18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Historia z ostatnich wakacji. Jak co roku jeden z moich wujaszków organizuje spływ rodzinny na mazurach. Zbieramy całą rodzinę, przyjaciół rodzin, babcie, wujki, dziadki w samochód i długa do Zgonu (dla wielu sadoli na pewno znana miejscowość ) No ale czasem nie jest za prosto, bo a to ktoś w tym roku nie może, albo inni na odwrót, mogą i chętnie jadą no i czasem jest trudność z parowaniem do kajaków. Ostatnio wyszło tak, że ja pierwszego dnia miałem spływać z moją babcią. Kobiecina już dosyć leciwa. Nauczycielka z zawodu, wie wszystko najlepiej i sama zrobi najlepiej, ze specyficznym poczuciem humoru, która leczy się głownie za pomocą swoich nalewek i win Mój dziadek to zupełne przeciwieństwo swojej małżonki. Poczciwy człowiek z wielkim poczuciem humoru. Jak się razem spotkamy to ciężko jest nas uciszyć bo ciągle robimy sobie podśmiechujki. Wracając do meritum. Przychodzi dzień wyjazdu. Babcia do mnie podchodzi (dodam też że to kobieta starej daty i uważa że jak nie posmaruje to będzie to chujowo zrobione lub wcale) i mówi:
- Masz tu syneńku 100 złotych za te wiezienie mnie.
- Daj spokój babciu. Przecież ja sam to zaproponowałem. Nie chce od Ciebie żadnych pieniędzy.
- Masz, trzymaj nie gadaj, tylko bierz te 100 złotych, bo nie płyniesz ze swoją dziewczyną i tak nie może być.
- Przestań babciu i schowaj te pieniądze.
I podczas tej rozmowy akurat obok przechodził dziadek, zatrzymał się i mówi:
- To jak babka Ci daje stówe za wiezienie, to ja Ci dam 200 złotych żebyś babke utopił!
Ciężko mi było powstrzymać się od śmiechu

Podobnych historii mam całe mnóstwo. Jak się spodoba to napiszę coś jeszcze.
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-01-30, 14:09
Hehe herbata ci stygnie, synek. Czarna herbata-if you know, what I mean.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-01-30, 14:21 3
Zaiste zacne te wasze podśmiechujki
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2014-01-30, 17:17 17
oj, czepiacie się. może i historia sucha, ale ważne, że ma super kontakt z dziadkiem, to się ceni .
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2014-01-30, 17:20
Podśmiechujki z dziadkiem Aha
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-01-30, 17:22 3

Suche... Tak bardzo... I ma piwa... Oh god...
Zgłoś
Avatar
teken 2014-01-30, 17:22
Czekałem na coś śmiesznego, a tu standardowy tekst małżeński.
Zgłoś
Avatar
Marrous 2014-01-30, 17:25 42
A, pierdolicie.

Browar dla dziadka. Ciężko o starszą osobę z poczuciem humoru, która ma jako-taki kontakt z młodszym pokoleniem.
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2014-01-30, 17:28
Chuj Wam w dupę, dziadek dobry
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-30, 17:29
Dziadek dobry, ale generalnie całą tą historię mogłeś bardzo, bardzo skrócić i czytało by się przyjemniej ;D Niemniej - piwko za dziadka ;D
Zgłoś
Avatar
dzg 2014-01-30, 17:38 1
taki dziadek to musi być skarb, zakop go głęboko
Zgłoś
Avatar
Towdi 2014-01-30, 17:47
Po tym opowiadaniu jako ekspert psycholog stwierdzam:
Dziadek kąpie się z Tobą w wannie.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-30, 17:50
nie potrafię uwierzyć,że ktoś może coś tak chujowego napisać tu. Co ty chciałeś tym osiągnąć?
Zgłoś
Avatar
Apple-pusher 2014-01-30, 18:10 5
My też się czasem z moim dziadkiem podśmiechujemy. Głównie z żydostwa, ale jak dziadek za długo żarty o tym prawi, to pokazuje mi książkę adresową z międzywojnia, z adresami i właścicielami a tam 70%: Wagenbaum, Tittenbrun, Apfelbaum, Goldberg. I wtedy kończą się żarty, a zaczyna się opowieść jakie to żydy były przed wojną, jak po wojnie w bezpiece robili na najwyższych stanowiskach, jak kablowali i wyzyskiwali Polaków, jak teraz w polityce, mediach i biznesie siedzą, a Polacy zamiast wyjebać ich na zbity pysk to bawią się w tolerancję. Jak by to powiedział mój dziadek: martwy żyd nie jest zły. Niemiec też.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-01-30, 18:35
Ale się przypierdalacie. Piwko dla dziadka, i żeby zdrowy był
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie