18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Dwa łóżkowe.
P................n • 2013-01-04, 12:50
Ostatnio leżę po wszystkim z dziewczyną. Zmęczony jak cholera, ale staram się zebrać siły na powtórkę... Kiedy uznałem, że jestem gotów, mówię do niej seksownym tonem:
- Jeśli masz ochotę, możemy cofnąć trochę taśmę i zrobić replay...
Ona równie seksownie:
- Do którego momentu?
- Do którego zechcesz...
Ona patrzy na mnie, spogląda na godzinę w telefonie, ślicznie się uśmiecha i mówi:
- W takim razie... ubieramy się?

Feel like Casanova.

Druga historia jest z czasów, kiedy dopiero zaczynałem zabawę z dziewczynami, czyli ładnych parę lat temu. Leżę z ówczesną samicą w łóżku (już nie pierwszy raz) i naszła mnie straszna ochota, by namówić ją na oral, czego wtedy jeszcze nie znałem. Kiedy tylko wsunęła mi rękę za pasek, mówię powoli, ważąc każde słowo i stresując się przy tym piekielnie:
- Wiesz Kochanie... Mogłabyś go... delikatnie zwilżyć, bym poczuł się tak, jakby był... Tam gdzie jego miejsce...
Ona, po chwili ciszy, delikatnym tonem, wyciągając rękę zza mojego paska:
- Dziś jego miejsce jest w spodniach.

Feel like slipper.

PS: Wyścig hejtujących gimbusów z przetartą skórą na dłoni, z tekstami typu "Ty widziałeś kobietę! Chyba moją starą"... Za 3... 2... 1...
Zgłoś
Avatar
Dr.Val 2013-01-04, 22:48
Polowa z was ostatni raz cycka widziała przy karmieniu.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-04, 22:53 3
Ale mu zazdrościcie heheehe prawiczki
Zgłoś
Avatar
Morning 2013-01-04, 23:40
i właśnie za wyścigi hejtujących gimbusów kocham komentarze na sadolu
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-01-05, 0:34 1
@jacekmatys

noo zazdroscimy mu.
Jedna puknal w 30sekund i na drugie "intro/outro" juz nie miala ochoty, a druga wziela w lape spoconego fiuta i pomyslala ze w cipke jeeszcze tak ale w buzie ni chuuuuja...
No, taki kurwa z niego casanova
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-05, 4:22 2
Uwielbiam was prowokować, napaleni użytkownicy portali erotycznych. Dużo lepsze od samego wstawienia kawału jest czytanie komentarzy tych wszystkich koniobijów. ^^

Tak, obie panie, jak bardziej obeznani w tematyce się domyślają, tylko się droczyły. I to jest sens tych anegdot, bo oczywiście żadna kobieta, która raz nadgryzła ten owoc, nie przejdzie obok okazji posmakowania go obojętnie.

@Raistpol: Jak to jedna/druga? Mimo rozmiarów, ja Twojej mamy nie dzielę na dwoje.
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-01-05, 9:19 4
GrzecznyPunk napisał/a:

ówczesną samicą


To teraz jest już samcem?
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-01-05, 12:09
Zachowujesz się jakbyś niedawno ruchać zaczął - chwalisz się tym na prawo i lewo. Tutaj nie erotyczneopowiadania; jakby na Ciebie nasrały to byłby Hard, lecz tymczasem: „Idź Pan stąd!"
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-05, 15:30
Więcej, więcej...
Zgłoś
Avatar
lukiduki 2013-01-05, 16:08
Ty widziałeś kobietę? Chyba swoją starą!
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-01-06, 2:08
@GrzecznyPunk

Moja stara by ci nie dala, nie lubi brudasow:>

a to jednej pani sie tyczy tak?
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-06, 2:27
raistpol napisał/a:

@GrzecznyPunk

Moja stara by ci nie dala, nie lubi brudasow:>

a to jednej pani sie tyczy tak?



Pani? Ja jej mówię na ty... Ogólnie w porządku, ale lubi ser przegryzać chlebem i ma strasznie zjebanego syna.
Zgłoś