18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
J................o 2015-11-02, 16:13
Ojezu jezu jezu, stachu, co to kurwa bylo, dawaj wyciagamy ich! Ej, panie kierowco, zyjecie? Noo... Cale szczescie, bo by mnie zajebisty mandat ominął.
Zgłoś
Avatar
bania88 2015-11-02, 16:29 4
@kokos_123
Taka prawda, ze nasi popierdoleni policjanci maja pojebana manie wlaczania sygnalow i stawania od razu w miejscu. Nawet wczoraj jak wracalem z cmentarza, jechaly przede mną psy w superb. Wąska droga (2pasy) wszędzie po bokach samochody na trawnikach korek w chuj, a te kurwa debile sygnaly i zatrzymali goscia przed soba. Samochodow od chuja, tylko 2 pasy z czego na jednym stoja debile w niebieskich ubrankach. Na szczęscie jak ludzie zaczeli ich opierdalac to zjechali z zatrzymanym na najblizszy plac. Ale kurwa jakim trzeba byc debilem, zeby o takiej najprostrzej rzeczy nie pomyslec?
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2015-11-02, 16:36 1
Gliniarz co siedział w radiowozie pewnie ma gacie do wymiany.
Zgłoś
Avatar
scrab 2015-11-02, 17:06 18
@kokos_123 , @bania88 - zgadzam się, że zatrzymanie pojazdu do kontroli nie powinno utrudniać ruchu, ale w przypadku kiedy mają do czynienia z wypadkiem a nie kolizją, kiedy nie można do zakończenia czynności przesunąć pojazdów, to akurat muszą zostawić radiowóz na sygnałach tak aby zasłonić miejsce zdarzenia. Tu akurat facio po pierwsze zapierdalał prawdopodobnie w zabudowanym, po drugie skończyły mu się umiejętności i zimna krew, więc wg mnie może mieć pretensje sam do siebie.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2015-11-02, 17:06
Przynajmniej mieli co pisać w protokole.
Zgłoś
Avatar
makaba 2015-11-02, 18:06 4
scrab napisał/a:

@kokos_123 , @bania88 - zgadzam się, że zatrzymanie pojazdu do kontroli nie powinno utrudniać ruchu, ale w przypadku kiedy mają do czynienia z wypadkiem a nie kolizją, kiedy nie można do zakończenia czynności przesunąć pojazdów, to akurat muszą zostawić radiowóz na sygnałach tak aby zasłonić miejsce zdarzenia. Tu akurat facio po pierwsze zapierdalał prawdopodobnie w zabudowanym, po drugie skończyły mu się umiejętności i zimna krew, więc wg mnie może mieć pretensje sam do siebie.



I kolega scrab wszystko ładnie wyjaśnił. Sytuacja pieszy i czerwone auto to był wypadek a nie kolizja i policjanci prawidłowo pełnili czynności. Że pieszemu się nic nie stało to fart debila. Co do drugiego wypadku to ewidentna wina debila, który zapierdalał tą srebrną osobówką. Ostatnio miałem podobną sytuację gdzie gamoń wyprzedził mnie na łuku, wpadł w poślizg i wydachował w rowie. Jeszcze musiałem gamonia ratować a teraz włóczyć się po komendzie i sądach.
Zgłoś
Avatar
paulpk 2015-11-02, 18:23 1
Już szybciej nie mógł zapierdalac debil >.<
Zgłoś
Avatar
apollo.83 2015-11-02, 18:41
Ciekawe jak sie z tego wytłumaczą
Zgłoś
Avatar
Bir 2015-11-02, 18:46 1
kokos_123 napisał/a:


Gość depnął po hamulcach, na widok policji, a że miał niesprawny układ hamulcowy, to się skończyło jak widać.



