18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Dzisiaj rano znalazłem coś takiego. Nie wiem, czy śmiać się czy płakać:
Cytat:

Rodzice Coya Mathisa przekonują, że ich syn już w wieku dwóch lat doszedł do wniosku, iż pod względem psychicznym jest dziewczynką. Problem pojawił się w momencie, gdy dziecko poszło do szkoły w amerykańskim stanie Kolorado - nauczyciele zgodzili się zwracać do Coy'a jak do dziewczynki, zaakceptowali też fakt, że chłopiec przychodzi do szkoły w sukienkach - szkoła nie zgodziła się jednak na to, by Coy korzystał z damskiej toalety. O sprawie pisze "Gazeta Wyborcza".

"Na razie sprawa nie jest problemem, ponieważ Coy wygląda jak dziewczynka i wielu jej rówieśników, a nawet nauczycieli, nie zdawało sobie sprawy, że jest biologicznym chłopcem. Ale kiedy podrośnie i jej genitalia rozwiną się razem z resztą ciała, przynajmniej niektórym uczennicom i ich rodzicom trudno będzie pogodzić się ze świadomością, że korzysta z dziewczęcej toalety. Taka sytuacja byłaby dużo bardziej społecznie i psychologicznie szkodliwa [niż odebranie Coy prawa do korzystania z dziewczęcej toalety już teraz]" - w ten sposób szkoła uzasadnia dlaczego odmówiła dziecku prawa do chodzenia do toalety właściwej dla jego psychicznej płci. Stanowa komisja praw człowieka zaakceptowała tę decyzję warunkując ją jednak tym, by dziecko miało dostęp do "toalet neutralnych płciowo lub indywidualnych".

Przeciwko decyzji szkoły zaprotestowali rodzice dziecka, którzy stwierdzili, że Coy jest dyskryminowany. - Nasze dziecko jest bardzo nieszczęśliwe - przekonywali. I zaskarżyli szkołę.



Sądzę, ze dzieciak jest nieszczęśliwy raczej z powodu głupoty rodziców, a nie toalety, no ale wolny kraj...

Źródło:http://www.wprost.pl/ar/392258/USA-chlopiec-w-wieku-dwoch-lat-zdecydowal-ze-bedzie-dziewczynka/
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-03-18, 14:32 56
Jasne, myślę że operacje zmiany płci powinny być w Polsce refundowane przez NFZ, jeżeli będą wykonywane do 9 roku życia pokażmy jacy jesteśmy postępowi, akceptujmy wszystkie dewiacje! jebać ciemnotę i zacofanie! Mam kilka pomysłów do naszych polityków, co są tacy postępowi
Aborcja do 18 roku życia dziecka
Operacja zmiany płci refundowana do 9 roku życia
Pedały ruchające się na ulicach, bo przecież trzeba pokazać dzieciom, że niektórzy są inni
Oczywiście homoadopcje, może pójdźmy dalej i zbudujmy obozy zagłady dla homofobów i katoli!
Delegalizacja małżeństw hetero, tfu, ohyda jak można być hetero!
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-03-18, 14:51 1
Jak chce być dziewczynką to jaki masz z tym problem? Zrób sobie drugie dziecko.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-03-18, 15:02 7
W wieku dwóch lat nie wie się jak srać poprawnie do kibla, a co dopiero być świadomym własnej płci... Co za pojebani rodzice okaleczają tak własne dziecko.

______________

Jaranie się lewactwem to pedalstwo, a palikmiot i tusek to ciota i chuj!
Zgłoś
Avatar
gargo 2013-03-18, 15:09 6
Pierdolona pedalsko/lesbijska propaganda robi swoje.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-03-18, 15:16 7
Cytat:

O sprawie pisze "Gazeta Wyborcza".


Zgłoś
Avatar
I................o 2013-03-18, 18:03 7
Ha,ha,ha do wszystkich fetyszystów którzy myślą, że jak ruchają się inaczej niż wszyscy to są fajni i należą im sie lepsze prawa oraz do tych pseudopsychologów opłacanych przez tęczowe partie o płci mózgu. SPIERDALAĆ Z MOJEGO KRAJU MATKOJEBCY!
Zgłoś
Avatar
Maślak 2013-03-18, 19:57 4
@up
Po przeczytaniu twojej wypowiedzi myślę ,że twoje to mogą być kredki w piórniku, a na szczęście kraj jest NASZ.
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-03-18, 20:41 1
niech szcza w kiblu dla inwalidow
Zgłoś
Avatar
Bagman 2013-03-18, 20:58 4
a wiecie co mnie wkurwia? dlaczego ja nie moge przebierac sie w szatni damskiej(jestem normalnym kolesiem)? O co chodzi w tym podziale? Żebym sie nie podniecał? Żebym nie próbował się dobierać? Bo chyba nie boją się, że zgorsze jakąs dziewczynke, skoro raz na 10 mi się zdarza, że do szatni wchodzi chłop z paruletnią córką i nie dość że on ją rozbiera tam przy wszystkich, gdzie jest szansa na pedofila, to jeszcze to dziecko patrzy nam na chuje i trzeba się recznikami zakrywac przez co marnuje czas i mnie to wkurwia! jakby nie mogł isc z nia do kibla. Do czego pije. CO JEŚLI W SZATNI JEST PEDAŁ? On też sie może podniecić, on też może zaatakować(tam jest tez siłownia wiec są typy po 120kg i po 60kg) jak i również może zgorszyć(np mnie) swoim pedalskim zachowaniem.
O co więc tutaj chodzi? Wytłumaczy mi to ktos?
Zgłoś
Avatar
janczar2520 2013-03-18, 21:10 2
Pojebało się rodzicom w główkach zupełnie od tej lewackiej propagandy.
Zgłoś
Avatar
kosa2221 2013-03-18, 21:17 1
to wszystko idzie w złym kierunku ;/
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-03-18, 21:22 1
W wieku dwóch lat zadecydował, że chce zmienić płeć? Coś mi tu śmierdzi. Przecież między 1,5 a 2 rokiem życia, człowiek dopiero uświadamia sobie, że jest odrębnym podmiotem... Dwu latek ledwo co gada, a już kurwa spostrzegł swą "inną płeć"... Naciągane.

Bagman napisał/a:

a wiecie co mnie wkurwia? dlaczego ja nie moge przebierac sie w szatni damskiej(jestem normalnym kolesiem)? O co chodzi w tym podziale? Żebym sie nie podniecał? Żebym nie próbował się dobierać? Bo chyba nie boją się, że zgorsze jakąs dziewczynke, skoro raz na 10 mi się zdarza, że do szatni wchodzi chłop z paruletnią córką i nie dość że on ją rozbiera tam przy wszystkich, gdzie jest szansa na pedofila, to jeszcze to dziecko patrzy nam na chuje i trzeba się recznikami zakrywac przez co marnuje czas i mnie to wkurwia! jakby nie mogł isc z nia do kibla. Do czego pije. CO JEŚLI W SZATNI JEST PEDAŁ? On też sie może podniecić, on też może zaatakować(tam jest tez siłownia wiec są typy po 120kg i po 60kg) jak i również może zgorszyć(np mnie) swoim pedalskim zachowaniem.
O co więc tutaj chodzi? Wytłumaczy mi to ktos?



Ta, pedał będzie cię atakował w szatni siłowni... Zapewne będzie cię okładał różowym dildosem...
Zgłoś
Avatar
typhoon_2008 2013-03-18, 21:31
Pasa ściągnąć... Ja bym go nawrócił gdybym był jego/jej :d ojcem.. Kiedys takiego czegos nie było. Wychowawcze lanie zrobiło z nas ludzi... swiat zwariował, już nic mnie nie zdziwi chyba.

______________

wds
Zgłoś
Avatar
Stefanesko 2013-03-18, 22:10 1
Gdzie ten świat zmierza? Kurwa... Niedługo ktoś walnie literówkę i z heteryka zrobi heretyka, a my wszyscy spłoniemy na stosach przy akompaniamencie "Ody do radości".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie