerWaZyProtaZy 2015-01-17, 22:36 2
@angeloparty
Spoko, wyluzuj. Jak widać po nicku, koleś jest zielony w tych tematach.
Zgłoś
Avatar
AdrianMK 2015-01-17, 22:46 2
Widać sznur tirów i jakiś pedał w osobówce prowadzący peleton... pewnie to go tłumaczy ( w bardzo małym stopniu )
Zgłoś
Avatar
FenomenKol 2015-01-17, 22:54 2
AdrianMK napisał/a:

Widać sznur tirów i jakiś pedał w osobówce prowadzący peleton... pewnie to go tłumaczy ( w bardzo małym stopniu )



Gdyby spojrzeć na to w tym kontekście to za pedałem w osobówce jedzie jeszcze pedał w TIRze który nie potrafi go wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2015-01-17, 23:00 5
Jestem kierowcą za kierownicą, wożę pracowników do pracy (codziennie). Jestem kierowcą, który na 60tce jedzie 80siąt. Jestem kierowcą przepuszczającym pieszych (w 70%). Jestem kierowcą jeżdżącym lewym pasem i napierdalam długimi zawalidrogom. Jestem kierowcą po dwóch wypadkach, jeden z mojej winy, tylny napęd od 2 dni, sam za kierownicą, drugi jako pasażer, złamania i połamania pikuś.... psycha tak szybko się nie odradza. Mam VANa.
Żałuję, że nie mam czołgu. Tu, gdzie mieszkam to jedyna broń na tiry, szczególnie LT, LV, EST i RUS.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2015-01-17, 23:06 4
I to jest dobra droga, a nie kurwa rów, albo drzewa zaraz koło jezdni. Jest miejsce bo przeżyć, a nie wybierać "czołówka z tirem (i śmierć), czy owinięcie się o drzewo (i śmierć)".
Zgłoś
Avatar
Gondone 2015-01-17, 23:07 3
kaelem napisał/a:

i napierdalam długimi zawalidrogom.

nie ma większego wieśniactwa
Zgłoś
Avatar
nurgle 2015-01-17, 23:18 1
Najbardziej rozpierdalają mnie debile, którzy tłumacza takie zachowanie. Nagrali się w euro tracka lub naoglądali filmików o kierowcach którzy są bohaterami bo przecież bez nich zdechł bym z głodu. Są oni potrzebni ale kurwa nie można za wszelką cenę zapierdalać ile się da i jebie mnie to czy opierdoli ich szef czy jakiś inny chuj. Kiedyś wrzuciłem na yt jak i tu filmik jak tir szedł na czołówkę i wyprzedzał nie widząc czy coś nie jedzie z naprzeciwka i znalazło się paru debili którzy właśnie bronili kierowcy tira bo zrobili 3 misje w euro trucku i teraz są starymi wygami i wiedzą lepiej Macie link do filmu na sadolu sadistic.pl/wyprzedzanie-w-wykonaniu-tira-vt318551.htm przejdźcie na yt i poczytajcie sobie komentarze takich oto debili:/
Zgłoś
Avatar
dishaxd 2015-01-18, 0:22
Jacek chciał zrobić z Pana placek i chuj mu w dupe za to ... - bo jak widać lubi.
Zgłoś
Avatar
toto92 2015-01-18, 1:15 4
ostatnio na bla bla car zabrali mnie kierowcy z dojczlandu (polacy) tylko jeden nie bral amfy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie