18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
wypowiedzi stałych bywalców można sobie odpuścić, jak ktoś ich nie lubi [osobiście jakoś przetrwałem], ale polecam posłuchać tego co mówią Aleksandra Biniszewska - prezes Fundacji Lwów i Kresy Południowo-Wschodnie oraz dyrektor jedynego Muzeum Lwowa i Kresów w Polsce oraz Stanisław Srokowski - pisarz, poeta i wielki znawca tematyki kresowej, ich wypowiedzi są niezwykle poruszające.

dużo jest mowy o ukraińskim terrorze przeciwko Polakom, oraz o złym traktowaniu i zastraszaniu jakiemu poddawani są nasi rodacy dzisiaj



debata odbyła się 29 września 2014r w klubie Ronina po premierze filmu „Tam ulicami chodzę. Wyprawa na Kresy z Telewizją Republika” - goście zresztą wyrażają bardzo krytyczny stosunek do wspomnianego filmu
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-10-09, 0:24 2
no ukraińcy raczej mają bandere we krwi więc czemu się dziwić. tfu! jebana swołocz a nie żadni bracia - nikt nigdy w życiu mnie do ukraińców nie przekona że są "fajnie"

chuj im w dupy - albo żeby było przynajmniej sprawiedliwie to co najmniej kurwa bagnety
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-10-09, 2:09
RockyWood napisał/a:

chuj im w dupy - albo żeby było przynajmniej sprawiedliwie to co najmniej kurwa bagnety



Coś Ty taki delikatny... dlaczego nie rozżarzone pręty?

Co do właściwego tematu.
Ubolewam wielce, nad stosunkiem jakim darzy się tych ludzi... [Kresowian]; a także nad stosunkiem, jaki do tej sprawy ma znaczna część społeczeństwa...
A jeszcze bardziej ubolewam nad tym co zostało tam (bezpowrotnie[?]) utracone...
Zgłoś