18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dziadek i Mauser Kar98k
ArmiaKrajowa • 2012-11-26, 16:10
Mauser, czyli cos dla sadoli.

Filmik nie lamie regulaminu wiec nie rozumiem dlaczego zostal usuniety.Nie znalazlem po tagach, jest tu pierwszy raz.Wrzucam ponownie.
Zgłoś
Avatar
angelbike 2012-11-26, 16:13 2
Nie takie rzeczy w 39 robił
Zgłoś
Avatar
_kwiatek_ 2012-11-26, 16:17 26
ale zabaweczka... wnuczek się pewnie wiatrówką podnieca a dziadek napierdala z Mausera.
Strzelałbym!!!
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-11-26, 16:50 4
Może zapobiegnę pytania i dam od razu link do kanału "dziadka" : youtube.com/user/hickok45?feature=g-user-u
Zgłoś
Avatar
pusek89 2012-11-26, 17:31 85
Sadistic już nie jest tak wolny jak kiedyś. Tak mówię o moderatorach, juz nie raz mi powywalali posty.
Kto czytał "folwark zwierzęcy" ten wie jak władza się tworzy i kształtuje.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-26, 17:52 7
Miałeś tagi typu :szwaby: :chuje: :kurwa: :mauser:, więc czego się spodziewałeś? Powitania chlebem i solą przy akompaniamencie orkiestry zespołu pieśni i tańca śląska?
Zgłoś
Avatar
ZWlERZAK 2012-11-26, 17:59 5
Kar98k był najlepszą bronią w najstarszym Call of Duty..
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-26, 18:03
więc i piwko ponownie leci za upór i postawienie na swoim tym razem za filmik było za pierwszym razem..
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2012-11-26, 18:17 4
Szkoda że jak my będziemy w jego wieku to "klasykami" stanie się Tar-21, Steyr AUG czy AK-47. Chociaż ten ostatni to może przeżyć dzieci naszych dzieci.
Zgłoś
Avatar
Karbit83 2012-11-26, 18:19
Widząc początek filmu (jeszcze bez zbliżenia) myślałem ze będzie do jakichś zwierzaczków napierdalał(kury czy coś...)
Zgłoś
Avatar
ArmiaKrajowa 2012-11-26, 18:25
@mr_9mm tak mialem tagi typu ,, szwaby, kurwy, jebac, komune,chwala wielkiej Polsce''.Miales dziadka w wermachcie czy jestes z antify ze cie tak zabolaly ?
Zgłoś
Avatar
l................e 2012-11-26, 18:39 17
@up. No ja pierdole, do Ciebie nie dociera? Miałeś chujowe tagi to wyjebali Ci temat
Zgłoś
Avatar
spadekkk 2012-11-26, 18:53 8
Co do mausera

~1min
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-26, 19:15 4
@A.J.K.S
Do niego to nie dociera, zobacz ile ma lat i jeszcze ten nick... Bana powinien dostać za obrazę AK.
@autor
Tu nie chodzi o to, czy jestem/nie jestem z antify, czy lubie/nie lubie niemców czy zjadłem/nie zjadłem bułke z serem na śniadanie i popiłem herbatą, po prostu nie znasz regulaminu i chujowe tagi dajesz niezwiązane z tematem i jak ktoś zwrócił uwage to rzucasz się z takimi marnymi tekstami...
Tutaj chodzi o to, że porządek ma być z tagami, bym mógł znaleźć po tagach temat, który mnie interesuje. Bo dopisujecie jakieś dziwne wyrazy nie związane z tematem do tagów i robi się burdel, nic nie można znaleźć.
Będe chciał poczytać temat o Polsce, wpisze w wyszukiwarke i wyskoczy mi filmik jak jakiś koleś strzela z niemieckiego karabinu...
Co ma wspólnego tag :jebac: :chwała: z niemiecką bronią z IIwś? Wytłumacz mi to, bo ja za chiny nie rozumie tego...
Albo wiesz, lepiej nie, bo się tylko pogrążysz...
Mnie czasem boli i jest przykro, że ludzie potrafią być tak głupi.
p.s.
Piwo dla moderatorów, za to że czuwają i pilnują porządku
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-11-26, 19:26
Kurwa jak se przypomnę że u mnie w kamienicy na strychu leżał sobie taki karabin w całkiem dobrej kondycji i znalazła go największa menda społeczna ze wszystkich sąsiadów to mnie krew zalewa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie