18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dwójka na plaży
silwerbalk • 2024-08-20, 4:50
Szybka dwójka na plaży przykrycie tego warstwą piasku i znowu można się iść lansować przed dolores czy tam się opalać....to jest życie na zachodzie ....

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-08-20, 5:01 43
To normalne,niektóre zwierzęta zawsze przysypuja po sraniu swoje gówno.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-08-20, 7:10 12
Czy wszyscy śniadzi, ciapaci, gównoskurzy itd wszyscy w odcieniach sraczki mają jakiś problem ze sraniem w kiblu? Potem zaskoczenie że nikt ich do swojego kraju nie chce wpuszczać. Wystarczy że pieskofile wysrywają swoją miłość na chodniki, trawniki i piach na plażach a po za tym jeszcze wszystkie ławki i murki obsrane przez ptaki dla uzupełnienia tematu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-20, 7:53 6
@silwerbalk onuco to jakiś kurwidół - Ameryka Południowa. Mentalnie to trochę lepiej niż Rosja i tylko ciepłej. Więcej różnic nie ma.
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-08-20, 8:22
Jedyneczka na plaży a dwójeczka na wydmy
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-08-20, 9:01 5
Szykuj się, już niedługo tak będzie w waszych ukochanych Międzyzdrojach
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-20, 9:07 4
Jebany inżynier rośnie
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-08-20, 9:27 4
Zaminował i fajrant
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-20, 9:39 3
baronturbina napisał/a:

@ onuco to jakiś kurwidół - Ameryka Południowa. Mentalnie to trochę lepiej niż Rosja i tylko ciepłej. Więcej różnic nie ma.



Braci z wUkrainu mi nie obrażaj onuco wszeteczna, degrengoladą ziejąca. Ruskie czołgi w Ameryce chcesz mieć?

ukryta treść
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-08-20, 9:54 7
mateuszsick napisał/a:

Czy wszyscy śniadzi, ciapaci, gównoskurzy itd wszyscy w odcieniach sraczki mają jakiś problem ze sraniem w kiblu? Potem zaskoczenie że nikt ich do swojego kraju nie chce wpuszczać. Wystarczy że pieskofile wysrywają swoją miłość na chodniki, trawniki i piach na plażach a po za tym jeszcze wszystkie ławki i murki obsrane przez ptaki dla uzupełnienia tematu.



Nie wiem jak dzisiaj jest z hindusami, ale ponad dwadzieścia lat temu w Sranglji w miejscu pracy zobaczyłem ciapaka stojącego w pozycji skoczka narciarskiego na kiblu, gdzie normalni biali ludzie byli zadzani pośladkami. Typ kucał i srał praktycznie na klapę uniesioną do góry. U nich to było normalne, bo oni tacy czyści, taka ich kultura, że nie siadali tam gdzie reszta pracowników załatwiając dwójkę. Innym razem wchodząc do toalety w miejscu pracy zobaczyłem hindusa, który w umywalce mył sobie brudne hinduskie giry, widok jprdle na lata. Później ktoś znajomy opowiadał, że ten sam typ mył się w tej samej toalecie i umywalce jakby nigdy nic w kroku z przodu i z tyłu. To było zderzenie kultur na różnych płaszczyznach. Hindusi potrafili siadać razem w kantynie np w dziesięciu dookoła jednego stołu na którym było rozsypane jedzenie jak dla świń w koryto, każdy łapał do łapy i kleił kulę czegoś, z reguły ryżu z czymś i pakowali to do ryja, gdzie my Polacy mieliśmy swoje kanapki lub z maszyny brało się coś i każdy miał swoje. Ale widok hindusa narciarza w kiblu został mi na całe życie.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-20, 10:13 1
Już dwie osoby dodały to do ulubionych. Wesoło się tam musicie bawić.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-20, 10:21 1
patmon napisał/a:

Nie wiem jak dzisiaj jest z hindusami, ale ponad dwadzieścia lat temu w Sranglji w miejscu pracy zobaczyłem ciapaka stojącego w pozycji skoczka narciarskiego na kiblu, gdzie normalni biali ludzie byli zadzani pośladkami. Typ kucał i srał praktycznie na klapę uniesioną do góry. U nich to było normalne, bo oni tacy czyści, taka ich kultura, że nie siadali tam gdzie reszta pracowników załatwiając dwójkę. Innym razem wchodząc do toalety w miejscu pracy zobaczyłem hindusa, który w umywalce mył sobie brudne hinduskie giry, widok jprdle na lata. Później ktoś znajomy opowiadał, że ten sam typ mył się w tej samej toalecie i umywalce jakby nigdy nic w kroku z przodu i z tyłu. To było zderzenie kultur na różnych płaszczyznach. Hindusi potrafili siadać razem w kantynie np w dziesięciu dookoła jednego stołu na którym było rozsypane jedzenie jak dla świń w koryto, każdy łapał do łapy i kleił kulę czegoś, z reguły ryżu z czymś i pakowali to do ryja, gdzie my Polacy mieliśmy swoje kanapki lub z maszyny brało się coś i każdy miał swoje. Ale widok hindusa narciarza w kiblu został mi na całe życie.



Kurwa hindusów szukasz. Na Fiacie jak Włosi przyjeżdżają to też w kucki na muszli. Obowiązkowo połamana i osrana deska.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-20, 11:21 1
xv89 napisał/a:

Braci z wUkrainu mi nie obrażaj onuco wszeteczna, degrengoladą ziejąca. Ruskie czołgi w Ameryce chcesz mieć?


Looo nieee! Ruskie w warmińsko-mazurskiej. Toszto to to nie może tak być. Czechosłowacja powinna poderwać siły zbrojne na pomoc!
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-08-20, 12:32
contracts napisał/a:

Jedyneczka na plaży a dwójeczka na wydmy



Nie pij już dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-08-20, 13:08 3
patmon napisał/a:

Nie wiem jak dzisiaj jest z hindusami, ale ponad dwadzieścia lat temu w Sranglji w miejscu pracy zobaczyłem ciapaka stojącego w pozycji skoczka narciarskiego na kiblu, gdzie normalni biali ludzie byli zadzani pośladkami. Typ kucał i srał praktycznie na klapę uniesioną do góry. U nich to było normalne, bo oni tacy czyści, taka ich kultura, że nie siadali tam gdzie reszta pracowników załatwiając dwójkę. Innym razem wchodząc do toalety w miejscu pracy zobaczyłem hindusa, który w umywalce mył sobie brudne hinduskie giry, widok jprdle na lata. Później ktoś znajomy opowiadał, że ten sam typ mył się w tej samej toalecie i umywalce jakby nigdy nic w kroku z przodu i z tyłu. To było zderzenie kultur na różnych płaszczyznach. Hindusi potrafili siadać razem w kantynie np w dziesięciu dookoła jednego stołu na którym było rozsypane jedzenie jak dla świń w koryto, każdy łapał do łapy i kleił kulę czegoś, z reguły ryżu z czymś i pakowali to do ryja, gdzie my Polacy mieliśmy swoje kanapki lub z maszyny brało się coś i każdy miał swoje. Ale widok hindusa narciarza w kiblu został mi na całe życie.



Ogólnie w niektórych regionach szczególnie tych biedniejszych panuje sranie do dziury w ziemi i podcieranie się lewą ręką (dosłownie ręką nie papierem) bo uważają że to bardziej "higieniczne" niż papier a lewą bo prawą jedzą zamiast widelca bo mają w palcach dobrą energię 😉 A już nie wspomnę o sraniu do gangesu ci co mają blisko. I przenoszą to do cywilizacji potem i tak jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie