18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Kriski 2024-01-15, 17:21 28
A gdzie jakiś finał, spalone kable, auto?
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-01-15, 17:24 2
Kriski napisał/a:

A gdzie jakiś finał, spalone kable, auto?


puentą jest nasuwający się tutaj wniosek
Zgłoś
Avatar
BillWilkins 2024-01-15, 17:36 20
aktywiszcze LPG
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-01-15, 17:36 9
Halman też byś tego nie ogarnął
Zgłoś
Avatar
Watermelon 2024-01-15, 17:48 72
Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.

Kriski napisał/a:

A gdzie jakiś finał, spalone kable, auto?



Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".
Zgłoś
Avatar
KtM 2024-01-15, 17:50 2
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.



A on nie miał iść do pracy ?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-01-15, 17:55 9
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.
Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".



Halman, pinkman, fantastiko, wcześniej bongman w przeciwieństwie do Ciebie, lepsze, gorsze materiały, ale coś wrzucają.
Więc mała prośba: mniej ujadania więcej treści.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-01-15, 17:56 9
Co za gówno, nie oglądać
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-01-15, 17:59 4
Watermelon napisał/a:

Nie oglądać, strata czasu, nic tu się nie dzieje. Naczelny spamer sadola znowu pomylił sadistic z tik tokiem. Za takie wstawki powinien być ban.
Nie ma, kolejne gówno wrzucone przez naczelnego spamera byle tylko coś wrzucić. A gdyby kto inny to gówno wrzucił to hipokryta by pierwszy leciał z komentarzem ,,co to za gówno".



Ty arbuz. A jak szybko dochodzisz,myśląc o Halmanie?
Bo z twoich postów wynika,że nie masz dziewczyny i pałujesz się pod te posty.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-01-15, 18:00 22
Męczące do oglądania. Serio, po prostu ciężko się na to patrzy. Jedna płacze chuj wie czemu a druga to nagrywa pomimo, że wydaje się jakby wiedziała ale chuj lepiej nagrać i do neta wrzucić zamiast spojrzeć kurwa we dwie aby PLUS DO PLUSA i MINUS DO MINUSA i chuj. Więcej filozofii im nie potrzeba do tego.
Dwie baby w 2.5min nie mogą się klemami podpiąć a ja bez nogi kurwa w piątek w śniegu w 10 sekund znajomemu z pracy podpiąłem.
Tylko ja zapomniałem się rozpłakać w trakcie...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-01-15, 18:05 10
~Velture napisał/a:

Męczące do oglądania. Serio, po prostu ciężko się na to patrzy. Jedna płacze chuj wie czemu a druga to nagrywa pomimo, że wydaje się jakby wiedziała ale chuj lepiej nagrać i do neta wrzucić zamiast spojrzeć kurwa we dwie aby PLUS DO PLUSA i MINUS DO MINUSA i chuj. Więcej filozofii im nie potrzeba do tego.
Dwie baby w 2.5min nie mogą się klemami podpiąć a ja bez nogi kurwa w piątek w śniegu w 10 sekund znajomemu z pracy podpiąłem.
Tylko ja zapomniałem się rozpłakać w trakcie...



To są lesby, nie ma w ich słowniku plus minus, jest minus-minus, plus-plus, picza-picza.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-15, 18:11 10
~Velture napisał/a:

Dwie baby w 2.5min nie mogą się klemami podpiąć a ja bez nogi kurwa w piątek w śniegu w 10 sekund znajomemu z pracy podpiąłem.



Masz może filmik z tego podpinania znajomego w śniegu z piątku ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-01-15, 18:22 1
turor napisał/a:

Masz może filmik z tego podpinania znajomego w śniegu z piątku ?



No jakoś nie wpadłem na to aby nagrywać...
Zgłoś
Avatar
KtM 2024-01-15, 18:50 2
zwierzak30 napisał/a:

Ty arbuz. A jak szybko dochodzisz,myśląc o Halmanie?
Bo z twoich postów wynika,że nie masz dziewczyny i pałujesz się pod te posty.



Marnujesz się chłopie, powinieneś erotyki dla spedalonych pisać.
Zgłoś