18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
smc 2024-06-24, 17:10 5
CHWDP 100%
Zgłoś
Avatar
chris_33 2024-06-24, 20:11 7
smc napisał/a:

CHWDP 100%



Bolku ze zwiędłą fujarką, a raczej kapiszonkiem, tyle ci zostało, czyli w zaciszu domowym napinanie swojej gogusiowatej klaty i pisanie tego typu tekstów w ten sposób desperacko próbując poprawić swoją nędzną samoocenę. Prawda jest jednak taka, że każdy gasi cię jak peta. Dokładnie tak jak ja to teraz z tobą zrobiłem 🤣
Zgłoś
Avatar
Serum200 2024-06-24, 20:12
Jakby się w końcu wzięli do roboty to może później byśmy ich tu zobaczyli
Zgłoś
Avatar
Kamilos 2024-06-24, 20:31
Przynajmniej już nie popełnią więcej żadnego błędu 🫣
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-24, 21:02
Teraz pod ścianą leżą. Zwyczajny rzeczy bieg.
Zgłoś
Avatar
patryk123441 2024-06-24, 22:58 3
chris_33 napisał/a:

Bolku ze zwiędłą fujarką, a raczej kapiszonkiem, tyle ci zostało, czyli w zaciszu domowym napinanie swojej gogusiowatej klaty i pisanie tego typu tekstów w ten sposób desperacko próbując poprawić swoją nędzną samoocenę. Prawda jest jednak taka, że każdy gasi cię jak peta. Dokładnie tak jak ja to teraz z tobą zrobiłem 🤣



Jak znam życie, to tak na prawdę Ty jesteś Bolkiem ze zwiędłą fujarką i niską samooceną - a mocno przekłamane ego, które pokazałeś w ostatnim zdaniu mnie w tym utwierdza.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-06-24, 23:12 2
Faktycznie popełnili błąd stojąc w tym miejscu. Nikt normalny nie stoi w Ameryce Południowej.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-26, 8:36
chris_33 napisał/a:

Bolku ze zwiędłą fujarką, a raczej kapiszonkiem, tyle ci zostało, czyli w zaciszu domowym napinanie swojej gogusiowatej klaty i pisanie tego typu tekstów w ten sposób desperacko próbując poprawić swoją nędzną samoocenę. Prawda jest jednak taka, że każdy gasi cię jak peta. Dokładnie tak jak ja to teraz z tobą zrobiłem 🤣



Brak rozumu, jakim się wykazujesz jasno pokazuje 16-latka suchoklatesa, z małej miejscowości, który rozpoczął wakacje. Tak więc uważaj co piszesz, no może cię odwiedzić wąsaty wujek i przywróci ustawienia fabryczne.
Zgłoś