18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
majeńka 2024-05-12, 0:08
smc napisał/a:

Szkoda, że teraz jest tyle kamer, bo potem trzeba kupę siana wydawać na papuę. Mnie to kosztowało tylko 4500zł, bo po starej znajomości, ale dużo nie brakowało, bym miał przerwę w życiorysie.

I to bardzo dobra rzecz bo eliminuje agresywnych.

Przyznaj się, za jakąż to honorną sprawę pobiłeś kogoś?
Zgłoś
Avatar
kagayaku 2024-05-12, 0:27 1
Ja pierdole, mistrze jednostrzału
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-12, 2:12 1
kacapSSkie śmiecie
Zgłoś
Avatar
bo77 2024-05-12, 7:31 2
Ten drugi cios sobie jeszcze nagrywal telefonem. Luzak
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-12, 16:00 1
ptfuuu kacapski sebix jakim trzeba być śmieciem by zaczepiać typa z idącą kobietą !
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-05-13, 2:02 2
Lewą wyjaśniał bo prawa by zabil
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-13, 10:13
psotny_fiutek napisał/a:

Trochę przesadzasz ale z grubsza tak. Jak by sebki te dwa pozostałe na nogach nie były pizdami to nasz bohater miałby ciężko z trzema zdeterminowanymi do napierdalanki.
A że trafił na mocnych w gebie 70kilowych szczurów, i zastosował ''moją '' technikę (jebnąć pierwszy największemu kozakowi) wyszedł jako zwycięzca, pogromca sebastianów.
P.s Panna zapewne na początku go zjebie i bedzie się dąsać ale cipa już mokra... bo ma za gacha takiego kozaka
W domu pogromca dostanie od niej full service
Wiem że tak bedzie bo sam tak miałem.



Oni ogarniali kolegę aby przestał się rzucać bo za chwilę się przekona.
Jeden tam się pruł a wszyscy pozostali próbowali jak się dało załagodzić sytuację aby kolega nie wylądował na cmentarzu.

Jednemu się należał wpierdol i dostał. Pozostali zachowali się normalnie.

Ok, nie znamy kontekstu ale na nagraniu widać jak ten lamus pierwszy typa szturcha na oczach jego panny, potem kolega leci aby go zatrzymać.

Jeśli dla ciebie jest normalnym, aby widząc jak twój kolega się rzuca chuj wie o co do kogoś na ulicy, lecieć i napierdalać w obcego typa korzystając z przewagi liczebnej 3-1 to gratuluję.
Dla reszty normalnym jest zatrzymanie eskalacji sytuacji.
Wyskoczysz go kogoś, dostaniesz w łeb, źle upadniesz i kaplica albo warzywniak.
Nie dostaniesz w łeb, gość wyjmie kose i ci wbije w klate a potem kaplica.
Nie dostaniesz w łeb, gość nie ma kosy, dacie mu w łeb, źle upadnie i kryminał.
Zgłoś