To się kurwa nie jeździ trupem który się rozpierdala podczas 5 kilometrowego odcinka.
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2015-11-02, 19:07 1
- Panie kierowco jaka jest przyczyna tego manewru ?
Zgłoś
Avatar
g................1 2015-11-02, 19:43
Jak oni szybko czapki zakładają,czy co tam.
Zgłoś
Avatar
Kluseczek 2015-11-02, 19:52 1
O kurwa ale im auto rozpierdolił
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2015-11-02, 19:56
scrab napisał/a:

@kokos_123 , @bania88 - zgadzam się, że zatrzymanie pojazdu do kontroli nie powinno utrudniać ruchu, ale w przypadku kiedy mają do czynienia z wypadkiem a nie kolizją, kiedy nie można do zakończenia czynności przesunąć pojazdów, to akurat muszą zostawić radiowóz na sygnałach tak aby zasłonić miejsce zdarzenia. Tu akurat facio po pierwsze zapierdalał prawdopodobnie w zabudowanym, po drugie skończyły mu się umiejętności i zimna krew, więc wg mnie może mieć pretensje sam do siebie.



Prawda, ale sprawca już ruszył pojazd na pobocze, więc równie dobrze mógł zjechać na parking ( gdyż auto już było ruszone i nie miało znaczenia gdzie będzie stać )

Chodzi o zrobienie zdjęć i zabezpieczenie śladów, po tym może stać gdzie chce

PosameYaya napisał/a:



To się kurwa nie jeździ trupem który się rozpierdala podczas 5 kilometrowego odcinka.



Tu prawda, brat ma 25-cio letnie auto, sprawne ( przynajmniej hamulce, opony, zawieszenie i układ kierowniczy ), tylko czasem nie jeździ i elektronika ( zamek, alarm wariuje )
I o ile samo z siebie zagrożenia nie stwarza, to aż strach nim zapierdalać, bo przy wypadku pewnie złoży się z bagażnikiem.
Sam nim jechałem najwięcej trochę ponad 80 km/h w słoneczny dzień, bo aż strach.

Więc wystarczy dobrać prędkość pod warunki i nic się niestanie. Tu oczywiście kierowca zapierdalał, do tego niesprawnym autkiem, więc sam na siebie musi kląć ( zwłaszcza za tą panikę z hamowaniem )
Zgłoś
Avatar
Blue! 2015-11-02, 20:26
Tak się kończy próbowanie swoich możliwości w ruchu ulicznym samochodem nie stworzonym do ekstremalnej jazdy...
Zgłoś
Avatar
byczkos 2015-11-02, 22:48
Dla mnie osobiście jesteście idiotami przecież to jest typowa akcja polskiej policji. Aby udowodnić moją tezę już śpieszę z wyjaśnieniami. Po pierwsze pan policjant w nieoznakowanym czerwonym policyjnym aucie w związku z szeroko zakrojoną tajną akcją polskiej policji która ma na celu eliminację drożdżówek oraz batoników z polskich szkół łapie największego lokalnego dilera "słodkości" (łapie za dużo napisane próbuje złapać). W wyniku błędnej obserwacji (patrz kamera nr 2) iż podejrzany dopiero wychodzi z słodko-busa nasi stróże prawa w porywie podniecenia dokonują zbyt porywistego zatrzymania podejrzanego (fakt przeżył chwała im za to). W wyniku "delikatnego potrącenia" podejrzanego, jeszcze raz zaznaczam "Akcja drożdżówki i batoniki: konieczne jest szybkie przesłuchanie podejrzanego w asyście drugiego radiowozu z oczywiście bez stronniczymi stróżami prawa. Z nie oficjalnych informacji obraz przesłuchania już w oznkowanym radiowozie wyglądał tak: Policjant: Kurwa gadaj skąd masz Michałka, Podejrzany : ale ja jestem niewinny, Policjant: Kurwa gadaj bo jak nie TO ZARAZ KTOŚ CI SIĘ SPIERDOLI NA ŁEB, Podejrzany: ale ja nic nie wiem ja chce do mamy mam tylko 7 lat, Policjant: gadaj kurwa skąd masz MICHAŁKA ... Kur.... wa, ( tu wchodzę ja narrator: i patrzymy kam 3), Policjant: .... Kurwa mać dalej to już wiecie youtube.com/watch?v=8Tx3PWhjVaI
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie