18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Dwóch sebiksów bije bezdomnego niepełnosprawnego, a Karyna stoi na czatach i nagrywa. Chłop stracił oko, złamany nos, itd.... Widać jak siurki mają kastety. Na portalu Trojmiasto, w ktorym opublikowano film, huczy w komentarzach, a na probilach fejsbukowych tych leszczy już też się wesoło robi. Internetowi detektywi ustalili już nawet adres tej nagrywającej lalki, więc to chyba kwestia czasu...

Zgłoś
Avatar
rybsony 2023-04-22, 9:36
Sajlenthill napisał/a:

Oczywiście na poligon jako cele dla pocisków.



Jako pociski
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2023-04-22, 9:43 11
EDIT:

"Zdarzenie wywołało duże wzburzenie wśród czytelników trojmiasto.pl. Pisali oni do nas z namiarami na prawdopodobnych sprawców. Przekazaliśmy je policji.
Policjantom szybko udało się trafić na trop całej trójki.
- Funkcjonariuszom bardzo szybko udało się ustalić tożsamość sprawców i ich miejsce pobytu. Jeszcze w piątek po godz. 21 na terenie jednego z pustostanów przy ul. Słowackiego kryminalni z komendy miejskiej oraz komisariatu we Wrzeszczu zatrzymali do tej sprawy 16-letnią gdańszczankę, oraz 21-latka z Pruszcza Gdańskiego i 22-latka z Gdańska - informuje podinsp. Magdalena Ciska, rzecznik KMP w Gdańsku.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, natomiast 16-latka została przewieziona do policyjnej izby dziecka. Podczas sprawdzania jej danych okazało się, że jest poszukiwana i sąd rodzinny i nieletnich wydał postanowienie o umieszczeniu jej w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

Za udział w pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli następstwem pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, sprawca podlega karze do 8 lat więzienia. "
DO TRZECH LAT!... kpina kurwa mać....
Zgłoś
Avatar
Karpackiemocne 2023-04-22, 9:43 3
Do kastracji, a dziwkę zgwałcić i wsadzić szczura w pizdę
Zgłoś
Avatar
Michu1988 2023-04-22, 9:43
Kurwa bujaja sie jak baby obaj sa na strzala pedaly zajebane az mam ochote dopasc kurwy
Zgłoś
Avatar
jmaciejxxx 2023-04-22, 9:47
biją jak pizdy, tak czy siak do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2023-04-22, 9:51
vengo napisał/a:

I ja mam płacić na tych dwóch patusów, żeby pierdzieli na pryczy w celi?
Krzesło podstawić i lina na łeb.



Tygryski są dla pedofilów, tu wystarczy poucinać ręce i niech ktoś ich napierdala raz w tygodniu do końca ich dni.
Zgłoś
Avatar
liana 2023-04-22, 9:53 1
Polscy patrioci - katolicy.
Zgłoś
Avatar
Rakuni92 2023-04-22, 10:00
Ebane pedały, złapałbym i połamał ręce i nogi takim gnidom!
Zgłoś
Avatar
MANIEKKRK 2023-04-22, 10:23 1
czekamy na filmik jak z faveli ... fajnie było by zobaczyc tych kozakow wywiezionych do lasu jak na golasa kopia sobie dołki a pozniej jakas deskoterapia itp XD
Zgłoś
Avatar
Masan 2023-04-22, 10:29 3
kapelan_szturmowy napisał/a:

EDIT:
"Zdarzenie wywołało duże wzburzenie wśród czytelników trojmiasto.pl. Pisali oni do nas z namiarami na prawdopodobnych sprawców. Przekazaliśmy je policji.
Policjantom szybko udało się trafić na trop całej trójki.
- Funkcjonariuszom bardzo szybko udało się ustalić tożsamość sprawców i ich miejsce pobytu. Jeszcze w piątek po godz. 21 na terenie jednego z pustostanów przy ul. Słowackiego kryminalni z komendy miejskiej oraz komisariatu we Wrzeszczu zatrzymali do tej sprawy 16-letnią gdańszczankę, oraz 21-latka z Pruszcza Gdańskiego i 22-latka z Gdańska - informuje podinsp. Magdalena Ciska, rzecznik KMP w Gdańsku.
Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, natomiast 16-latka została przewieziona do policyjnej izby dziecka. Podczas sprawdzania jej danych okazało się, że jest poszukiwana i sąd rodzinny i nieletnich wydał postanowienie o umieszczeniu jej w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.
Za udział w pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli następstwem pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, sprawca podlega karze do 8 lat więzienia. "
DO TRZECH LAT!... kpina kurwa mać....



"Jeżeli następstwem pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, sprawca podlega karze do 8 lat więzienia." Wydaje mi się, że strata jednego oka to ciężki uszczerbek na zdrowiu + niebezpieczne i nielegalne narzędzie, więc spokojnie te 8 mogą dostać choć prawnikiem nie jestem. Szkoda tylko, że szmacie się upiecze i pewnie poważnych konsekwencji z tego nie będzie miała.
Zgłoś
Avatar
deadwiking 2023-04-22, 10:43 1
Ja pierdole jakie suchary.... z taka wagą i budowa mogą bezdomnych bić, mój 15 letni syn by ich poskładał dwóch na raz.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2023-04-22, 11:10 4
liana napisał/a:

Polscy patrioci - katolicy.



Chyba nie wiesz co to znaczy byc patriotą i katolikiem. Takie zachowanie nie ma z tym nic związanego. Zapraszam do czytania książek i uzupełnienia podstawowych braków.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-22, 11:20
vengo napisał/a:

I ja mam płacić na tych dwóch patusów, żeby pierdzieli na pryczy w celi?
Krzesło podstawić i lina na łeb.



Nie za to, ale za przyjemność myślenia o tym, że mają coś w dupie, każdej nocy i pod prysznicem
Zgłoś
Avatar
korni131 2023-04-22, 11:24 4
HardyTwardy napisał/a:

Dlaczego nigdy nie byłem świadkiem takiej sytuacji (oraz dlaczego nigdy za czasów gimnazjalno-licealnych żadna nauczycielka nie pokusiła się o wyjście ze stosowną propozycją, to tak nawiasem mówiąc - druga moja zagwozdka). Duży ze mnie facet i bym ich poskładał z racji masy, nie zaś umiejętności, których mam pewne deficyty, ale coś tam też jednak trenowałem. Czemuż to los mi jakiejś patologii nie podał na talerzu? Starczyłby przecie liść, tudzież luj-usypiacz. I by się robactwo nauczyło jak ma pełzać i że nikogo nie należy poniżać. No ale nie - nie miałem takiej szansy i mieć jej pewnie nie będę. A i oczywiście pojawi się pewnie jakiś gagatek, który odpisze, że widząc tych suchoklatsów to bym się, mówiąc kolokwialnie, zesrał. Otóż nie, nie mierzmy wszystkich swoją miarą.


Niestety im większy się człowiek staje to takie patusy trzymają się na kilometr
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-04-22, 12:42 1
Jak to kurwa jest, że największe suchoklatesy takie leszcze, takie cipy ludzkie najchętniej chca pokazać jakie kozaki z nich... pierdolone cioty zachowujące się jak jebane murzyny... topić... Gowno mnie interesuje, że życie przed nimi topić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie