18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Kij-Na-Patyku 2013-06-27, 10:09 4
Zgłoś
Avatar
korba-dawid 2013-06-27, 10:54
,,Jo" jest zajebiste i proszę się od niego odpierdolić. I jest o wiele lepsze od niemieckiego ,,ja" bo gdy mówisz ,,Jo Jo" nikt nie pomyśli o tym, że bolą Cię jaja.
Zgłoś
Avatar
O................a 2013-06-27, 11:17
na pierwszy rzut oka myślałem, że to typ z brazzers. eh, za dużo redtuba
Zgłoś
Avatar
djmati17 2013-06-27, 12:56 1
Zgłoś
Avatar
pawelgk 2013-06-27, 12:57
To ten "aktor" co grał Zębową Wróżkę.
Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Splitterek 2013-06-27, 13:06
korba-dawid napisał/a:

,,Jo" jest zajebiste i proszę się od niego odpierdolić. I jest o wiele lepsze od niemieckiego ,,ja" bo gdy mówisz ,,Jo Jo" nikt nie pomyśli o tym, że bolą Cię jaja.



w Niemczech też mówią "jo" to widocznie nie byłeś.. ja czy jo jest chujowe i tyle......
Zgłoś
Avatar
OneTime 2013-06-27, 13:52
Mieszkasz w Polsce, to pisz po polsku cyganie !!!
Dobrze, że przeczytałem komentarze, bo za chuja nie mogłem zrozumieć tego gówna
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-06-27, 16:15
krzysztof48 napisał/a:



"Teatr nie teatr, ale jakby Cię po głowie "pogłaskał" to nie byłoby czego zbierać kupa mięcha." Ciekawe co jest twardsze rurka metalowa czy on na takich kozakow cos zawsze sie znajdzie



Trzeba jeszcze umieć tą rurką machnąć, a nie jak pajac "kozaku"
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-06-28, 3:05
Nie mogę czemu te dzieci na wózkach zawsze chcą być Gromowcem, komandosem, kosmonautą czy kurwa zapaśnikiem. Czy to rodzice wbijają do głowy im te pierdoły? Równie dobrze mogą być spidermanem w takim układzie. Nie mówię, że nic z życia mieć nie będą, jest wiele zawodów które i z wózka można wykonywać ale trochę realizmu dziecku trzeba wbić do czerepu. Ja jako zakichany astmatyk nie miałem złudzeń, że pilotem myśliwca będę...

Ale nie, każde pokrzywione dziecko co w TV pokazują to chce być antyterrorystą. Może powinni ich tam brać - zamiast tarcz.
Zgłoś