18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
siwybis 2017-05-06, 23:28 4
Za mielonego kacapa browar to czysta formalność
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-05-06, 23:38 4
Za dwóch ruskich mniej jeden browar więcej

______________

Post ma charakter satyryczny i nie ma na celu kogokolwiek obrażać ani nawoływać do nienawiści.

Gwarą jadę i stawiam spację przed znakami interpunkcyjnymi. Zdania zaczynam z małej litery tylko po to aby zdenerwować takiego capa jak ty leszczu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-05-06, 23:56 7
No już miałem pisać, że z takiej odległości to chuja widać a tu jednak całkiem zacny materiał!
Zgłoś
Avatar
8michal7 2017-05-07, 8:07
Zadi_ napisał/a:


Film w wyjątkowej oprawie muzycznej.

Nie mam głośników- obstawiam, że z Benny Hill ?
Zgłoś
Avatar
S................o 2017-05-07, 23:12 1
Chyba jeden z niewielu przypadków kiedy zwłoki przyjeżdżają do śmieciarki.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2017-05-08, 20:41
kamaz i tak miał to w dupie
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów