18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
casimus 2024-05-11, 19:36 17
Wszystkie 3 Sebastiany powinny zadbać o sylwetkę jeśli chcą skakać do wagi wyżej. Typ był litościwy bo jednym ciosem ich wszystkich trzech mógł skosić.
Zgłoś
Avatar
domel112233 2024-05-11, 19:39 23
Czasami taki Sebek myśli, że dres daje +10 do skilla xD
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-11, 19:39 4
hahaha Dwa razy szczypiorek dostał z lewej i dwa razy spłynął
Zgłoś
Avatar
WeZr 2024-05-11, 19:43 42
domel112233 napisał/a:

Czasami taki Sebek myśli, że dres daje +10 do skilla xD



"...Sebek myśli..." toś dojebał 😂
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-11, 19:50 4
casimus napisał/a:

Wszystkie 3 Sebastiany powinny zadbać o sylwetkę jeśli chcą skakać do wagi wyżej. Typ był litościwy bo jednym ciosem ich wszystkich trzech mógł skosić.



Trochę przesadzasz ale z grubsza tak. Jak by sebki te dwa pozostałe na nogach nie były pizdami to nasz bohater miałby ciężko z trzema zdeterminowanymi do napierdalanki.

A że trafił na mocnych w gebie 70kilowych szczurów, i zastosował ''moją '' technikę (jebnąć pierwszy największemu kozakowi) wyszedł jako zwycięzca, pogromca sebastianów.

P.s Panna zapewne na początku go zjebie i bedzie się dąsać ale cipa już mokra... bo ma za gacha takiego kozaka

W domu pogromca dostanie od niej full service
Wiem że tak bedzie bo sam tak miałem.
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-05-11, 20:00 3
ciekawe o co sebkom chodziło, skąd są i dokąd zmierzają
Zgłoś
Avatar
Eugeniusz62 2024-05-11, 20:06 4
Seba to pipa. Nie trzeba być geniuszem, żeby nie zauważyć, że misio od początku ustawia się fo ciosu...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-05-11, 20:11 20
psotny_fiutek napisał/a:

Trochę przesadzasz ale z grubsza tak. Jak by sebki te dwa pozostałe na nogach nie były pizdami to nasz bohater miałby ciężko z trzema zdeterminowanymi do napierdalanki.
A że trafił na mocnych w gebie 70kilowych szczurów, i zastosował ''moją '' technikę (jebnąć pierwszy największemu kozakowi) wyszedł jako zwycięzca, pogromca sebastianów.
P.s Panna zapewne na początku go zjebie i bedzie się dąsać ale cipa już mokra... bo ma za gacha takiego kozaka
W domu pogromca dostanie od niej full service
Wiem że tak bedzie bo sam tak miałem.



Jeszcze się pochwal jak Twój chłopak ma na imię.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-05-11, 20:26 17
psotny_fiutek napisał/a:

Trochę przesadzasz ale z grubsza tak. Jak by sebki te dwa pozostałe na nogach nie były pizdami to nasz bohater miałby ciężko z trzema zdeterminowanymi do napierdalanki.



Pizdami?
Sory ale jeżeli ktoś ze znajomych zgrywa cwaniaka i szuka wpierdolu to moim zadaniem jest go uspokoić i załagodzić sytuację co próbowali zrobić a nie w kilku przekopać typa. Jak już kolega/znajomy dostanie to czego szukał to zebrać jego truchło i doprowadzić do porządku. Dostał w ryj bo jest debilem (jeżeli to on był prowokatorem bo nie znamy kontekstu sytuacji) i takich znajomości należy unikać.
Oczywiście co innego gdy kolega/znajomy jest ofiarą a nie agresorem wtedy też zaczyna się od próby łagodzenia sytuacji a gdy to nie przynosi rezultatu wtedy wchodzi w grę pacyfikacja napastnika tak aby zminimalizować ewentualne jego uszkodzenia ciała. Bo nie sztuką jest skopać kogoś we 3 a potem pierdzieć w pasiaki.
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-05-11, 22:09 3
Dwa razy piękny lewy
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-11, 23:03 1
Normalna sprawa. Szkoda, że teraz jest tyle kamer, bo potem trzeba kupę siana wydawać na papuę. Mnie to kosztowało tylko 4500zł, bo po starej znajomości, ale dużo nie brakowało, bym miał przerwę w życiorysie.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-05-11, 23:23 1
Moral historii: Jak typ skraca tak do ciebie powoli dystans w czasie wymiany argumentow to nie stoj w miejscu jak pizda
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-05-11, 23:26 1
casimus napisał/a:

Wszystkie 3 Sebastiany powinny zadbać o sylwetkę jeśli chcą skakać do wagi wyżej. Typ był litościwy bo jednym ciosem ich wszystkich trzech mógł skosić.



Tych dwóch to próbowało pieniacza ogarnąć, nie skakali, nie należało im się.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-05-11, 23:53
smc napisał/a:

Normalna sprawa. Szkoda, że teraz jest tyle kamer, bo potem trzeba kupę siana wydawać na papuę. Mnie to kosztowało tylko 4500zł, bo po starej znajomości, ale dużo nie brakowało, bym miał przerwę w życiorysie.



4,5k za włożenie ci z powrotem odbytu na miejsce? toż to pół darmo, i nawet jakby ci nie wypadł to szkoda nie brać
Zgłoś