18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
daro7557 2022-07-03, 11:44
Powinno się odstrzeliwać niebezpieczne zwierzęta bez ostrzeżenia.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-07-03, 12:07
Teraz kot, następne będzie dziecko, które się bawi przed domem. Właścicielka do uśpienia razem ze swoją sforą. Jak nie potrafisz zapanować nad psem to sobie kurwa kup chomika. Kiedyś miałem taką sytuację jak psa moich dziadków zaatakował kaukaz sąsiada. Pies dostał kilka razy stalową rurą po garbie i wracał ciągnąc nóżki za sobą. Właściciel, który przyleciał po chwili, dostał tą samą rurką przez plecy i też poszedł zygzakiem. Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy co się może odjebać z takim zwierzęciem.
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2022-07-03, 12:09
A wystarczy yebać mandaty po 5k za brak kagańca i byc w tym konsekwentnym i sie moment nauczą. Ale po co jak pan "komnemndant" nie kazał.
Już się nauczyłem ze policja sama od siebie nie jest w stanie nic nie wymyśleć.

saves napisał/a:

Za brak kagańca nawet u ratlerka powinni jebać 10000zł mandatu. A że nie ma takich małych kagańców? To niech kurwa z zabezpieczenia korka od szampana zrobi. Szkoda mi sierściucha bo sam ma dwa. A te kundle bez mrugnięcia okiem bym odstrzelił. Był niedawno tu film jak dwa takie bydlaki facetowi psa rozszarpały. Próbował go bronić, ale nic to nie dało. Płakał po nim jak po dziecku. Za to policja zrobiła świetną robotę, odstrzeliwując te dwa bydlaki.



JA od jakiegoś czasu chodzę z takim czymś żeby w racie czego miec.
militaria.pl/umarex/gaz_pieprzowy_walther_prosecur_bear_defender_225_m...
Zgłoś
Avatar
xv89 2022-07-03, 13:27 4
Beka_XD napisał/a:

Na chuj komu kocur potrzebny? Kiedyś to chociaż myszy w chacie łapało, teraz to nawet spierdolć przed kundlami na drzewo nie umie...



Mój wyłapuje wszelkie latające i biegające robactwo jakie się lubi pchać do mieszkania. Od pająków, przez muchy, komary i ćmy, do bąkowatych.
I przynajmniej nie cuchnie jak pies, nie pcha się na łóżko, nie szlora po szczochach innych psów, nie wyciera dupy o dywany. Jedyny minus to taki, że pełno kłaków na dywanie, ubraniach czy meblach i codziennie odkurzać to trzeba.
Ile uwagi zwierzakowi poświęcisz, takiego zwierzaka później w domu masz.
Zgłoś
Avatar
jawox 2022-07-03, 14:01 2
maddog77 napisał/a:

Widzę że tu dużo cweli (...) sam mam kundelkę ze schronu...nie muszę sobie podbudowywać ego groźnym albo rasowym psem.



Pogadamy jak te twoje kochane skurwle pogryzą, albo zagryzą twojego dzieciaka.... to raz....

(...)jak ktoś zrobi krzywdę mojemu psu to (...) to się zesrasz, i gówno zrobisz.... z resztą tak jak i ten twój kundel z odzysku

a na sam koniec masz bonusa ---> sadistic.pl/nie-szczekaj-vt560450.htm
Zgłoś
Avatar
reni.jusis1 2022-07-03, 15:37
Nie lubię całej czwórki.. Jebany kotek, dwa gówno psy i pizda ze smyczą. Jeszcze murzyna tam brakowało. Ale ogólnie jestem dobrym człowiekiem
Zgłoś
Avatar
Kosmita 2022-07-03, 16:51
Nie dość że gruba to tępa
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-07-03, 16:59 3
Taka moda wiesniacka przyszła od murzynow i raperów ze złotymi zębami, weźmy agresywne rasy psów, mamy już patologiczne tatuaże to jeszcze pies potrzebny jak w teledysku u murzyna. U nas patola też ma i mieszka na kwadracie w kawalerce chłop baba, dwójką dzieci i dwa psy, gorsze gówno niż cyganie, także perfumy babie nic nie dadzą. Ja takiego psa mogę zabić bo mu jednym uderzeniem kręgosłup złamie, ale dziecko, czy kobieta?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-03, 17:02 2
Beka_XD napisał/a:

Na chuj komu kocur potrzebny? Kiedyś to chociaż myszy w chacie łapało, teraz to nawet spierdolć przed kundlami na drzewo nie umie...



Nadal to jest najskuteczniejszy srodek zapobiegawczy przeciw gryzioniom w miescie, co swietnie widac w ostatnich latach, jak durnie zaczeli zwalczac bezpanskie koty m.in zamykajac okna piwniczne i opierdalajac dokarmiajacych ludzi. Teraz zamiast kotow mamy w miescie szczury.
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-07-03, 19:45 4
xv89 napisał/a:

Mój wyłapuje wszelkie latające i biegające robactwo jakie się lubi pchać do mieszkania. Od pająków, przez muchy, komary i ćmy, do bąkowatych.
I przynajmniej nie cuchnie jak pies, nie pcha się na łóżko, nie szlora po szczochach innych psów, nie wyciera dupy o dywany. Jedyny minus to taki, że pełno kłaków na dywanie, ubraniach czy meblach i codziennie odkurzać to trzeba.
Ile uwagi zwierzakowi poświęcisz, takiego zwierzaka później w domu masz.



Mój kot jest niepełnosprawny (nie maj jednej łapki), a mimo to w swojej karierze złapał już kilka myszy, a robactwo też zabija jak popadnie. Kota można wyczesać i zostawia o wiele mniej sierści.
Zgłoś
Avatar
YuukiPL 2022-07-03, 19:57
Ja pierdolę, biedy stary kotek. Widać po sierści, że dużo mu do końca nie zostało...
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-07-03, 21:29 4
maddog77 napisał/a:

Widzę że tu dużo cweli z małymi siurkami którzy przez całe swoje dzieciństwo spierdalali przed psami a teraz tylko by je zabijali...tak jestem psiarzem i jak ktoś zrobi krzywdę mojemu psu to go okaleczę do końca życia..bardzo łatwo się to robi a że jestem mizantropem to i z przyjemnością.Byłem pogryziony trzy razy..dwa razy z własnej winy przez pekińczyki bo chciałem je pogłaskać po głowie nie wiedząc wtedy że psy gdy znika ręka człowieka (zwłaszcza obcego) z ich pola widzenia czują się zagrożone..za trzecim razem to już było z winy właścicielki że jej suka upierdoliła mnie w nogę..z resztą nie tylko mnie więc któregoś razu gdy jakiś facet szukał u nas w bloku tej suki bo pogryzła jego córkę to z największą przyjemnością zaprowadziłem go do właścicielki BTW to była moja była nauczycielka która regularnie się na mnie wyżywała więc z tym większą satysfakcją to zrobiłem i słuchałem inwektyw pod jej adresem bezczelnie się uśmiechając...a sorry zapomniałem..czwarty raz też się zdarzył przeze mnie..mijałem kiedyś po pijaku jakiegoś małego kundelka i tak dla zabawy na niego warknąłem niestety chujek wziął to na serio i upierdolił mnie w udo i tyle a co do samego filmu nic by się nie stało gdyby locha nie była porobiona a psy miały kaganiec...BTW u mnie w rodzinie są trzy amstafy i jedyne co wam może grozić to zakrzepica w nogach bo nie zdają sobie sprawy ile ważą..sam mam kundelkę ze schronu...nie muszę sobie podbudowywać ego groźnym albo rasowym psem.



Nie wiem co gorsze, właściciele psów czy pedały. Ale Twój tekst może przeważyć szalę.
Zgłoś
Avatar
TomSawyer 2022-07-03, 22:02
co ja widzę? Tej babie się w ogóle nie spieszyło by odciągnąć te psy. Łajza rusza się jak mucha w smole. Głupia pinda.
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-07-03, 23:08
Manolito666 napisał/a:

Tyle lat starań, próśb, gróźb i nie udało się wyegzekwować zakładania psom kaganców na pyski. A wystarczy, że telewizor każe ludziom zakładać kagańce na mordy i większość narodu w szmatach na mordzie pomyka



kolejny zjeb, i pewnie ziemia jest płaska tumanie jebany ?

jednego takiego juz skasowałem, bo tez głupia cipa nie potrafiła ogarnąc swojego pieska. ntn ,kmwtw.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-04, 8:29 3
kocur napisał/a:

kolejny zjeb, i pewnie ziemia jest płaska tumanie jebany ?



Powtarzaj sobie tę mantrę o płaskoziemcach, i tak każdy wie że kowidianie to tępe barany Zwłaszcza, jak pierdolą te swoje farmazony aż do dzisiaj kiedy już wiadomo, że wszystko było tylko po to aby doprowadzić do inflacji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie