18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-02-25, 8:30 3
dlaczego jest tak mało zgonów na koronawirusa?

bo śmierć cały czas w brazylii siedzi...
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-02-25, 10:22 4
Nie mówie że ja bym tak zrobił, ale miał kilka szans żeby spróbować temu pierwszemu wyrwać broń.
Zgłoś
Avatar
Hans-Kloss 2021-02-25, 10:54 5
Jebani mordercy !
Zgłoś
Avatar
Zagrozg 2021-02-25, 12:04 2
Było sobie życie.. Było..
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-25, 12:09 10
Halman napisał/a:

dlaczego jest tak mało zgonów na koronawirusa?
bo śmierć cały czas w brazylii siedzi...



jesli ziomek w niebieskim kubraczku mial wczesniej test na koronawirusa to jego smierc jest kfalifikowana jako... TAK kurwa fiara covid19. Nie wierzycie? Sprawdzic mozna na praktycznie kazdej rzadowej stronie.
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2021-02-25, 13:00 1
filmik o tym jak dwóch typów odpierdala ziomka z pistoletu a zjeby w jakiś sposób połączyli to z koronawirusem. Co do kurwy?
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-02-25, 13:27 3
JaTylkonaChwile napisał/a:

jesli ziomek w niebieskim kubraczku mial wczesniej test na koronawirusa to jego smierc jest kfalifikowana jako... TAK kurwa fiara covid19. Nie wierzycie? Sprawdzic mozna na praktycznie kazdej rzadowej stronie.



Weź...

Zgłoś
Avatar
Gwardek 2021-02-25, 19:36
Nie jestem pewny, ale chłop mógł tego nie przeżyć...
Zgłoś
Avatar
kielon83 2021-02-25, 20:06 1
To nie na hard?
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-25, 20:31
AyCaramba napisał/a:

Weź...



moze chodzi o literówke - tak pierdolnąłem sie z rozpędu, czytajac komentarze takich ludzi jak ty - poprostu głupieje... zdarza sie :/

natomiast jeśli chodzi o ból dupy - rozumiem, ze tabletki zabrałeś z mamusinej apteczki?
Zgłoś
Avatar
Meler 2021-02-25, 22:17 4
A dlaczego to jest na głównej a nie na Hardzie??? Mam 5 letnią córkę która ogląda sadola i potem trafia na takie filmy

A dlaczego to jest na głównej a nie na Hardzie??? Mam 5 letnią córkę która ogląda sadola i potem trafia na takie filmy
Zgłoś
Avatar
V................l 2021-02-26, 20:27 2
Potwierdzam za mocne to jest na główną
Internet ów się odechciało
Niech ten kto administruje tym serwisem weźmie że do głupiej bani że odwrotnie do dzisiejszego lewactwa które wszędzie nasra wszędzie zostawi jakieś spierdolone "wyzwolenie" spod czegoś i "przełamywanie granic" to że najciężej jest tych granic właśnie strzec, będąc dobrym ojcem
Tutaj granice te zostały przekroczone i zaraz po oglądnięciu filmiku camel toe
przez jakiegoś zjeba admina
który nie potrafi wykonać swojej roboty dobrze zobaczyć na własne oczy musiałem dno den tego świata BRAWO
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-02-27, 6:15 1
Dlaczego wstawiasz coś takiego a nie filmy z tiktoka? Co sie robi z tego sadola? Co następne zaczniecie wstawiać filmy z wypadków? MA-SA-KRA.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2021-02-27, 22:37
warny rozdają za byle co bo nienawiść bo rasa, co z tym sadolem niezły szit się porobił, jak nie tiktok na głównej to jakiś mix nie wiadomo czego sadol właśnie się skończył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie