18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BenderXXX 2016-12-29, 13:22
tłumacze:

przejechał murzyna, dostanie 200zł i 1pkt karny.
Zgłoś
Avatar
GordaPolla 2016-12-29, 18:19 4
Według typka, który komentuje to zdarzenie wygląda na to, że oba samochody się ścigały. Czerwony przyjebał w chodnik a biały we wzgórze lub górkę (niejasne). Wcześniej wszyscy chlali. Efekt: 7 osób rannych w tym 3 w stanie bardzo ciężkim.
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2016-12-30, 20:18
zaiste zapytuje sie czy nie jestes Ty fantasico klonem przypadkiem Bongmana?
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-12-31, 1:47 4
Przesuwając mysz, powoduję nasunięcie się kursora w ekranie monitora na ikonę piwa, po czym klikając myszą powoduję tobie jego postawienie.
Zgłoś
Avatar
Sacree 2016-12-31, 6:26
Albo naprawdę się najebałem albo te auta kurwa z nieba spadają... Zaraz to żóltki przecież. Może oni już tam latają osobówkami... Bo takiego modelu nie widziałem jak ten czerwony, no i koła jak w poduszkowcu jakimś. No , zaczyna to sensu nabierać powoli
Zgłoś
Avatar
Steyalive 2016-12-31, 6:33
Albo tu, albo gdzieś indziej widziałem informacje podczas dodawania postu, żeby w tytule i opisie nie zdradzać za bardzo zawartości filmu, który no ma być przez nas docelowo odtworzony. Tylko serio nie wiem czy to na sadolu w regulaminie, czy na innym forum. Ja osobiście wole być zaskoczony przebiegiem wydarzeń, niż po przeczytaniu opisu znać już całą fabułę.
Zgłoś
Avatar
S................e 2016-12-31, 10:29
Pikdzik napisał/a:

zaiste zapytuje sie czy nie jestes Ty fantasico klonem przypadkiem Bongmana?



Ni chuja, Bongman miał mózg a ten tylko próbuje ludzi wkurwiac.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-12-31, 14:50 3
Sabajone napisał/a:



Ni chuja, Bongman miał mózg a ten tylko próbuje ludzi wkurwiac.


Wkurwia jedynie bezmózgów twojego pokroju, którzy mają problemy ze zrozumieniem co prawda niekonwencjonalnego, aczkolwiek bardzo prostego języka.
No i dobrze - wasze toczenie piany z ust sprawia, że aż drżę z podniecenia
Zgłoś
Avatar
tom007thc 2016-12-31, 22:56
Ja wylapalem "blanko" a zaraz potem "uno konkreto"
Zgłoś