18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Dwóch sebiksów bije bezdomnego niepełnosprawnego, a Karyna stoi na czatach i nagrywa. Chłop stracił oko, złamany nos, itd.... Widać jak siurki mają kastety. Na portalu Trojmiasto, w ktorym opublikowano film, huczy w komentarzach, a na probilach fejsbukowych tych leszczy już też się wesoło robi. Internetowi detektywi ustalili już nawet adres tej nagrywającej lalki, więc to chyba kwestia czasu...

Zgłoś
Avatar
Anastazja33 2023-04-22, 4:02
Mam wielką nadzieję, że znajdą się mężczyźni, którzy dojebią te dwa ogryzki i odmienią ich życia na zawsze.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-04-22, 5:05 2
Anastazja33 napisał/a:

Mam wielką nadzieję, że znajdą się mężczyźni, którzy dojebią te dwa ogryzki i odmienią ich życia na zawsze.



Tak to jest jak weźmiesz pizdę za partnera a potem mężczyzn szukasz
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-04-22, 6:17
Myślisz patusy a to jeszcze gorzej. To jakieś dwie pizdeczki wychowane bezstresowo.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-22, 6:28 3
Co to za życiowe kaleki? Z kastetem do żula wyskakiwać to tylko chyba u tych śledzi. Nawet jeśli nutek coś odjebał to powinni mu tylko lepe sprzedać kopa na dupę i tyle ? Ale ta dzisiejsza młodzież (jeszcze ubrani jak by ich sztafeta murzynów wyruchała ) to kurwa dramat jest serio.
Zgłoś
Avatar
alahu1 2023-04-22, 7:47
Co biedny żul mógł im zrobić? Od razu widać, że to dla zabawy. Przyszli ze sprzętem i napierdalają go powoli. Mam nadzieję, że niedługo obejrzymy ich na hardzie w roli głównej
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-04-22, 7:56
dobrze,że ich nie zasłonili na nagraniu
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2023-04-22, 7:56 1
Jim_Carrey napisał/a:

Macie ich profile tam podane znajdziecie



Byłem na fb. I po tym co tam widziałem to uznaję że na filmie są 3 osoby niepełnosprawne umysłowo i jedna ( ta w zielonym ) z niepełnosprawnością umysłową.
Zgłoś
Avatar
Dvpper22 2023-04-22, 7:59 1
… wstyd.. jeżeli ktoś chce możemy podjechac do tych Panów, jeżeli będzie znany adres. Nie jestem za biciem… ale chciałbym dla tych Panow stworzyć ból jakiego jeszcze nie doświadczyli..
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2023-04-22, 8:28
Mnie ciekawi co pan żul odjebał? Ponoć coś wypisywał do jednej z tych ich qrew. Może ktoś ma info dokładniejsze.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-04-22, 8:39
vengo napisał/a:

I ja mam płacić na tych dwóch patusów, żeby pierdzieli na pryczy w celi?
Krzesło podstawić i lina na łeb.



ale po co zaraz marnować taki materiał na mięso armatnie w Bachmucie? zapakować do wagonu towarowego i razem z czołgami wysłać na pierwszą linię frontu.
Zgłoś
Avatar
ibliss 2023-04-22, 8:48 2
Ciekawe czy byliby tacy cwani w stosunku do normalnego gościa?... Dno i 15 m. mułu.
Zgłoś
Avatar
xxstachu 2023-04-22, 8:57
Kurwa cioty jebane 60kg leszcze w pierdlu będą klękać i nikt nie będzie pytał czy boii jak można coś takiego robić dobrze ze są na tyle głupi że nagrali jak za takie coś dostaną mniej niż 15 to chuja warte te sady sa a ta pizda co nagrywa to do burdelu dać i kasę na rentę dla chłopaka
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-04-22, 9:08 1
No to teraz pasiak od 5 do 25 lat, przy czym mamy tutaj pobicie ze szczególnym okrucieństwem. Dodatkowo dochodzi kwestia użycia nielegalnej broni (na którą wątpię by te kozaki miały zezwolenie xD) Więc z 15'staka pewnie dostaną Ojej
Zgłoś
Avatar
Kgroszek 2023-04-22, 9:15
Za darmo w pizde nie dostał któryś z was zastanowił się nad tym
Zgłoś
Avatar
Zoroo 2023-04-22, 9:26 1
Pager napisał/a:

Początkiem lat 2000 w ten sposób pokazywano że jest się kozakiem w PL ale nie cwelami jak tych dwóch.



No nie wiem w której PL. Ogólnie coś takiego to zwykle frajerstwo. Tak jak spuszczenie wpeirdolu 5 na 1 zdrowego. Prawdziwi kozacy to jechali z takimi frajerami za karę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie