18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
TRQPL 2019-11-06, 14:52 11
Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.

Sadistic ryje banie
Zgłoś
Avatar
Griffth 2019-11-06, 15:42 9
TRQPL napisał/a:

Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.
Sadistic ryje banie



Ja przez Sadistica idąc pieszo nigdy nie staję na studzienkach kanalizacyjnych. Widziałem za dużo nagrań, na których ludzie teleportowali się do innego wymiaru i nikt nawet się nie orientował :p
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-11-06, 16:16 4
TRQPL napisał/a:

Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.
Sadistic ryje banie



tez tak mam, a nawet sie jeszcze nie ruszylem od biurka
Zgłoś
Avatar
atlik 2019-11-06, 17:58 1
Jedno z dwóch - Trupy albo kaleki ;]
Zgłoś
Avatar
CzarnyHusarz 2019-11-06, 23:52
TRQPL napisał/a:

Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.
Sadistic ryje banie



Griffth napisał/a:

Ja przez Sadistica idąc pieszo nigdy nie staję na studzienkach kanalizacyjnych. Widziałem za dużo nagrań, na których ludzie teleportowali się do innego wymiaru i nikt nawet się nie orientował :p



Nie wy jedyni. Być może, nigdy nie pierdolnie nas auto, ciężarówka czy cysterna

Zgłoś
Avatar
malakx 2019-11-08, 23:43
Max Damage by dał 'bonusfor artistic impression'
Zgłoś